Ja? Ik vond de controle bij awakenings juist heel slecht. Ze zeiden nog net niet veel plezier met je drugs. Fouilleerden heel oppervlakkig, tassen werden nauwelijks of soms zelfs niet nagekeken. Dit was iig op de zaterdag en hoorde dit ook van een hoop andere mensen. Zag zelfs filmpjes op tiktok van beveiligers die mensen nauwelijks aanraakten haha..
@Rat Ze fouilleren bij elk festival bij de ingang waar je één voor één langs een beveiliger moet. De ene fouilleert grondiger dan de ander. Mijn ervaring is dat het eigenlijk nooit echt streng is. Hun doel is ook niet om iemand met die ene pil te pakken, maar de uitschieters met grote hoeveelheden en mogelijke dealers. Op de meeste techno festivals is minimaal 90% onder invloed schat ik, als het niet meer is, dus dat het bewijs dat het fouilleren etc meer een showtje is van de organisatie omdat ze wel moeten laten zien dat ze er iets tegen doen. Zodra je de poort voorbij bent kun je lolly's, ijsjes en spacebrillen kopen en loop je vervolgens naar een stand met informatie over drugs

.
Drugshonden worden niet of nauwlijks ingezet, aangezien dat erg prijzig is en de honden niet lang kunnen werken, want zij hebben veel pauzes nodig. Mocht er een hond staan is de kans groot dat dit helemaal geen drugshond is, maar daar zullen genoeg mensen wel stress van krijgen. Ik ben zelf nog nooit een (drugs)hond tegengekomen en inmiddels toch wel bij 30+ festivals geweest.