Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Wat TS zegt komt mij erg bekend voor, alleen ervaar ik het in vlagen ook zeer positief.
Als ik bv stoned boodschappen doe heb ik ook het gevoel dat iedereen me doorheeft, maar ik kan er dan ook wel om lachen :P
Mijn 1e keer was op dezelfde kamer met dezelfde mensen, alleen hadden we toen de kamer niet zo mooi voorbereid & zaten er meer mensen bij die hard pilsjes aan het achterover gooien waren.
Uiteindelijk heb ik toen iets van een uur naast een vriend gezeten die iets te diep in 't glaasje had...
Hier mijn 1e tripreport ooit geschreven, na gister een fantastische avond te hebben gehad!
Om vooraf eventjes te zeggen: ik had hiervoor 1 keer xtc gebruikt, dit was dus mijn 2e ervaring.
Gebruikt: 3 pillen getest op ongeveer 110 mg mdma en 2 hasj joint opgerookt met z'n 3en.
Wie: ik (18) en...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.