Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Spietfrieker zei:ik vond het interesant en ben ernaar op zoek gegaan. via via gehoord waar een speed dealer woonde en toen is het balletje gaan rollen.
safca zei:Jaartje of 16, voor 't eerst met de 'grote jongens' mee naar een voetbalwedstrijd. Chillen in 't supportershome ging niet, zoals ik dacht, met een paar biertjes en ouwehoeren over de voetbal maar ging met heel véél biertjes en een lading coke. Als ADHD'er wist ik niet wat me overkwam, terwijl iedereen stond te stuiteren op de coke werd ik er wel chill van eigenlijk (toen wist ik nog helemaal niet dat coke dit effect heeft op iemand met ADHD). Anyway, that's how it all started![]()
Ga je schelden?Fishhead0707 zei:safca zei:Jaartje of 16, voor 't eerst met de 'grote jongens' mee naar een voetbalwedstrijd. Chillen in 't supportershome ging niet, zoals ik dacht, met een paar biertjes en ouwehoeren over de voetbal maar ging met heel véél biertjes en een lading coke. Als ADHD'er wist ik niet wat me overkwam, terwijl iedereen stond te stuiteren op de coke werd ik er wel chill van eigenlijk (toen wist ik nog helemaal niet dat coke dit effect heeft op iemand met ADHD). Anyway, that's how it all started![]()
Vast een Utrecht supporter?
![]()
safca zei:Ga je schelden?Fishhead0707 zei:safca zei:Jaartje of 16, voor 't eerst met de 'grote jongens' mee naar een voetbalwedstrijd. Chillen in 't supportershome ging niet, zoals ik dacht, met een paar biertjes en ouwehoeren over de voetbal maar ging met heel véél biertjes en een lading coke. Als ADHD'er wist ik niet wat me overkwam, terwijl iedereen stond te stuiteren op de coke werd ik er wel chill van eigenlijk (toen wist ik nog helemaal niet dat coke dit effect heeft op iemand met ADHD). Anyway, that's how it all started![]()
Vast een Utrecht supporter?
![]()
![]()
Ajax is m'n cluppie.
Denk dat de fanatieke voetbalwereld overal wel met elkaar te vergelijken is. Zowel qua beleving als qua drugsgebruik. MAar daar houd de vergelijking tussen Ajax & Utrecht dan ook opFishhead0707 zei:Oke gelukkig. Ik ken namelijk een diehard utrechtfan en die vertelde precies wat jij net omschreef.
Haha sorry voor de belediging..![]()
safca zei:Denk dat de fanatieke voetbalwereld overal wel met elkaar te vergelijken is. Zowel qua beleving als qua drugsgebruik. MAar daar houd de vergelijking tussen Ajax & Utrecht dan ook opFishhead0707 zei:Oke gelukkig. Ik ken namelijk een diehard utrechtfan en die vertelde precies wat jij net omschreef.
Haha sorry voor de belediging..![]()
![]()
Irezz zei:Echt? Als ik me depri of pissed voelde blowde ik niet. Wiet maakte dit namelijk enkel erger.
Ouders, school, nieuwsgierigheid, rebellie, vriendschap en bij de goatjes willen horen![]()
en zie wel of het helpt...was nog 16 toen. helaas ben ik nooit meer zo stoned geworden als de eerste keer 
Telpeva zei:Allereerste keer MDMA: Lowlands... een rete heftige ervaring met een belachelijk grote hoeveelheid M voor een allereerste keer (schattend: 250mg als ik erop terugkijk).
Maar eigenlijk kan ik hoe ik er écht een beetje ben ingerold heeel makkelijk, helder en duidelijk aanwijzen met een enkel woord:
Amsterdam![]()
Als ik pissed ben of ik zit om wat voor reden niet goed in mijn vel dan helpt een jointje meestal wel, maar ook omdat ik dan even weg ga, en een half uurtje in mijn eentje na ga zitten denken, dan heb je niet altijd een oplossing, maar heeft het wel even kunnen zinken...weed_smoker zei:Irezz zei:Echt? Als ik me depri of pissed voelde blowde ik niet. Wiet maakte dit namelijk enkel erger.
Ouders, school, nieuwsgierigheid, rebellie, vriendschap en bij de goatjes willen horen![]()
weed maakt je meer paranoide maar als je echt stuk bent en zoooo veeeel shit meemaakt en weet dat het ergste nog moet komen dan denk ik zo van, f*ck it, ik probeer gewoon eenen zie wel of het helpt...was nog 16 toen. helaas ben ik nooit meer zo stoned geworden als de eerste keer
![]()
![]()
cropp zei:Als ik pissed ben of ik zit om wat voor reden niet goed in mijn vel dan helpt een jointje meestal wel, maar ook omdat ik dan even weg ga, en een half uurtje in mijn eentje na ga zitten denken, dan heb je niet altijd een oplossing, maar heeft het wel even kunnen zinken...weed_smoker zei:Irezz zei:Echt? Als ik me depri of pissed voelde blowde ik niet. Wiet maakte dit namelijk enkel erger.
Ouders, school, nieuwsgierigheid, rebellie, vriendschap en bij de goatjes willen horen![]()
weed maakt je meer paranoide maar als je echt stuk bent en zoooo veeeel shit meemaakt en weet dat het ergste nog moet komen dan denk ik zo van, f*ck it, ik probeer gewoon eenen zie wel of het helpt...was nog 16 toen. helaas ben ik nooit meer zo stoned geworden als de eerste keer
![]()
![]()
clockcable zei:Had weleens geblowd maar dat vond ik nooit zo heel leuk, totdat ik een keer xtc probeerde![]()
Toen heb ik binnen een maand coke, paddos, mdma en pep gedaan.
Een goed begin is het halve werk right 
SmartieAndMe zei:Zoals de meesten via de gateway-drug Alcohol. *skip het blowen*, toen XTC, toen Speed ........... etc.
Hahaha!mandragora zei:als een rolling stone