Plassen van kratom

jam

Bewuste gebruiker
Dag iedereen,


Ik heb even een vraagje en vraag me daarbij af of nog mensen dit soms hebben.
Wanneer ik kratom gebruik (wat ik best leuk vind) moet ik altijd erg veel plassen alsof het al het vocht uit mijn lichaam wil verdrijven. Hierdoor voel ik me de dag erna best katerig.
Om hier op te anticiperen drink ik altijd wel veel water of thee wat er waarschijnlijk ook voor zorgt datik dan nog meer moet plassen.
Ik heb dit trouwens niet enkel van kratom maar merk het ook bij andere middelen, hetzij in mindere mate.
Zijn er bepaalde tips of trucs om dit tegen te gaan?
Ik heb wel reeds gelezen dat wanneer je regelmatig kratom gebruikt de bijwerkingen zouden verminderen, maar dat ben ik niet van plan?
Zou het het beste zijn om tijdens de avond dan niet meer teveel te drinken, maar bv: wel de volgende dag wat sportdrank of zo te drinken om opnieuw te hydrateren?
Alvast bedankt

groetjes Jam
 
Bovenaan