Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Je hebt helemaal gelijk hoor, het lijntje was 2 mespuntjes bij elkaar denk ik.
Ongeveer een uurtje hielden de effecten aan, en daarna alleen nog een beetje een vreemd gevoel maar wel ontspannen.
Na de coke heb ik normaal een keiharde come down en MOET ik bijpakken of slapen.
Dat had ik hier...
Ik ga het toch wel laten testen, niet zozeer dat het ik het daarna nog ga gebruiken maar puur voor de nieuwsgierigheid.
Het effect was niet echt wat ik lekker vind, het kickte er vrij grof in waarna ik beetje begon te zweten en een verhoogde hartslag kreeg.
Daarna voelde ik me heel onrustig en...
Laat heb ik bij een aankoop een pakje extra gekregen, dit zou gaan om wat coke.
Ik heb het nu 2 weken later uitgepakt en bekeken.
Het zijn allemaal kristallen.
Ik heb deze fijn geplet en dan wordt het heel fijn poeder.
Als ik een beetje op mijn tong doe dan verdooft het direct.
Een klein...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.