Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Ook grappig om jou tegen wetenschappelijke bronnen in te zien gaan @Roze Olifant.Grappig om jou met wetenschappelijke bronnen te zien komen @Mindless.![]()
Ik denk dat het verschil eerder te wijten is dat dit een internetforum is en internetfora trekken meestal toch specifieke mensen aan in plaats van de populatie in het algemeen.
De paus is laatst nog op bezoek geweest bij ontzettend veel kerken in Irak, omdat er zo'n aanzienlijke Christelijke minderheid is daar.
Daarbuiten komt die onderdrukking vanuit een extremistisch regime dat de Islam als politiek schaakstuk misbruikt. Mannen zouden bijvoorbeeld ook verplicht bedekkende kleding moeten dragen en zo zijn er talloze andere voorbeelden uit de Islam waaruit blijkt dat het de regeringen zijn die onderdrukken, niet het geloof.
Ook de mensen die bijvoorbeeld vrouwen uitmaken voor hoer staan haaks op de pillaren van de Islam. Enkel god oordeelt en de mens mag dat dus absoluut niet en dient iedereen als gelijke te behandelen. Deze mensen verschuilen onder hetzelfde nep Islam als de extremistische regimes waar zij onder leven.
Met alle respect, maar ik begin het vermoeden te krijgen dat je nou niet echt onderzoek hebt gedaan naar de Islam.
Daar ben ik van overtuigd van niet. We zijn een collectief. Het is niet alleen een mooi gezegde, we zijn echt verbonden met elkaar. Er hoeft maar een relatief kleine groep mensen wereldwijd op een hoger bewustzijn te zitten en dat zal de rest van de mensheid forceren ook die kant op te gaan. De wil van de hoogste energie zal geforceerd worden, of mensen dat willen of niet. Het collectieve bewustzijn is aan het stijgen. Een bijeffect daarvan is dat mensen daardoor ook geforceerd worden hun eigen schaduw (onderbewuste) onder ogen te komen, omdat men er simpelweg bewust van wordt. Dat zien we nu. Daarom is de halve wereld aan de benzo's, opiaten en andere drugs en afleidingen, omdat dat onderbewuste (nog) niet vanuit het juiste perspectief bekeken wordt en daardoor als ondraaglijk beschouwd wordt. Daar herkennen velen zich vast wel in.🙁 misschien is het wel onmogelijk.
Mensen zitten zo over de natuur/wereld in, omdat ze de wereld als een afzonderlijke entiteit zien. "We moeten de wereld redden, we moeten klimaatverandering tegengaan, etc." Natuurlijk, het is ook tragisch wat er allemaal met de wereld gebeurt en op een relatief niveau moet je jouw aandeel doen, maar uiteindelijk is de fysieke wereld maar een reflectie van onze interne wereld. Politici en dergelijke gaan nooit een paradijs op aarde bewerkstelligen, nooit. Het paradijs zal tot stand komen door eerst als mensen (als wezens eerder) terug die kracht in onszelf te herontdekken die werelden creëert en dan onze realiteit te her-dromen. ("The revolution will not be televized") Áls we daarvoor niet onszelf en de wereld verwoest hebben. We moeten eerst onszelf redden en dat is puur een inwaarts iets, niet een uitwaarts iets. De uitwaartse wereld weerspiegelt slechts het inwaartse bewustzijn. Als je puur probeert de uitwaartse wereld te veranderen, geef je je werkelijke kracht uit handen.De mensheid van tegenwoordig is een gigantische sloper van de natuur.
Er blijft niets van over!
De politiek? Die zorgt met name goed voor zichzelf.
Wij hebben de kans gehad om het beleid van rutte, met de man zelf incluis, de laan uit te sturen.
Je had eens moeten lezen op fb wat men ervan dacht...maar. wat gebeurt er de facto?
De zwijgende meerderheid is panisch voor verandering.
