Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Wat doet het met je lichaam als je onder invloed van dexamfetamine (niet medisch), savonds een paar trekjes basecoke neemt?
Heeft iemand ervaring hiermee?
Bedankt voor je antwoord.
Oke ja wist het wel, maar was benieuwd of iemand hier ervaring mee heeft.
maar enkele trekjes. ..dus met mate (geldt voor beide)
Dan lijkt het me toch niet echt heeeel gevaarlijk.
Want na zo'n trek base, wordt je na een half uur ofzo...gewoon wat draaierig in je hoofd, en kan je zo slapen..Terwijl alleen met base dan wil je alleen maar meer en meer en meer doorroken.
Ik heb geen ervaring met basen, dus ook niet met die combi en kan daar niet echt wat over zeggen. Ik heb wel een keer last gekregen van hartkloppingen en zwart zien voor de ogen toen ik de dag na een avond 4-FA mijn medicinale dex nam (dus maar 5 mg).
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.