Angramar Temenos
Badass junkie
Bron: http://www.reddepaddo.nl - Aanrader! Lees hier over paddo's voor de uneducated!
Hyve tegen het verbod & Informatiepunt paddo: http://psilocybine.hyves.nl/
Sign up! Hier zullen ook eventueel georganiseerde protesten verschijnen!
Zoals de meesten van jullie wel weten zit er waarschijnlijk een verbod te komen op onze geliefde psilocybine houdende paddenstoeltjes. Uiteraard is dit oordeel nog niet definitief geveld, maar een overgrote kans dat het wel aan zit te komen. De vraag is, wat kunnen we ertegen doen. Uiteraard zullen de cynische, levensmoe-e en ongeïnteresseerde mensen zeggen "niks, het is al besloten" etc. Alsjeblieft, neem even de tijd om deze post van een naeive idealist te lezen, en ik hoop dat als er straks 1000 views staan, er ook 1000 mensen zullen zijn die op zijn gestaan tegen dit belachelijke verbod.
Maar waarom? Wij zijn de bevolking van nederland! Wij zijn Nederlanders, en dit zeg ik niet uit een nationalistische maar politieke reden. Hebben wij niet zelf het recht om ons land te vertellen wat het moet doen? Is dat niet waar een Democratie om draait? Niemand heb ik nog gehoord die echt wil dat paddo's verboden worden. Zelfs mijn vader, een ouderwetse anti-drugs persoon "drugs is drugs, en als je drugs gebruikt eindig je in de goot en als je wat anders zegt wil ik het niet horen want je bent een junk" is tegen het verbod, omdat hij beseft dat psilocibine niet direct een "drug" is en het zeer positieve effecten kan hebben. Mijn vader is dan ook arts. Hij zegt zelf dat hij het verbod niet kan begrijpen (Terwijl hij voor een wiet verbod is).
Hoe komt het toch dat we als samenleving onze vrijheden zo makkelijk aan de kant zetten? Wat is er gebeurd met “live and let live”? Waarom willen we ons zo graag bemoeien met het leven van anderen? Dit besluit van deze regering is inmiddels geen verrassing meer, maar het is daarmee niet minder pijnlijk. We maken op deze manier kapot wat er zo mooi was aan Nederland, waar de wereld wat van kon leren. Onze vrijheid was onze kracht, een belangrijke reden van ons succes als land. Als een land dit soort fundamentele vrijheden gaat inperken zal dat een negatieve terugslag hebben op alle facetten van het bestaan.
Maar we kunnen nu niet bij de pakken neer gaan zitten. Er moet een antwoord komen op deze domme beslissing. Heeft het zin om nog eens te gaan demonstreren op de dam? Misschien als er veel meer mensen komen opdagen. Waar waren al die paddo-liefhebbers bij de eerste demo? Misschien dat ze zich nu beseffen dat het menens is. Of is het tijd voor een ander soort actie? Zijn er misschien juridische mogelijkheden om dit ondoordachte verbod tegen te gaan? Ik heb de oplossing niet, maar het is duidelijk dat er veel krachtiger tegengas gegeven moet worden. Kom maar op met ideeën!!
Luister toch allemaal, voor het zo'n Amerika wordt. Ja, het klinkt misschien heel dramatisch, maar op dit stadium is dat toch echt nodig. Wees niet zo ingeslapen, besef wat er nou om ons heen gebeurt. Ook de mensen die straks illegaal bij de dealer paddo's gaan kopen, er gaat een mooie, unieke cultuur verloren, mensen zullen geen voorlichting meer kunnen krijgen bij de smartshop, er zal maar wat in het rond worden gekweekt met rare paddo's in onveilige omstandigheden...
En jullie, medegebruikers (zelfs de niet-trippers), kunnen jullie je geen responsible use voorstellen? Jullie begrijpen toch allemaal de fun van psychoactieve stoffen? Paddo's zijn niet gevaarlijk als ze normaal worden genomen, 95% van die mensen die uit het raam springen zijn toeristen, en 95% van die toeristen hebben of een veel te grote dosis of klinische schizofrenie of dergelijke aandoeningen. Ik heb paddo's gehad, redelijk vaak.
Ik heb een gigantische bad trip gehad. Nooit, zelfs een moment van die bad trip wou ik zelfmoord plegen; Zelfs toen de bad trip het hardst was, was het idee van zelfmoord absurd. Het zijn maar drugs, het gaat over. En juist dit gevaar, dit soort dingen zullen er meer gebeuren als ze illegaal worden.. De voorlichting zal er niet meer zijn, onverantwoordelijk gebruik zal toenemen...
Uit onafhankelijk onderzoek is gebleven dat de paddo's ongevaarlijk zijn bij normaal gebruik, experts en medici hebben de schadelijkheid ervan onderzocht, en alle onderzoeken zijn positief voor de paddo! Maar minister Klink gaat als rambo ertegen in, in een powertrip verbieden die hap. Mag ik jullie eraan herinneren dat minister klink ook denkt dat de evolutietheorie niet klopt, en door satan op de wereld is gezet? Is dit de man die het recht heeft om onze paddenstoeltjes te verbieden?