Dat is wel gebleken.
Jazeker!
Hoeft toch ook niet?Maar voor mij een moslima als partner, nee dank u beleefd.
De situatie in Afghanistan is gecompliceerd, er staan daar nu veel vrouwen op om te vechten voor gelijke rechten. Ik denk dat proberen ons westers stempel er op te drukken niet gaat werken, dan ga je elkaar niet begrijpen.MIjn dochter zat via de marine in afghanistan,de vrouwen werden dom gehouden.Ze gaf les over de bevalling van babys.Totaal bedekt waren de vrouwen,Maar omdat zij vrouw was mocht ze zien.Kwam er een man binnen hup,vlug bedekte de vrouwen zich.Ik heb echt ongeloofelijke verhalen gehoord.Ze wisten niets van een baby baren....
klopt ben ik mee eens,mormonen en de amish ,daar word veel in de doofpot gericht.Vind dat meer een sekte.En de zwarte kousen kerk ook zoiets strengs.Het is ook lang geleden van afghanistan,en ondertussen is er veel veranderd.De situatie in Afghanistan is gecompliceerd, er staan daar nu veel vrouwen op om te vechten voor gelijke rechten. Ik denk dat proberen ons westers stempel er op te drukken niet gaat werken, dan ga je elkaar niet begrijpen.
Verder zijn de dingen die je zegt niet perse gebonden aan islam. De mormonen, amish en mensen in biblebelt in NL kennen ook zeer strenge soortgelijke regels. En hoe iedereen die regels interpreteert verschilt van gelovige tor gelovige zoals ook al meermaals gezegd is.
Jouw ervaringen en die van de mensen die je kent zijn niet veralgemeniseerbaar.
ook mee eens en niet te betalen zo duurEven off topic,
Om het nog even over de natuur te hebben, persoonlijk word ik doodziek over het gedoe betreffende het ((veranderende) klimaat.
Wat ik niet kan vatten is met name de zgn. " opwarming van de aarde ".
Ik hoor nooit iemand eens zeggen, dat het klimaat altijd aan het veranderen is. De processen in het klimaat gaan gewoon door.
Er zal ooit weer een ijstijd komen, nu wordt eea wat warmer...
En wat gebeurt er, wat doen wij?
Wij beginnen met het verkeer af te remmen. Lees: hinderen.
Vervolgens gaan we onze voedselproducten lees: de boeren langzaam verwurgen in een enorme bureaucratie, en doldwaze wetgeving.
Bij de burgers:
Iedereen moet van het gas af, terwijl een alternatief er nog steeds niet is. Kost bakken vol geld, 5000 euro per woning en het is nog eens verplicht ook...
Eigenlijk is dit toch niet te verkopen, nietwaar.
Daar ben ik van overtuigd van niet. We zijn een collectief. Het is niet alleen een mooi gezegde, we zijn echt verbonden met elkaar. Er hoeft maar een relatief kleine groep mensen wereldwijd op een hoger bewustzijn te zitten en dat zal de rest van de mensheid forceren ook die kant op te gaan. De wil van de hoogste energie zal geforceerd worden, of mensen dat willen of niet. Het collectieve bewustzijn is aan het stijgen. Een bijeffect daarvan is dat mensen daardoor ook geforceerd worden hun eigen schaduw (onderbewuste) onder ogen te komen, omdat men er simpelweg bewust van wordt. Dat zien we nu. Daarom is de halve wereld aan de benzo's, opiaten en andere drugs en afleidingen, omdat dat onderbewuste (nog) niet vanuit het juiste perspectief bekeken wordt en daardoor als ondraaglijk beschouwd wordt. Daar herkennen velen zich vast wel in.
