Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Waarom zou je er aan beginnen?
Of kocht je het eerst al?
Zo niet, zou ik het bij het snuiven laten.
Basen is zonder meer een no go!
Dat is niet echt een mening maar dat heeft zich wel uitgewezen.
Op het randje van verslaving is net geen verslaving, hoewel het wel balanceren op een touwtje wordt. Als je dit probeert moet je wel beseffen dat je alles kan verliezen wat je (nog) hebt.
Ik raad het ten zeerste af en sluit mij aan bij @acht.zes dat ik niet de moeite ga nemen om het voor je op te zoeken. Uiteindelijk moet je het zelf weten, maar dit moet je niet willen
Dit topic is op het randje. Vragen naar de productie van drugs is niet toegestaan. Info over het reinigen van drugs mag wel. Dit zit er een beetje tussenin. Ik doe het topic even op slot ter overleg.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.