Lemmy
Badass junkie
MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez wil druggebruikers naar gevangenis sturen: “We hebben strafrechtelijke sancties nodig, zelfs voor cannabis”
MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez wil druggebruikers voor de keuze stellen: gevangenis of medische begeleiding. “Zelfs voor cannabis”, klinkt het in ‘La Dernière Heure’.
"Mensen die xtc-pillen slikken, cocaïne of ketamine snuiven, en crack of cannabis roken, moeten begrijpen dat ze zware criminaliteit, terrorisme en politieke destabilisatie financieren, vindt Bouchez. Daarom maakt hij naar eigen zeggen ook geen onderscheid tussen hard- en softdrugs. “Vandaar de noodzaak van strafrechtelijke sancties. Omdat wij geloven dat er nog steeds mensen zijn die bang zijn voor de gevangenis.”
Dit is dus een "liberaal".