research chemicals meenemen naar het buitenland.

maxdw1212

Belezen gebruiker
Ik ga binnekort op vakantie naar frankrijk. Ik zal nooit drugs meesmokkelen naar het buitenland als dat illegaal is. In frankrijk kan je zelf een 10 jaar gevangenis straf krijgen. Maar is het ook verboden als je een middeltje zoals bijvoorbeeld 3-mmc meeneemt of gelden desiger drugs daar ook als medicijnen zoals hier in nederland. Dan had ik nog 1 vraag en dat is kunnen drugshonden dit ruiken? Want cathinonen heb totaal geen amfetamine achtige lucht.
 
Hoe legaal en/of onschuldig de stof ook is die je bij je draagt, als een douanier een zakje poeder of kristallen bij je vindt, of het nou cathinonen, waspoeder of bakmeel is, je gaat een paar hele vervelende uren tegemoet.

In hele vervelende kamertjes zitten, met hele vervelende mensen, met hele vervelende vragen.

En al blijkt uiteindelijk dat je onschuldig bent. Ga er maar vanuit dat er een aantekening wordt gemaakt in één of ander dossier: "[persoon], vervoert verdachte substantie"

Beter maar gewoon van niet dus. ;)
 
Terug
Bovenaan