Waar luister je naar als je stoned bent?

DailySmoker

Experimenterende gebruiker
Naar welke muziek luister je als je stoned bent?
Reggea? of juist hele agressieve muziek?

Vermeld de artiest, de titel en als je de moeite wilt doen, zoek dan ook de muziek op op youtube!

Ik luister best veel verschillende nummers, van Reggea & hiphop.
Ik houd absoluut niet van agressieve muziek als ik stoned ben, dan word helemaal paranoïe.

[youtube]<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZDu9egU31fc&amp;hl=nl&amp;fs=1&amp;color1=0x234900&amp;color2=0x4e9e00&amp;border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZDu9egU31fc&amp;hl=nl&amp;fs=1&amp;color1=0x234900&amp;color2=0x4e9e00&amp;border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>[/youtube]
 
In de shop draaien ze meestal wel funky techno of old school hiphop. Als ik ergens anders aan het chillen ben dan zet ik meestal wat jazz of minimal ambient op. Soms luister ik ook wel eens Blink 182, vooral als ik een stukje moet fietsen.

Vind reggae niet echte "stonermuziek". Spacende minimal is veel leuker om te luisteren, en past meestal ook veel meer bij mijn stemming op dat moment.
 
Beetje zelfde als wanneer ik nuchter ben.. vind alles wel leuk dan..

Reggea
Hiphop
rock achtige shit

Bobmarley en nog veel meer
Snoop dogg, dr.dre, eminem en nog veel meer
Sum 41
aerosmith

je kan het zo gek niet bedenken :P
 
veel Nederhop

Opgezwolle
Typhoon

en andere hiphop

oude eminem cd's

maar ook gewoon early hardcore en acid :rock:
 
Typhoon, geweldig om zijn doordachte nummers te luisteren. door zijn nummers gaik meestal helemaal nadenken over het leven enzo :S
 
bob marley
jimi hendrix
the doors
herman brood
santana

reggae,
ska,
funk,
punk,
blues,
jazz,
electro/techno/minimal/eclectic/etc

Muziek, voor ieder wat wils
 
minimal (setjes van o.a. biool, cekezz, joey payne of als het echt chill moet gaan trentemöller)
60's (jimy hendrix, dire straits, led zeppelin, ..)
rap (eminem, cypress hill, 2pac, ..)
 
ik sta voor alles open wat een gevoel kan opwekken, maar dit is mijn favoriet:

Pink floyd - Breathe
[youtube]QmjS37zDbPY&feature=related[/youtube]
vanaf 1:40 begint het
 
Lil Flip! Addicted to Mary Jane & I'm So Gone zijn echt zulke dope smoke tracks.
Daarnaast soms van die superchille shopmuziek en anders gewoon zoals normaal hiphop.
 
Dat verschilt een beetje, ene moment Damien Rice, andere moment Pendulum, dan weer Sphongle of Infected Mushroom of zelfs Slayer....ligt helemaal aan mijn bui;)
 
Ik luister letterlijk vanalles. Ook als ik niet stoned ben, maar mocht ik wat op hebben, hou ik wel van wat zware bas. Dubstep, Dub, Techno en psy-trance is op zijn tijd ook lekker. Maar als ik toch een beetje actief avondje heb, ga ik toch zeker voor een playlist van old-skool rock a la The Stooges (aanrader, zitten zeker psychedelische dingen in), led zeppelin en Hendrix :love: :rock:

Verder komen vaak stoner-rock-dingen langs =) Kyuss, Queens of the Stone Age en Gomer Pyle van eigen bodem ^^

Lichte muziek komt dan weinig voor, hoewel als ik alleen ben ik heerlijk dan kan wegdromen bij dingen als Sigur Ros en Abakus.

Echt stevige metal luister ik dan weinig eigenlijk... hooguit Korn voor de leipe zware riffjes ^^
 
Lauu zei:
Sinds ik Dubstep heb gevonden, Dubstep.

Haha, ja dat is zeker heerlijk ^^ laatst naar een studentenfeest geweest waar ze alleen dat draaide, stond hele avond heerlijk weg te spacen :love: ken het verder ook nog niet zo lang:P dan is het allemaal nog lekker nieuw!
 
Infected mushroom
Kottonmout kings
The doors
The beatles
Led zeppelin
Jimi hendrix
Armand
Boudewijn de groot
Rolling stones
Wednesday the 13th
Radiohead
KoRn
Kayak
Herman brood
Crosby Stills Nash Young
CPR
Iron Maiden
Pink floyd
Equilibrium
MeatLoaf
Enya
Scotch egg
VNV Nation (sporadisch)
Fatboy slim
RHCP
Green jell-O
Bob Marley :smoke:
Gorillaz
Steven lynch

Kortom: van alles en nog wat, zolang 't maar gewoon relaxed is om te luisteren :stoned:
 
Ja dubstep is erg cool als je stoned bent, Cookie Monsta ofzo.

Verder is High Tone ook erg chill, en ik luister ook vaak dingen als Jimi Hendrix, Led Zeppelin, The Doors enzo, eigenlijk is muziek sowieso veel mooier en interessanter als je stoned bent :)
 
ik ben niet iemand die muziek mooi vind omdat het over wiet gaat maar dit is een prachtig nummer:
 
techno techhouse en minimal
'
maarja, dit luister ik zelfs als ik aan het schijten ben
 
Satoshi Tomiie en dan het liefst dat album dat is uigebracht door global underground,ben de naam even kwijt
 
Veelal dezelfde muziek als wanneer ik nuchter ben, alhoewel mijn voorkeur dan wel een beetje veranderd.
Zo luisterde ik laatst de hele tijd naar Stars of the Lid, wat een fantastische muziek is dat als je high bent zeg. De muziek wordt er alleen maar visueler van! Het is behoorlijk trage lome sfeervolle ambient-achtige muziek, maar die sfeer er in is echt zo fantastisch. :)

[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4vlZvBYW7ns&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4vlZvBYW7ns&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Erl0158lO7Y&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Erl0158lO7Y&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
 
Meestal wat triphop zoals Massive Attack, Portishead of Thievery Corporation. Postrock gaat er ook altijd wel in, en dan vooral Godspeed You Black Emperor en Red Sparowes :stoned:
 
Terug
Bovenaan