Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
ja puur bestaat niet weet ik maar heeft iemand ooit
direct van het blok gepakt en is het eigelijk wel te doen
kan onze neus en onze hersenen dat wel aan iemand ervaring mee
het blok is net hetzelfde als flakes, tis maar hoe je het noemt.
En nee geloof mij dat kunnen je hersenen met moeite aan zo puur, trouwens 100 procent ga je nooit hebben he, tis meestal iets van een 96 als het hier in antwerpen aan komt.
flakes zijn eigenlijk meer de "vlokken" maw poeder. en vanuit dat poeder begin je te kappen ofwel te koken naar gelang welk produkt je wil. free base, crack of de hydrochloride vorm (wat eigenlijk ook weer tot poeder leidt).
en wees maar zeker dat hetgeen hier aankomt in europa heeeel zuiver is, kwestie van zoveel mogelijk te verdienen met 1 kilo.
100 %? bestaat nie
100% van +-90% denk ik dat je bedoelde..
naja je hebt ook te maken met de kwaliteit van het plantje,veld, bewerking....
meestal worden blokjes of krijtjes hier in NL toch vaak opnieuw "gedrukt"
maar puur is zeker de shit.... het verschil tussen een versneden en geheel puur....is duidelijk als je het neemt....
je versneling gaat in de 5 en je kan door blijven gaan .....zelfs dagen....lijkt dan meer op speedachtig (alleen dan anders)
bij versneden krijg je er op den duur genoeg van....en je neus raakt na een dag goed verstopt ....op 1 of andere manier heb je er sneller genoeg van...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.