Eerste keer MDMA gedaan: bang

Anoniem1997

Experimenterende gebruiker
Hey iedereen

Ik ben een vrouw, 22 jaar oud en ik heb een paar dagen geleden voor de eerste x mdma / xtc gedaan. Het was met 2 vrienden die ik al jarenlang ken en vertrouw. Zij hadden dezelfde pil al eens gebruikt en verzekerden mij dus dat het veilig was. Ik heb geen hele genomen, gewoon een stukje en na een paar uur nog een stukje. Om eerlijk te zijn, vond ik het echt wel een heerlijk gevoel. Maar nu, een paar dagen later, ben ik ineens bang. Bang dat ik super veel hersenschade heb opgelopen of dat er nu iets mis is ofzo. Ik snap dat ik een beetje onredelijk bezig ben: alcohol is ook slecht en ik ben al vaak dronken geweest. Ik heb ook al een paar keer wiet gesmoord maar ik vind wiet eigenlijk niet boeiend. Toch ben ik nu helemaal angstig omdat ik xtc geprobeerd heb... Ik weet niet zo goed waar ik naar toe wil met dit forum :/ ik moet het gewoon even kwijt i guess.
 
Hee :)

Ik denk dat het vooral het idee is dat je nu mdma hebt genomen, een echte 'harddrug'. Inderdaad, alcohol en met name echt dronken worden is ook slecht, maar dat is sociaal veel meer geaccepteerd, dus zelfs wanneer mensen de dag na een avond zuipen doodziek in bed liggen is dat "oké" omdat dat "er nu eenmaal bij hoort". Niet teveel aantrekken wat cultureel gezien "normaal" is dus.

Bedenk je ook maar dat hier geregeld mensen komen die pillen als m&m's naar binnen werken en er helemaal niets om geven wat dat gaat doen met hun gezondheid. Zij zouden de zorgen moeten hebben die jij nu hebt. Maar jij bent zo te horen gewoon oké. Je hebt een lichte dosering gehad en een beetje kunnen voelen wat mdma met je doet. Niets aan de hand. Maar altijd goed om wel verantwoord met het spul om te gaan en je in te lezen over de risico's. Zonder daar dus direct van in de angst te schieten. :)

En neem het anders gewoon niet meer als je er geen goed gevoel bij hebt. :)
 
Verder niet zo veel aan te vullen op mindless, ik denk dat
Ik denk dat het vooral het idee is dat je nu mdma hebt genomen, een echte 'harddrug'.
meer meespeelt dan dat er echte hersenschade is voorgekomen, dat gebeurt echt niet bij 1 keer. Maar je hebt natuurlijk wel veel serotonine opgemaakt, dus een klein katertje voor 1 á 2 dagen zou natuurlijk kunnen.
 
Waarschijnlijk ben jij net als de meeste opgegroeid met het verhaal dat drugs slecht zijn. Alcohol is ook gewoon drugs, maar sociaal geaccepteerd. Ik denk dat je nu een beetje een "junk" gevoel hebt maar als je maar enkele keren per jaar MDMA gebruikt is dat zeker niet het geval.

Wat daarnaast denk ik nog meer mee speelt is dat je nu waarschijnlijk gewoon je kater/dip hebt :) je voelt je dan gewoon even wat minder en een beetje neerslachtig. Gewoon lekker goed uitrusten en gezond eten, waarschijnlijk denk je er volgende week wel weer anders over :)
 
Waarschijnlijk ben jij net als de meeste opgegroeid met het verhaal dat drugs slecht zijn. Alcohol is ook gewoon drugs, maar sociaal geaccepteerd. Ik denk dat je nu een beetje een "junk" gevoel hebt maar als je maar enkele keren per jaar MDMA gebruikt is dat zeker niet het geval.

Wat daarnaast denk ik nog meer mee speelt is dat je nu waarschijnlijk gewoon je kater/dip hebt :) je voelt je dan gewoon even wat minder en een beetje neerslachtig. Gewoon lekker goed uitrusten en gezond eten, waarschijnlijk denk je er volgende week wel weer anders over :)
Ja ik voel me wel al beter :) heel erg bedankt!
 
Alcohol is je reinste harddrug.
Niks meer, en niks minder.
XTX is dat ook, een harddrug, maar.....de staat verdient er niets aan, en deze drug is niet maatschappelijk geaccepteerd.
En dus is mdma niet geaccepteerd, en wordt deze drug zo zwart mogelijk "neergezet".
En dan nog te bedenken dat mdma onderzocht wordt om heel misschien op recept verstrekt kan worden als een anti depressiva....ach ja. De politiek, nietwaar.
Maak je niet druk.
Er is niks aan de hand met je.
 
Terug
Bovenaan