Ben ik het volledig mee eens, het klimaat wordt trouwens ook niet volledig bepaald door CO2 concentratie, al heb ik het idee dat veel mensen dat denken tegenwoordig. CO2 is dan ook gewoon nodig voor het leven op aarde. Een hogere CO2 concentratie kan echter wel leiden tot andere plantensoorten maar of het kwaad kan...lijkt me niet. Klimaatverandering is een continu en nooit eindigend proces wat al bestaat sinds het ontstaan van de aarde, het idee dat wij als mens zijnde uberhaupt dit soort processen kunnen beïnvloeden lijkt me vrij absurd en eigenlijk vrij egocentrisch. Het milieu is echter wel iets waar we wat aan kunnen doen, de natuur moet wat mij betreft schoon worden gehouden en zo veel mogelijk met rust gelaten worden dus die windmolens en biomassacentrales mogen ze zo snel mogelijk afbreken als het aan mij ligt.Even off topic,
Om het nog even over de natuur te hebben, persoonlijk word ik doodziek over het gedoe betreffende het ((veranderende) klimaat.
Wat ik niet kan vatten is met name de zgn. " opwarming van de aarde ".
Ik hoor nooit iemand eens zeggen, dat het klimaat altijd aan het veranderen is. De processen in het klimaat gaan gewoon door.
Er zal ooit weer een ijstijd komen, nu wordt eea wat warmer...
En wat gebeurt er, wat doen wij?
Wij beginnen met het verkeer af te remmen. Lees: hinderen.
Vervolgens gaan we onze voedselproducten lees: de boeren langzaam verwurgen in een enorme bureaucratie, en doldwaze wetgeving.
Bij de burgers:
Iedereen moet van het gas af, terwijl een alternatief er nog steeds niet is. Kost bakken vol geld, 5000 euro per woning en het is nog eens verplicht ook...
Eigenlijk is dit toch niet te verkopen, nietwaar.
Dat is goed. De waarheid hoeft niet verdedigd of geloofd te worden. Als het waar is, zal dat toch wel blijken. Sceptisch zijn is het beste dat je kunt doen.Hmm, ik ben hier wel een beetje sceptisch over.
Mijn kijk hierop is dat alles wat wij mensen doen, ondergeschikt is aan die hogere kracht. De zogenaamde 'elite' dénken de touwtjes in handen te hebben maar ook zij zijn (net als wij allemaal trouwens) marionetten van die hogere kracht. Datgene dat wérkelijk de macht heeft. Dat wat je God zou kunnen noemen, maar de naam maakt niet zoveel uit of is zelfs polariserend als je er een religieuze term voor gebruikt. Wat wij als mensen denken in onze bewuste geest is maar 1 kant van het verhaal. Die hogere kracht werkt op de achtergrond op ons allemaal. De ideale situatie is dat je (als ego eigenlijk) naar die hogere kracht toewerkt terwijl die hogere kracht naar jou toewerkt, maar het werkt sowieso op ons in en forceert bewustzijn te groeien. Dit universum is er niet een van stagnatie, maar van constante groei. Of je wilt of niet, je zult groeien. Mensen kunnen die groei proberen tegen te houden, maar het resultaat zal lijden zijn en hoogstens uitstel van die groei.Gezien de samenleving vooral een hierargie is en mensen vooral naar boven kijken. En ik heb niet het idee dat de ruling class zich nou zo bezig houd met harmonie.
Maar misschien heb ik het mis hoor.
Om het nog even over de natuur te hebben, persoonlijk word ik doodziek over het gedoe betreffende het ((veranderende) klimaat.
Wat ik niet kan vatten is met name de zgn. " opwarming van de aarde ".
Dat klopt klimaat veranderd continu. Er zijn warmere en koudere periodes geweest in de geschiedenis van de aarde. Allemaal door autonome processen die niets met de mensheid te maken hadden. Maar dat wil niet zeggen dat het deze keer hetzelfde is. De snelheid waarmee de aarde nu opwarmt is namelijk schrikbarend veel hoger. Zo kun je hieronder in een plaatje een inschatting zien van de temperatuurschommelingen in de historie en de meer recente temperatuurstijging waar we meetgegevens van hebben. Uiteraard kun je ook dit soort wetenschappelijke data niet geloven maar dan zijn we op gegeven moment wel uitgeluld met z'n allen...Ik hoor nooit iemand eens zeggen, dat het klimaat altijd aan het veranderen is. De processen in het klimaat gaan gewoon door.
