Nog wakker

OtherShore

Badass junkie
Twee gram cocaïne en een halve gram mdma? Dat zijn stevige doseringen. Ik vermoed dat slapen nog even niet gaat lukken.

Maar wat je kan doen is: douchen, tandenpoetsen, etc. (je gebruikelijke bed rituelen) en dan gewoon gaan liggen en proberen te ontspannen. Waarschijnlijk kun je dan nog steeds niet slapen, maar dan rust je in ieder geval een beetje uit.

Eerst even iets gezonds eten en drinken is trouwens ook geen slecht idee.
 

Hippie Langwaus

DF-koning
Nou ja de mdma hebben we gedeeld met ze 2 gedeeld
Okee, dan is het bij zuivere MDMA nog een zeer hoge dosis. En met de coke erbij blijf je nog wel even wakker waarschijnlijk.

Ik zou het idee van te moeten slapen loslaten en gewoon wakker blijven totdat je vanmiddag of vanavond weer kunt slapen.

En een volgende keer iets minder MDMA gebruiken. 🙂
 

Kordie

DF-koning
Ga lekker wandelen in rustig gebied.
Geniet van een nachtje overslaan.
En ben niet gefocust op dat je moet slapen. Dat komt vanavond of vannacht wel.

Ik kon altijd enorm genieten van een nacht niet slapen. Lekker chill de dag erna.
 

Mevrouw Pløp

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Tip 1:
Screenshot_2023-12-29-09-52-51-425-edit_com.android.chrome.jpg
Schrijf woorden alsjeblieft voluit, is makkelijker lezen, doet minder pijn aan de ogen van je lezer en voorkomt misverstanden.

Zo las ik ongvr als ongevraagd en kan md ook microdose betekenen.

Tip 2:
Drugs lager doseren, eerder stoppen als je op een bepaalde tijd graag zou willen slapen. Voor nu: op de blaren zitten :) maak het jezelf comfortabel!
 

Koffieb00n

Bewuste gebruiker
Gewoon op de bank gaan liggen onder een dekentje voor de tv. Je crasht vanzelf wel een keer in slaap.
 
Bovenaan