Waar krijg je geen strakke kop van?

Hoi hoi, ik was benieuwd of jullie tips hebben voor spul waar je wel wat euforie voelt, maar geen strakke kop van krijgt zoals bij X.
Ik was erg fan van 3MMC maar dit is dus helaas illegaal gemaakt. Ik zie wel wat van 3CMC voorbijkomen als vervanger, ben benieuwd of dat wat is? Of iets anders? Liefst iets wat "legaal" verkrijgbaar is en gewoon vanachter mn pc'tje te bestellen is.
Dank jullie wel :)
 
Ken je kratom? Is legaal en je ervaart zeker euforie kan stimulerend werken echter ook sedatief. Geen strakke kop er zijn vele soorten die allemaal een eigen effect hebben
 
O-dsmt of tramadol, lichte euforie. Wel niet te vergelijken met euforische stimulanten of empathogenen.
Wiet kan je ook euforisch en praterig van worden. Maar is ook euforie ultra light.
 
Kratom en koffie zijn de enige stimanten die ik ken die je niet strak laten staan

Verder geven wiet en oxy en kratom euforie zonder dat je strak staat maar dan kun je je weer verdoofd voelen
 
Terug
Bovenaan