• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

Dexamfetamine live tripreport (10mg)

Cyndaquil

Bewuste gebruiker
Mooi report!
Vaak zorg ik dat ik veel te doen heb met amfetamine gebruik zeker de comedown is klote als je je verveeld en verder niet veel te doen is.
 

Dirkdirk

DF-koning
'Tis niet echt een keuze meer om 't wel of niet te nemen. Voor nu. Natuurlijk wil 'k er vanaf maar zit net op een stabiele dosis en heb nog slaapproblemen door die o-dsmt, ga niet mezelf martelen door precies vandaag te gaan afbouwen zeker omdat 'k vannacht ook niet goed geslapen heb. Ik snap waarom je het zegt hoor, no hard feelings, maar 'tis nu even het moment niet, wil vannacht gewoon rustig slapen. Plan is langzaamaan afbouwen, desnoods met een andere benzo maar liever niet. Als het te lastig blijkt tripje huisarts. Wou dat 'k niet afhankelijk was van dat klotespul maar 'tis nu even zo. Wil uiterlijk juli van die zooi af, ik neem het ook niet voor m'n plezier weet je? Thx voor je bezorgdheid, ik snap het maar vertrouw er op dat 'k al lang cold turkey was gegaan als het niet levensgevaarlijk was.
Ik probeerde je niet in een hoekje te drijven. Je stopt wel als het zover is. Goed dat je wel inziet dat het slecht voor je is.
 

nausea

Wijs gebruiker
Ik probeerde je niet in een hoekje te drijven. Je stopt wel als het zover is. Goed dat je wel inziet dat het slecht voor je is.
Sorry, ben nog een beetje geïrriteerd door die dex :/ O-dsmt was een eitje om in 1 keer mee te kappen (edit: 3 dagen afbouwen, toen gelijk gekapt. Meer dan een maand clean nu!), wou dat het hetzelfde verhaal was met benzo's maar helaas niet.. Wou dat 'k er niet aan vast zat maar 'tis nou eenmaal zo. Wil zo snel mogelijk stoppen voordat 'k voor de rest van m'n leven slaap- en geheugenproblemen heb maar het kost helaas wat tijd en veel meer stress en moeite. Het komt wel goed, haal er in ieder geval geen plezier uit dus da's ten minste iets.

Mooi report!
Vaak zorg ik dat ik veel te doen heb met amfetamine gebruik zeker de comedown is klote als je je verveeld en verder niet veel te doen is.
Thx! Heb het een beetje impulsief genomen, prima tijd gehad ook gisterochtend, vandaag minder :P Maar de dip begint nu een beetje weg te gaan :) Wat doe je trouwens eigenlijk in een dip? Ben echt niet vooruit te branden lol
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Een dip ‘overleven’ is vooral acceptatie. Oké zijn met de situatie en dat dit er nu eenmaal bij hoort. Je erbij neerleggen dat je een periode niet vooruit te branden bent. Ikzelf plan daarom bewust niets in de dag na stims (bij hogere doseringen of bij entactogenen zelfs minimaal twee dagen niets). De gedachte dat je ook niets hoeft en dat je je mag vervelen, is dan het prettigst vind ik. Ik weet niet of het met jouw dosis zo is maar twee dagen na gebruik van stims (nadat alle na-stimulatie weg is) merkte ik vaak dat ik veel vermoeider was dan normaal. Goed proberen te eten en veel slapen helpt dan om er doorheen te komen. Verder een beetje hangen, lui en nutteloos filmpjes op m’n telefoon loeren enzo. Als het lukt klein wandelingetje buiten.

Ik ga zeer binnenkort weer eens 6-APB doen, en ik weet nu al dat die ‘acceptatie’ van dat er niks uit m’n vingers komt, dat ik me leeg en misschien wat somber ga voelen voor enkele dagen nog eens extra belangrijk gaat zijn deze keer, omdat ik wat minder in m’n vel zit. Ik anticipeer daar dus op, dat is nu eenmaal de onontkoombare consequentie van dat ene superlekkere pretdagje. Eens in de zoveel tijd vind ik het dat waard. (Niet te vaak.)
 

Cyndaquil

Bewuste gebruiker
Thx! Heb het een beetje impulsief genomen, prima tijd gehad ook gisterochtend, vandaag minder :P Maar de dip begint nu een beetje weg te gaan :) Wat doe je trouwens eigenlijk in een dip? Ben echt niet vooruit te branden lol
Zorg zelf altijd wel dat ik een klusje of iets technisch te doen heb of gewoon een beetje gamen.
Meestal zet ik wel een tijds limiet om niet heletijd in het zelfde te blijven hangen.
 
Bovenaan