1 drug voor de rest van je leven

wiet, omdat ik dat het beste kan combineren met het dagelijkse leven

Helemaal mee eens. Er zijn zeker soorten drugs die voor een beter gevoel zorgen( coke, MDMA ), maar wiet is beter te controleren.
Als ik bv coke neem, dan is het einde zoek. Dan is er altijd de drang naar meer.
Wiet doet je slapen, hetgeen voordelig is voor de volgende dag!!!
 
Hmm, dan zou ik denk toch gaan voor yeti's meisje denk ik, inclusief boeitjes, exclusief chocoladesaus, dat wordt zo'n bende...
Want drugs voor de rest van m'n leven? ik heb nog niets gevonden wat ik een leven lang zou kunnen of willen blijven gebruiken.
Maarja, wellicht moet ik daar dan dus eens op terugkomen. :P
 
gNuxx zei:

Angramar Temenos zei:
yeti zei:
Right! waarom denk je dat de CIA LSD gebruikt om mensen te manipuleren, mentaal te breken, tot waanzin te drijven, het te doen voorkomen alsof er bewust zelfmoord gepleegd is.

Laat die pro-lsd freaks hier maar eens de psychologieplank van mijn boekenkast komen doorsnuffelen en een beetje bijlezen over de dark sides van LSD.

ik wil niet beweren dat er niemand is die er niet tegen opgewassen is. ongetwijfeld zijn er mensen die via matig gebruik er een leuke reis mee maken, maar een van mijn beste maten hing 2e kerstdag aan een zolderbalk van zijn woning te bungelen. de strop had hij zelf gemaakt.
hij was gekker op LSD dan op mijn keuze van dit topic:

thumbnailchoco.jpeg

Bah weer eens van die anti-psychedelicacokeheads.. Ik heb net een heerlijke paddotrip achter de rug, nog naspacen.. Je ziet mij nergens van bungelen. Ze waren waarch al psychotisch. En verdomme, is dat allemaal bloed? Daar krijg ik nu echt zo'n bad vibe van... bah.

Iemand hoeft nog niet psychotisch te zijn voor dat hij LSD gebruikt, en de psychose hoeft zich normaal helemaal niet te uiten. Misschien had die jongen zonder LSD wel geen psychose gehad.

Het spijt me voor Yeti dat jij zulke belachelijke opmerkingen maakt AT.

Peace
 
LSD! :rockband:
LSD is de beste drugs die er is, lekker mellow chille eurofie's gevoel lang aanhoudend en volgende dag niet brak.
En natuurlijk niet te vergeten de sfeer die ik met lsd houd, als ik andere drugs gebruik voel ik geen sfeer meer en bij lsd wel.
 
Volle dosering van een mescaline cactus, omdat dat het enige is waarmee ik echt gevlogen heb.

Het heeft een soort gelijke reiniging als Ayahuasca, de nog sterkere acid visuals, de euforie en zachtheid van MDMA, en de innerlijke rust, vrede en kalmte van een opiaat. En de keuze om zo beweegelijk te zijn als een electrische cokefreak.

Zo vloeibaar als water in de geest, zo sterk en vluchtig als een robot met het lichaam. Met alle helderheid in deze wereld, of in een soortgelijke wereld als DMT, met mesca zijn er geen grenzen.
 
gNuxx zei:
[Het spijt me voor Yeti dat jij zulke belachelijke opmerkingen maakt AT.
Peace

Heb misschien de bewuste reactie iets teveel door iets persoonlijks laten bepalen. Angramar is best wel een fyne jongen. Zal hem niet meer plagen. Wise words, gNuxx! You're right:
let love and peace rule DF & the rest of hte world :love:
 
yeti zei:
Right! waarom denk je dat de CIA LSD gebruikt om mensen te manipuleren, mentaal te breken, tot waanzin te drijven, het te doen voorkomen alsof er bewust zelfmoord gepleegd is.

Laat die pro-lsd freaks hier maar eens de psychologieplank van mijn boekenkast komen doorsnuffelen en een beetje bijlezen over de dark sides van LSD.

Naam en toenaam van die boeken graag. LSD was een grote teleurstelling voor de CIA en is daarom vrij rap aan de kant geschoven.

BZ is hier in zekere zin wèl voor gebruikt. Maar LSD zeker niet.
 
Ik herzie mijn mening. Liefde is de mooiste drugs die er is. Doe mij maar de rest van mijn leven liefde :love:
 
Ayahuasca! maar ik zou de paddo en cacti trips wel gaan missen denk ik, elk heeft zijn eigen unieke inbreng. Gelukkig hoef ik geen echte keuze te maken :)
 
Ik zou nog steeds helemaal 100% voor LSD gaan, want al het andere zou ik best wel een keer op willen geven maar LSD is gewoon te geweldig voor mij.
 
Terug
Bovenaan