• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

Adrafinil testrun, 600mg, de Modafinil precursor

Jmths

Badass junkie
Tripreporter


Wat
Adrafinil 600mg
Volgens online bronnen zouden de effecten van 600mg Adrafinil geijk moeten staan aan ongeveer 200mg Modafinil in effect.

Wie
Man
81kg
1.81m

Setting
Hoorcollege zaal (13:30 - 17:30) & Thuis.

Wat is Adrafinil
Adrafinil is een Modafinil precursor, de Adrafinil molecuul structuur ten opzichte van de Modafinil molecuul heeft een extra zuurstof atoom aan het uiteinde van 'de staart', eenmaal aangekomen in de lever zou dit zuurstof atoom relatief snel weg gemetaboliseerd worden met als gevolg dat de Adrafinil in de lever verandert in Modafinil en dus vervolgens dezelfde effecten als Modafinil zou geven.
Doordat Adrafinil eerst in de lever wordt omgezet zou deze meer lever belastend wezen, zou het langer duren voordat de effecten opkomen en zou het langer duren voordat de effecten weer uitgewerkt zijn, om deze reden wordt consumptie voor 12:00 aangeraden om slaapproblemen te voorkomen. De effecten lijken ongeveer 10uur totaal te duren volgens online bronnen.


Het Rapportje
11:30, T-1:00 - Kort vooraf een flinke maaltijd naar binnen gewerkt. Op dit moment voel ik me zeer ongemotiveerd en moeilijk vooruit te branden en overwoog zelfs om hoorcollege te skippen deze middag. In plaats daarvan besloot ik de Adrafinil uit te testen aangezien de situatie zich goed leent om de effectiviteit van de Adrafinil in beeld te brengen en tegelijkertijd een effectief middel is om vermoeidheid tegen te gaan.

12:30, T0:00 - + 600mg Adrafinil (oraal)

13:40, T1:10 - Momenteel heb ik al het gevoel de effecten te merken dit afleidend aan heet feit dat ik moeiteloos flinke lappen tekst op mijn laptopje aan het uitwerken ben zonder het gevoel te hebben om hier veel moeite voor te doen.

Met Fluorofinil en Modafnil leek het eveneens een uur te duren voordat de eerste effecten merkbaar werden (voor zover dat mogelijk is gezien hoe subtiel de effecten zijn) en duurde het voor mij tot aan het 2de uur (T2:00) voordat de effecten zich voor mijn gevoel een beetje ontwikkelt hadden, dezelfde verwachting heb ik ongeveer voor de Adrafinil en lijkt tot nu toe overeen te komen.
Al zou het logisch wezen dat Adrafinil er iets langer over zou moeten doen om de eerste effecten tot uiting te brengen gezien het voorafgaand metabolisch proces dat er vooraf aan moet gaan heb ik tot nu toe de indruk dat het niet veel scheelt.

13:45, T1:10 - Zeer lichte steekpijn rond de lever, verbazingwekkend gezien ik in goede gezondheid ben, hopelijk is dit puur toeval en/of placebo, steekpijn houdt slechts zeer kort aan (1-2min).

14:00, T1:30 - Moet zeggen dat mijn humeur wel lijkt te zijn verbeterd, effecten lijken net als bij Fluorofinil en Modafinil zeer subtiel, nauwelijks bewust merkbaar maar zeker effectief. Zou ook nog altijd placebo kunnen wezen, maar hé, als placebo zo goed zijn werk doet hoor je mij niet klagen!
De vermoeidheid waar ik voor het hoorcollege nog last van leek te hebben lijkt ondertussen vrijwel volledig verdwenen, het voornaamste pluspunt is dat ik rust in mijn hoofd ervaar.

14:45, T2:15 -
Lekker babbelen, goed humeur, veel grapjes, gemoedelijk dagje zover, hoorcollege is nog altijd saai maar lijkt me niet zoveel uit te maken.

