Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Heb ik ook weleens aan gedacht. Een hotelkamer lijkt me niet zo fijn om in te trippen, omdat de omgeving niet vertrouwd is. Wat me dan wel fijn lijkt, is een huisje huren in de natuur.
Ik heb een keer mdma genomen met m'n vriendje in een hele romantische B&B, met een mooie tuin. Zag er allemaal geweldig uit op de foto. Daar aangekomen bleek dat de eigenaresse eronder woonde met haar kinderen. We konden ons niet echt laten gaan.
Maar ik heb ook wel es gekeken naar een heel sjiek hotel, met supergave inrichting met bubbelbad en alles erop en eraan. Kostte wel 250 euro per nacht gemiddeld. Dat lijkt me wel echt gaaf!
Dé suite voor een super romantisch verblijf! De sfeer is een tikkeltje mysterieus en spannend. U voelt de romantiek. Het interieur straalt van luxe en originaliteit.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.