LSA tripreport (dotter caps)

pawelonius

Belezen gebruiker
Beste DF'ers, hier een tripreport van LSA.

Met zijn tweeen hebben we blotter caps genomen. Deze bevatten baby hawaiian, kalmoes, zwarte peper, guarana

We hebben vanaf half 1 niks gegeten. Om half 4 hebben we beide 1 capsule genomen. Zeer lichte misselijkheid na 20 minuten. na ongeveer een half uur begonnen we een beetje een lichte buzz te voelen. Ik voelde me een beetje stoned achtig, maar ook weer energiek. na een uur merkte ik al niks meer eigenlijk. Mijn vriend voelde zich zéér ontspannen. Hij heeft lekker op de bank gechilled, wat te eten gemaakt. In deze tijd ben ik maar naar de supermarkt gegaan en heb wat extra caps gehaald.
Om kwart over 5 heb ik mijn tweede cap genomen, nog in de smartshop. Hierna ben ik naar naar huis gegaan. Ik voelde weer wat misselijkheid opkomen, dit maal veel meer. Gedurende een paar minuten dacht ik dat ik moest kotsen maar ik kon 't houden. Ik voelde wat meer een buzz. In principe geen visuals. Mijn pupillen zijn heel groot.
Om 6 uur neemt mijn vriend ook een tweede cap. Hier gaat het verkeerd op. Tegen 7 uur voelt hij misselijkheid. Het wordt erger, hij krijgt paniekerigheid. Hij geeft over en het lucht in eerste instantie op. Daarna wordt hij weer misselijk, roept om hulp. Ik wil hem kalmeren. Hij wordt wel iets getroost maar op ten duur roept hij zelfs om een arts. Ik bel een doctorspost. Zij zijn niet bekend met LSA of Baby Hawaiian Woodrose. Vooralsnog zegt mijn vriend geen trip effecten te voelen. Hij wil graag dat er mensen hem komen troosten. Hier moet ik mijn huisgenoten bij betrekken. Nog steeds ben ik aan het bellen. Als mijn vriend om een ambulance vraagt zorg ik er aan de telefoon voor dat deze komt.
Terwijl we op een ambulance wachten voelt mijn vriend tintelingen. Langzaam aan begint hij te trippen. DIt leidt natuurlijk tot een bad trip.
Hij kotst nog meerdere malen. Bij een check van de ambulance is er weinig aan de hand. Hartslag is rond de 100-120. Zijn roes loopt binnen een uur al af gelukkig, als ook de ambulance medewerkers verdwijnen. Achteraf zegt hij dat hij weg voelde zakken in de bank. Hij tripte dus wel degelijk sterk.
We praten even na en hij voelt zich een beetje euforisch. Hij tript nog een beetje. Ik bedank mijn huisgenoten en bied mijn excuses aan. Mijn vriend gaat slapen en ik schrijf dit report.

Dit report heeft 2 doelen:
-blotter caps werken wel redelijk. Helaas nog altijd misselijkheid.
-een slechte ervaring moet naast de goede gedeeld worden.

Op dit moment voel ik me zelf wel chill (buiten het rotte gevoel voor hem en mijn huisgenoten).
Dus op mij heeft het niet erg veel effect gehad. Al heb ik natuurlijk alle zeilen bij gezet om niet om een roes te verzeilen.


Dit is mijn eerste report met deels het doel om mijn hart te luchten. Ik hoop dat jullie er iets aan hebben en vragen beantwoord ik graag :)
 

mandragora

Badass junkie
Emeritus Mod
best een nare ervaring met die ambulance enzo.
als je die misselijkheid voelt opkomen dan moet je een hit pure wiet nemen vanuit een bong dan verdwijnt gelijk die misselijkheid.
echt heel effectief die wiet.
ik ga altijd zeer goed op lsa, ik neem gewoon 8 zaadjes en bereid ze tot een afgekoelde thee en dan heb ik een heftige 10u durende trip met best veel visuals en totale euforie en sterk filosofisch.

voor mijn bereidingsmethode ,ervaringen en tips lees ff mijn reacties door, heb op dit forum al meermaals uitgebreid informatie gegeven omtrent lsa.

groetjes
 

pawelonius

Belezen gebruiker
Bedankt voor de reacties :)

Gelukkig was het geen bad trip. Hij vertelde me later (en stelt dat nog steeds) dat hij alleen heel erg misselijk was. Hij had super erge krampen, ging hyperventileren en kreeg tintelingen. Hij was dus tijdelijk erg ziek en om het maar bot te stellen stelde hij zich ook bijzonder aan. Daar ben ik opzich wel blij mee, want bad trips kunnen een ernstig trauma achterlaten natuurlijk.
Overigens gaat hij nooit meer drugs gebruiken (behalve koffie xD)
 
Bovenaan