Bibberen na drugsbruik, normaal?

Hoi,

Een vriendin van me heeft een nieuwe vriend en blijkbaar is hij een ex-drugsgebruiker. Hard of soft weet ik niet, maar hij gebruikt al 5 jaar niet meer(na 3 jaar drugs te gebruiken). Is het normaal dat die jongen nu nog steeds enorm trilt of wijst dit er op dat hij nog steeds gebruikt?
Graag jullie hulp want ik ben hier, uiteraard(gelukkig), een echte leek in.

Groetjes,

MM.
 
weet je toevallig ook wat die heeft gebruikt?


trillen van softdrugs na zoveel tijd lijkt me sterk, en van de meeste HD eigenlijk ook.


tenzij het heroine ofzo is.... maar dan zou je moeten wachten op een andere reply, want ik heb geen verstand van opiaten:)
 
ik denk dat die topicstarter eerder bedoelt dat hij nog steeds gebruikt, dat zou kunnen, trillen van drugs is niet zeldzaam, maar hoeft niet meteen de oorzaak te zijn
 
Het kan ook van drank zijn, een vriend van mij heeft dat ook, na lang en veel gebruik..
Maar ja als je het zeker wilt weten zou je het toch moeten vragen
 
Wat zegt ie er zelf over ?
Laat ze pis testen,mischien idee.

Herken je niet een bepaalde drug in hem ?
 
In mijn speedperiodes tril ik ook altijd veel, maar heb er nu niet echt meer last van...
 
Als je al vijf jaar clean bent dan is de kans denk ik klein dat je nog veel trilt. Is dit echt zo ernstig, dan zou hij denk ik toch wel medicatie van een (verslavings)arts hiervoor voorgeschreven krijgen. Misschien gebruikt hij nog, en soms niet en dat hij dan ontwenningsverschijnselen krijgt?
You never know, maar misschien is maar misschien dus als je het zeker wilt weten moet je een urinetest laten doen. Is hij clean zal hij hier alle medewerking aan geven
 
Waarom wordt trillen gelinkt met drugsgebruik?

Ik denk dat 90% van de mensen die trillen geen drugs gebruiken of gebruikt hebben
 
Skippy zei:
Een jongen die ik ken is al jaren gestopt en loopt nog steeds te tandenknarsen...

Ja maar dat is wat anders dan trillen. Ik ken ook iemand die door zijn overmatig gebruik een enorme centenbak heeft gekregen.

@ TS, ik denk dat het trillen niet persé van de drugs komt tenzij hij inderdaad heroïne verslaafd is geweest. En zelfs dan kunnen de symptomen ergens anders vandaan komen! Is hij al bij de dokter geweest? Het kan zijn dat hij parkinson heeft dan is zijn dopamine huishouding in de war... (dit kan trouwens eventueel ook een voortvloeisel zijn van zijn vroegere drugsgebruik!)

X
 
Delirium zei:
jcutter123 zei:
Is hij in een trip blijven hangen en denkt hij nu dat hij een dildo is?

Dildo's trillen niet, aap.

Hahahahaha.

Maar ontopic: Trillen kan heel veel redenen hebben, het hoeft niet op drugs te wijzen, kan ook een medisch probleem zijn, en als je geen idee hebt wát hij heeft gebruikt heb ik ook geen idee waarom hij trilt.
 
ik bibber ook extreem na een feest ook al heb ik gebruikt...ligt volgens mij gewoon aan slaapgebrek
 
Ik tril soms wel is na het roken van een joint.

michaelmyers zei:
Is het normaal dat die jongen nu nog steeds enorm trilt of wijst dit er op dat hij nog steeds gebruikt?

Nee, het is niet normaal dat hij nog trilt als hij al 5 jaar lang niks meer gebruikt. Het zou kunnen dat hij af en toe nog wat gebruikt en net zoals flameon zegt dat hij ontwenningsverschijnselen heeft wanneer hij niet gebruikt. Maar het kan heel goed mogelijk zijn dat het trillen een andere oorzaak heeft.
 
Ik adviseer je om hem langs een arts te sturen, welke hem indien nodig even door de molen kan halen. Mocht er lichamelijks wat aan de hand zijn kan er misschien nu nog tijdig ingegrepen worden.
 
Terug
Bovenaan