Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dank voor alle reacties tot nu toe.
Als ik jullie reacties lees/merk ik dat mijn bericht telkens vragen oproept. Wil ik geen advies? wil ik niet stoppen met blowen? Wat kom ik hier dan doen?
Ook is men het erover eens dat ik moet stoppen, dat dit beter is eigenlijk met als hoofdreden dat ik een...
Dank voor jullie beide reacties. Ik ben echter op zoek naar mensen die iets herkennen in mijn verhaal. Ik heb behoefte om eea te delen met mensen die snappen hoe ik me voel. Dit sterkt mij in mijn proces. Mijn verantwoordelijkheid heb al genomen evenals professionele hulp.
Mag ik vragen hoe...
Beste Lezers,
Ik ben Luna, 42 jaar en blow nu als iets meer als 20 jaartjes. Ik rook eigenlijk alleen in de avonduren. Ik heb een relatie van 8 jaar en een dochter van 6. Ik blow nooit waar zij bji is.
Mijn partner heeft door de jaren heen in toenemende mate een ongelofelijke aversie opgebouwd...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.