Er zal ooit weer een ijstijd komen, nu wordt eea wat warmer...

Iedereen moet van het gas af, terwijl een alternatief er nog steeds niet is. Kost bakken vol geld, 5000 euro per woning en het is nog eens verplicht ook...
Eigenlijk is dit toch niet te verkopen, nietwaar.
Bekijk bijlage 18323
Straks krijgen we de klimaat lockdowns. We zijn nu gewend geraakt aan het idee, dus willen ze ons straks opsluiten om de wereld te redden. Allemaal vanuit het hart van (onder andere) de bezorgde mannen op de posters hierboven. En mensen gaan er nog intrappen ook, dat doen ze nu al.
We overdrijven nu ook extreem met de corona maatregelen, niets zou me meer verbazen na dit jaar.Je kunt ook overdrijven.
Overigens: het is uit wetenschappelijk onderzoek gebleken dat de Corona-crisis en de gevolgen van de maatregelen geen langdurige impact hebben op de opwarming van de aarde. Het effect van de tijdelijke daling in de uitstoot van broeikasgassen is helaas verwaarloosbaar voor de klimaatcrisis. Het is een druppel op een gloeiende plaat.
De oplossing ligt niet in lockdowns maar in een drastisch duurzamer beleid en een (veel) groenere benadering.
Waarom gebeurt wat?Waarom gebeurt dit?
Wat wordt er verzwegen? Wat volgens mij vooral niet populair is, is dat het voorkomen van een klimaatcrisis geld gaat kosten. Dat is inderdaad klote. Maar als je ziek bent en medicijnen nodig hebt kost dat ook geld. Toch geven we dat eraan uit omdat het alternatief erger is.Het verzwijgen van elementen?
Dat gebeurt, omdat sommige elementen niet populair zijn.
Daarom moeten we ook niet gaan lopen pielen met een paar windmolens maar er veel meer bouwen. Ze leveren tegenwoordig aardig wat stroom op maar alsnog heb je er veel nodig.Als er uit berekenen blijkt, wat deze ondingen opbrengen, en ik lees vervolgens dat er 100.000 huishoudens van stroom kunnen worden voorzien na het plaatsen van een aantal,
Ja daar hebben de meeste voorstanders van het aanpakken van de klimaatcrisis aan gedacht. Het klopt overigens dat er vogels doodgaan door die windmolens en bij het bepalen van locaties voor windmolens wordt daar ook rekening mee gehouden. Diezelfde vogels krijgen trouwens op de lange termijn meer last van het veranderende klimaat dan dat ze ooit gaan doen van de windmolens.Voorts, hebben alle voor stemmers weleens gedacht, hoeveel vogels het slachtoffer worden van deze maaiende molenwieken? Praktisch niet...
Ik weet niet wie je bedoelt met "diezelfde lui"? Bedoel je daarmee de wetenschappers die erop hameren dat het twee-voor-twaalf is en we nu echt iets moeten gaan doen om een enorme crisis te voorkomen?En dan gaan diezelfde lui het hebben over natuurbescherming.
Bekijk bijlage 18323
Straks krijgen we de klimaat lockdowns. We zijn nu gewend geraakt aan het idee, dus willen ze ons straks opsluiten om de wereld te redden. Allemaal vanuit het hart van (onder andere) de bezorgde mannen op de posters hierboven. En mensen gaan er nog intrappen ook, dat doen ze nu al.
Ik mag dit soort praat wel... stop het zeuren! Begin met KLAGEN!Ondanks dat rutte verguisd is, heeft de VVD weer gewonnen.
