kiloprijzen gaan de 4000 euro bereiken deze maand nog !!

lysergine25

Badass junkie
Tripreporter
Het is feest in cannabis land ......

Clonen schaarste leidt direct tot hogere kiloprijzen.

Dus zet er maar snel 5 plantjes neer in je badkamertje met een 600 wattertje ...
Het land ligt bijna droog zo weinig wiet is er nog.

:love:

:wave:
 
waar gaat dit naartoe met nederland man...heel wat jaren geleden deed het volk er nog wat voor om voor hun vrijheid op te komen. maar onze generatie is te verknipt om ook maar iets te doen.
 
bron? info? wa was de vorige prijs?
Dat alles stijgt is normaal, ook onze lonen stijgen :):)
 
Hier kost het over het algemeen nog een zesje (Groningen), maar ik heb m'n eigen oogst al weer binnen. Zolangzamerhand is het niet te betalen om te blowen als je alleen bij de shop kan halen.
 
pipoxyz zei:
Een stijging van over de 20% in het laatste jaar is gewoon teveel.


Het is de boer diehet minst verdient .. altijd al zo geweest nu dus ook.

De handelaren en de shops lopen vet binnen.

ALLES is 20 % duurder geworden behalve de nederwiet sinds die invoering van die euromunt. Het werdt hoogtijd dat dit werdt opgelost.
In mijn ogen rechtvaardig voor de boer nadelig voor de eingebruiker.

Daarom grow your own shrooms and wiet.

Stonie gaat nog even uittrippen
 
En als de huizenprijzen 20% stijgen in 1 jaar dan hoor je niemand klagen. Maar ja die tijden zijn ook voorbij. Het is gewoon de marktwerking. Het komt gewoon door de overheid. Zij zijn de laatste tijd bezig om de telers aan te pakken. Ze rollen grote kwekerije op en grote akties zoals 10 thuistelers in 1x aanpakken.

Minder aanbod --> hogere prijs. Het is gewoon logisch toch. Maar wat denk je van de euro. Die is ook al in een aantal jaren 65% gestegen. Of Olie. Voor degene die het niet is opgevallen stijgt bijna alles.

In de shops zijn ze er ook echt niet blij mee. Hun inkoopprijs stijgt ook. Maar shops verdienen er nu eenmaal veel mee omdat er veel klanten zijn. Ik sprak laatst iemand en die maakte zich niet zo'n zorgen om de prijs, maar de kwaliteit is veel belangrijker. Er wordt steeds meer rommel verkocht. Blowers komen toch wel, ook al stijgt de prijs. En ze gaan ook niet naar een andere shop want daar is de prijs hetzelfde.
 
Idd het vergelijken met huizen komt niet overeen. Maar ik wil eigenlijk zeggen dat als je een huis hebt en er winst op maakt je niet zal klagen, maar als koper zijnde vind je het vervelend.

Eerst betaalde je nog 5 gulden voor een pakje sigareten en nu gaat het naar de € 5,-. Echt belachelijk. Maar wat doe je eraan. Het is toch zo. Als koper klaag je altijd.
 
pipoxyz zei:
Tja..als nou wat minder boeren stroom liepen af te tappen, hadden coffeeshops nu niet dit excuus voor extra winst ;)

Wat heeft een illegale kamper die stroon jat te maken met de landelijke stijgnig van de nederwiet ?

Ik snap het niet ... :s

Leg is uit aub ?

Stonie
 
De stroomdieven zijn echt niet de oorzaak hoor ....

De kliklijnen
De hoeveelheid kwekers
De opspornigsinstanties die samenbundelen
Het opsporingsbeleid
Het uitroeien van de klonenboeren

Dat zijn de redenen dat het nu zo is.

En natuurlijk is het CDA hier verantwoordelijk voor.

Stonie
 
gristentuig....
Beter gaan ze met ze allen een keer tripdag houden in die stinkende 2e kamer, dan voeren ze nog eens iets uit.
 
hasjkikker zei:
4000 betaal jij zoveel voor een kilo'tje lysergine

Nee ik betaal geen 4000 .....

Maar dat wordt wel de prijs deze maand nog ....


Een goed wietje is wel meer waard dan 4000 ....


:love:
 
Terug
Bovenaan