16:00, T3:30 - Merk ondertussen wel duidelijk dat ik dat kleine beetje extra energie heb, na 2,5uur hoorcollege zou ik normaal gesproken wel versuft wezen wat nu niet het geval is, maak wat meer praatjes, toch wel beetje onrustig gedrag ook.

19:00, T5:00 - De effecten lijken ondertussen grotendeels uitgewerkt, moet zeggen dat er geen tekort aan energie in zat vandaag!

Als de online vermelding over Adrafinil duratie een beetje correct is zullen de effecten rond 21:00 - 22:00 volledig verdwenen zijn.

Voor mijn gevoel zijn de meeste relevante vermeldingen voor nu wel gemaakt, ik zal dit rapportje vanavond of morgen afronden.

Conclussie
Voor mijn gevoel geven Adrafinil & Fluorofinil vrijwel identieke effecten aan Modafinil en is Modafinil ondanks dat de effecten zeker prettig zijn, overrated. Vaak heb ik de indruk dat mensen veel te hoge verwachtingen hebben bij de effecten die Modafinil teweeg brengt en door de positieve naam die Modafinil heeft ontwikkelt over de jaren een flinke verschuiving in objectiviteit met zich mee brengt. Vergelijkbaar met dat sommige mensen beweren dat XTC 'harder' is dan MDMA en Red Bull 'harder' is dan andere 'energie dranken'.

Adrafinil lijkt tot zover (net als Fluorofinil) een prima (legaal) alternatief voor Modafinil met zeer vergelijkbare effecten. Het enige nadeel waar ik me nog zorgen over maak is de leverbelasting van Adrafinil.
In farmaceutische setting zou men Adrafinil 3x per week voorschrijven op doseringen tussen de 600 en 900mg en dit voor maximaal 5 maanden achter elkaar. Hier vanuit gaand zou de lever belasting reuze moeten mee vallen al valt hier wel als puntje van kritiek aan toe te voegen dat Adrafinil al lange tijd niet meer wordt voor geschreven en permanent plaats heeft gemaakt voor Modafinil binnen de farmaceutische setting.

Snoep verstandig, have fun. :wave:

ik zal dit rapportje vanavond of morgen afronden.
 

Psychedelibee

Badass junkie
Oppersjamaan
Emeritus Mod
Tripreporter
Interessant dat je de effecten van Adrafinil, Fluorofinil en Modafinil zo erg op elkaar vind lijken.

Modafinil kan ik helaas niet aankomen, maar Adrafinil ga ik binnenkort ook eens proberen en Fladrafinil heb ik al een paar keer geprobeerd. Fladrafinil vond ik zelf ook effectief ondanks dat het heel subtiel is, vond het echter niet de moeite waard om weer bij te bestellen.
 

Jmths

Badass junkie
Tripreporter
Psychedelibee zei:
Interessant dat je de effecten van Adrafinil, Fluorofinil en Modafinil zo erg op elkaar vind lijken.

Modafinil kan ik helaas niet aankomen, maar Adrafinil ga ik binnenkort ook eens proberen en Fladrafinil heb ik al een paar keer geprobeerd. Fladrafinil vond ik zelf ook effectief ondanks dat het heel subtiel is, vond het echter niet de moeite waard om weer bij te bestellen.
Ja precies, het doet wel iets en simuleert zeker de goede richting op maar of het genoeg is om de onkosten te rechtvaardigen blijft (voor mij persoonlijk in ieder geval) nog wel eens een twijfelpunt, Modafinil en al die imitatiemiddelen zijn echt moeilijk duur, de Adrafinil kost echt al snel een dollar per 300mg capsule, fluorofinil prijs mag ik niet vermelden i.v.m. forumregels maar deze komt daar ook al snel in de buurt.
 

Jmths

Badass junkie
Tripreporter
Vergeet helemaal het rapportje op tijd af te maken, waren een paar dolle daagjes. :tongueout:

Wou er nog bij vermelden dat ik me rond 20:30 weer volledig baseline voelde, mocht een mod zich verveeld voelen.
 
Bovenaan