Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
rieraaroo
ik vind je een dikke aansteller ik ben zelf ook ghb verslaafd als ik stop vreet ik gewoon veel slaappillen idd diazepam oxzazepam florazepam ook wel temesta's genoemd zopiclon dormicums. Moet ze alleen aan me vriend geven anders vreet ik ze snachts allemaal in 1x op.
En ik ben niet...
niet als je er maar 3 dagen aan zit na 3 dagen stop ik er gewoon mee dan zijn de meeste afkick verschijnselen al aardig minder
teminste het trillen en de heftige hartkloppingen
en volgens mij vind de vnn iedereen een speciaal geval zo noemen ze mij namelijk ook en ze vinden dat ik hun al tot...
ik heb met benzo's het probleem dat ik er gelijk 4 of 5 inneem en dan s'nachts ze allemaal inneem en me er de volgende dag nix van kan herinneren.
heb zelfs al eens 20 dormicums van 15 mg per stuk opgegeten de dag erna dacht ik wtf
nu neem ik gewoon genoeg en dan laat ik het iemand bij zich...
die mensen van de kiniek sporen voor geen meter ben er nu 1 x 2 weken geweest en 3 keer een uurtje toen wou ik daar al weer weg
en ben ook nog een paar dagen op de vondellaan gezeten
k ben nu ong 2 a 3 jaar verslaafd (eens verslaafd altijd verslaafd je blijft er altijd een zwakte voor houden )...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.