oogsten paddos, kleine pinheads wat ermee te doen?

Beste mensen,

Ik heb mijn paddo set (Amazonian PES) van Magic Mushroom Shop nu 3 weken staan, en van de eerste flush zijn een paddo of 25 bijna klaar om te oogsten. vliesjes staan op het punt te scheuren.
2 joekels heb ik er al eerder uitgehaald omdat die significant harder groeiden dan de rest en 2 dagen eerder klaar waren.

echter heb ik een vraag om me voor te bereiden op de 2e flush, en het soaken:

op de bodem van mijn bak zitten verspreid door de bak heel veel kleine pinheads op een flinke kwak mycelium (allemaal niet meer dan een paar millimeter hoog).

Nu is mijn vraag dus of ik ze er het beste mee uit kan halen met de rijpe paddo's, dan de bak soaken voor de 2e vlucht.
of dat ik ze gewoon nog even moet laten staan en kijken wat ervan komt?
of moet ik ze erin laten zitten tijdens het soaken?
Echt hard groeien doen ze niet

wat foto's: wat te doen met deze kleintjes?
67kxa0.jpg



en een paar fotos voor de leuk.
doos na ongeveer 2 weken
25544f7.jpg


doos na 3 weken
e7xn5s.jpg


mooie paddenstoel :)
207xdht.jpg
 
Alles oogsten en dan opnieuw soaken voor de 2e flush.

De meeste zullen waarschijnlijk aborts zijn, die zijn gestopt met groeien.
Laten staan kan, maar volgens mij, correct me if i´m wrong, worden de beste oogsten behaald door vluchten in een keer te oogsten.

Zien er lekker uit!
 
Zeker!

Er word zelfs gezegd dat kleine paddo's potenter zijn dan de grote.
In verhouding scheeld het misschien niet veel, maar zeker wel eetbaar!
 
Terug
Bovenaan