Er zijn zeker juridische stappen die kunnen worden ondernomen hiertegen. Vrijheid van geloof, beroep op medici, zoveel kan er nog gedaan worden tegen dit verbod. En nee, dit stukje is geen idealistisch gezwets. Ik heb met maten gepraat die rechtsopleidingen hebben gedaan, ik heb me zeer verdiept in de wetgeving hier. Er zijn nog zoveel dingen, die we als volk tegen dit kunnen doen! Er moet meer belangstelling komen hiervoor, mensen moeten beseffen wat hier aan de hand is. Dit gaat niet om volksgezondheid. Alle onderzoeken die zijn gedaan door medische experts wijzen het tegendeel aan. Dit is het verhaal, van een ziek, psychotisch persoon die zijn macht aan het doordrijven is in een democratisch land. Klink is een moordenaar, niet de paddo's. Een vriendin van me overweegde zelfmoord, en dan bedoel ik niet auwhoerderig emogezeik, ze had echt een zware, klinische depressie. Wat 3 jaar therapie niet gedaan kregen, lukte een sessie ayahuasca en daarna nog een paar lichte trips van paddo's.
Doe iets. Ik smeek je, als iedereen maar 10 minuten van z'n tijd elke dag gaf om dit aan het oog te brengen, doe het. Leen bibliotheekboeken, zet er kaartjes van reddepaddo erin. Visit http://www.reddepaddo.nl en discussieer mee naar oplossingen. Ga in discussie, voer debat, conctact je locale krant. Laat kaartjes en pamfletten achter. Ik ben ze nu persoonlijk aan het maken, en deze week zullen er een paar duizend de deur uit gaan.
Greets, bedankt voor het lezen.
Angramar Temenos.
Als je niet weet *WAT* je kunt doen:
Dit zijn slechts een paar dingen die we kunnen doen. Als je er meer weet, voeg het toe!
1) Schrijf brieven. Naar politici, KRANTEN, DE MEDIA. Vooral die laatste twee. Besef dat journalisten, als ze hier echt een verhaal over schrijven, niet om de onderzoeken heen kunnen die paddo's als onschadelijk laten zien. Hoe sensationeel "toerist springt uit het raam" ook is, "minister klink psychotische fundamentalist" verkoopt beter
2) Maak pamfletten/kaartjes met "www.reddepaddo.nl"/en deel zo rond, plak ze op ramen, in boeken, etc. Wat je ook kunt doen, is met goede stempelinkt "www.reddepaddo.nl" of andere soortgelijke sites op GELDBILJETTEN van 5 euro drukken, en dan de euro's uitgeven.
3) Als je een blog/website/etc hebt, schrijf er een verhaal over! Geef links over de onderzoeken, effecten, positieve ervaringen, dat het geen "drugs" zijn. Benadruk het gebruik voor spirituele doeleinden.
4) Als je juridisch wil gaan, beroep je op vrijheid van geloof en shamanistisch/animistische religies die de paddestoelen gebruiken.
5) Kom met argumenten. Enkele goede zijn:
-Therapeutisch gebruik
-Positieve effecten trips
-Niet verslavend (kan maar eens in 1-2 weken worden gebruikt, al zou je meer willen)
-Niet schadelijk voor de gezondheid
-Benadruk de overdosisen en psychoses van toeristen die rare dingen hebben gedaan.
-Leg uit over Klink's fundamentalistische ideeën, dat dit een eenmanbeslissing is.
-Inzichten die trips je kunnen geven.
-Het verschil niet-verslavende psychadelica en "echte" drugs
-De gevaren van paddo's vergeleken met alcohol (breng cijfermateriaal!)
6) Begin discussies erover, met je vrienden, bekenden, in de kroeg, ouders, etc. Laat mensen het weten! Get people involved!
7) Leg uit over het belang van goede voorlichting en gezondheid ervan. Leg uit dat 99% van de ongelukken door slechte voorlichting en gebruik ervan komt, wat vooral wordt veroorzaakt door toeristen die "gewoon legaal wille trippe". Benadruk het belang van goede smartshop waar mensen weten waar het over gaat. Adviseer eventueel een gedoogbeleid waar alleen gecertificeerde winkels ze met een vergunning mogen verkopen.
9) Hou bij relevante demonstraties/evenementen/festivals/gebeurtenissen een voorlichtingsbooth.
10) Hou petities. Ondanks wat veel mensen je willen laten geloven, het helpt. Uiteraard gaat een petitie niet meteen overstag maken, maar alle beetje helpen. Geen online petities. Ga maar rond op straat, verzamel handtekeningen ervoor, submit ze bij relevante stichtingen, en stuur kopieen ook direct naar politici. Voor zover ik weet heb je geen vergunning nodig voor een petitie.