Dan moeten de mensen, die klagen ophouden met zeuren...
Ook niet PVV gestemd, maar er zijn dan ook grote problemen met immigratie. Een beetje intelligentie bij de partijen die dat probleem niet zien en adresseren, zou ook wel gewenst zijn.Ik heb Piratenpartij gestemd en ben bedroefd dat we in NL geen zetel hebben voor mensen met ICT kennis, maar wel meerdere stoelen vrijmaken voor partijen die alleen maar klagen over immigratie en dat Nederland kapot gaat. Met dat populistische gelul komen we geen stap verder. Een beetje nuance en een beetje intelligentie zou niet misstaan. De komende 4 jaar worden in ieder geval weer 4 jaar waar de privacy langzaam wordt ingeperkt en de ene na de andere ICT faal van de overheid het nieuws haalt. Ik had zo gehoopt dat het nu eindelijk anders zou zijn.
Wat mij verbaast is dat hier zo veel mensen op de PVV stemmen, aangezien PVV tegen drugs is en harder wil straffen. Kan iemand mij uitleggen hoe dat werkt op een Drugsforum?Hebben jullie zo veel last van immigratie dat je daarvoor je tripje wilt opgeven?
Dat klopt. Ik stem behoorlijk linksJe stemt (hopelijk) niet alleen op de dingen waar je persoonlijk baat bij hebt, maar die je belangrijk vindt voor het gehele land. En daar heeft iedereen zo zijn ideeën, meningen en afwegingen over
Thanks!Welkom terug op het forum trouwens.![]()
Oja! Verkiezingen...https://www.tweedekamer.nl/vergaderingen/livedebat/actualiteitenkanaal Nog 40 minuutjes! Parlementaire enquete Gruun! Met een béétje geluk hebben we 15 maart ook Tweede Kamerverkiezingen🤪
De provincies líjken wellicht een ver-van-je-bed show, maar niks is minder waar: wegen, woningen, stikstof en klimaat... Allemaal onderwerpen waar zij kei veel invloed op hebben. Daarnaast mogen zij natuurlijk óók de Eerste Kamerleden kiezen. Dat wordt, met de versplinteringen en de verschuivingen, heel belangrijk. Het hangt erom of de coalitie ook in de EK een meerderheid krijgt (waarom is dit belangrijk? Nou! Nadat wetten door de TK zijn aangenomen, moeten zij ook door de EK worden aangenomen!). Persóónlijk hoop ik dat die meerderheid er niet komt en dat de oppositie sterker wordt dan de peilingen nu voorspellen. MAAR! Ik ben een ideologisch type, en ga dus ook NIET tactisch stemmen.FUCK KAPITALISMEEEEEEEEEE
Lieve mensen, we mogen weer bijna stemmen. Neem deze SHIT mee in je stem. Bedenk wie al 12 jaar de regels maakt, en met wie ze dat doen. Als je het radicaal anders wil... KIES dan radicaal anders.
😂 Geen haar op mn hoofd. Wittegewel ook.@ljuv D66'er!
Over het algemeen een partij die ik hoog heb zitten! Ik vind ze alleen niet progressief genoeg... Vooral in de migratiekwestie en op sociaal cultureel vlak (zoals lbhtq+ acceptatie) zijn ze niet mijn partij. Als ik politica zou zijn zou ik wel graag met ze samenwerken.@ljuv wat vind je trouwens van de SP? (In het algemeen)
SP vind ik een klaagpartij waarbij alles wat de regerende macht kut is volgens hen. En daar hebben ze ook gelijk in. Ik geloof alleen niet als de SP de macht krijgt dat dingen ook beter worden. In mijn hart kom ik in de SP en PvdA hoek uit. Maar met mijn verstand kom ik bij rechts uit.Wat jij? En hoe sta jij erin deze verkiezingen?