annihilation
Badass junkie
Bekijk bijlage 59275
de zorg in Nederland😨😂
Waar zijn die rekeningen van dan? Psycholoog? Medicatie?
Bekijk bijlage 59275
de zorg in Nederland😨😂
Waar zijn die rekeningen van dan? Psycholoog? Medicatie?
Verslavingszorg nee 0€ vergoedWaar zijn die rekeningen van dan? Psycholoog? Medicatie?
Huh hoe dan? Had je geen verwijzing van de HA ofzo?Verslavingszorg nee 0€ vergoed
Ik ben verwezen door de huisarts dit kan niet kloppen. Ga maandag bellenHuh hoe dan? Had je geen verwijzing van de HA ofzo?
Ik ben verwezen door de huisarts dit kan niet kloppen. Ga maandag bellen
Bij mij niks dus dat klopt sowieso nietJa verslavingszorg zit volgens mij gewoon standaard in het basispakket. Maar inderdaad, bij niet gecontracteerde zorg wordt soms maar een deel vergoed.
Of als er meerdere psychologische trajecten naast elkaar lopen ook volgens mij. Maar ik zou inderdaad wel even navraag doen bij je zorgverzekeraar.
Verslavingszorg wordt vergoed vanuit iedere basisverzekering. Bij jou is er iets anders aan de hand.Bij mij niks dus dat klopt sowieso niet
In de zorg app tenminste bij mij kan je ook zien waarvoor je factuur is.Verslavingszorg wordt vergoed vanuit iedere basisverzekering. Bij jou is er iets anders aan de hand.
Ja bellen dusVerslavingszorg wordt vergoed vanuit iedere basisverzekering. Bij jou is er iets anders aan de hand.
Nou verslavingszorg zit in een alle basispakketten en helemaal als je ook nog word doorverwezen. Ik ben ontzettend kwaad ze zijn helemaal gek geworden. Dit kan niet kloppen als dit klopt moet ik sowieso stoppen met mijn behandeling want ik ga dit al niet betalen want ik ben het er niet mee eens. Ze overtreden de regels ze moeten dit gewoon vergoeden het is verslavingszorg!!! Er komt elke maand een dikke nota van 500€ binnen eerst dacht ik dat het wrl klopt en trof de heletijd een regeling maar nu het oploopt tot 1600€ ga ik zeker bellen. Heb het sowieso al gedeclareerd de nota’s maar bellen is sws beter. Me hele weekend is alweer verpest. Lekker stress terwijl ik tering hard werk voor me geld het zijn gewoon criminelen. Moet dan nog veel geld van ze krijgen ze gaan al mijn nota’s maar checken en elke nota waar verslavingszorg opstaat gaan ze maar mooi kwijt scheldenHeb je dit van te voren niet gevraagd of het verzekerd wordt?
Ja, tuurlijk. Iedereen is schuldig behalve jij 👍Nou verslavingszorg zit in een alle basispakketten en helemaal als je ook nog word doorverwezen. Ik ben ontzettend kwaad ze zijn helemaal gek geworden. Dit kan niet kloppen als dit klopt moet ik sowieso stoppen met mijn behandeling want ik ga dit al niet betalen want ik ben het er niet mee eens. Ze overtreden de regels ze moeten dit gewoon vergoeden het is verslavingszorg!!! Er komt elke maand een dikke nota van 500€ binnen eerst dacht ik dat het wrl klopt en trof de heletijd een regeling maar nu het oploopt tot 1600€ ga ik zeker bellen. Heb het sowieso al gedeclareerd de nota’s maar bellen is sws beter. Me hele weekend is alweer verpest. Lekker stress terwijl ik tering hard werk voor me geld het zijn gewoon criminelen. Moet dan nog veel geld van ze krijgen ze gaan al mijn nota’s maar checken en elke nota waar verslavingszorg opstaat gaan ze maar mooi kwijt schelden
Je hebt wel een optie om te declareren. Dit kan er niet buiten vallen het is landelijk.ja als dit buiten de verzekering valt wat mij raar lijkt dan heb je denk ik wel pech 😅.
Gewoon maandag even bellen met je zorgverzekeraar.
Zorg er even voor dat je de facturen bij de hand hebt. Mochten ze vragen stellen dan heb je het alvast bij de hand is wel zo handig.
kan het zijn dat jij ze door moet sturen naar je verzekering? Bij mij ging dit wel automatisch maar misschien bij jou net iets anders.
Alsof jij niet zo zou reageren😂. Het staat letterlijk op internet dat het in het basispakket staat. Ga het sowieso niet betalenJa, tuurlijk. Iedereen is schuldig behalve jij 👍
Letterlijk overal staat dat VERSLAVINGSZORG in het pakket zit. Tuurlijk ben ik boos betaal jij graag 1600€?Ja, tuurlijk. Iedereen is schuldig behalve jij 👍
Die is nog niet eens begonnen dat is nog het mooie😂Gaat lekker met die behandeling @AntiBenzo1312 of niet? Lekker in oud gedrag op Koningsdag.
Alleen als het niet gecontracteerde zorg is krijg je niet alles vergoed en moet je een deel zelf betalen.Verslavingszorg wordt vergoed vanuit iedere basisverzekering.
Kan niet het is vnn dat is de aller grootste organisatie van Noord Nederland.Inb4 via privé instelling dus valt buiten de verzekering 😂
Ja er zit niks anders op om te bellen en af te wachtenWeet je of de organisatie waar je behandeling krijgt gecontracteerde of niet gecontracteerde zorg bied?
Daar zou het mogelijk mee te maken kunnen hebben.
Alleen als het niet gecontracteerde zorg is krijg je niet alles vergoed en moet je een deel zelf betalen.
Ja klopt die valt er sowieso onder. Je hebt geen speciale toevoeging ofzo of hoe je het ook moet noemen bij je zorg? Is echt enkel en alleen vnn?Kan niet het is vnn dat is de aller grootste organisatie van Noord Nederland.
Jaa er staat ook gewoon op de nota vet groot verslavingszorgJa klopt die valt er sowieso onder. Je hebt geen speciale toevoeging ofzo of hoe je het ook moet noemen bij je zorg? Is echt enkel en alleen vnn?
Volgens mij zit hij in een zomerstop.Ik ben niet ongeduldig maar het is bijna donderdag. gtst is er niets bij 😋
Nee hoor, eerder de Citalopram.Wiet zorgt ervoor dat mijn leven nog enigszins dragelijk is.
Ben nu net weer 2dagen gestoptNee hoor, eerder de Citalopram.
De wiet maakt je juist kapot in combinatie met al die medicijnen verwacht ik nu.. Deel van je gemaal is waarschijnlijk een gevolg van de THC, gaming en korte termijn bevrediging adhv dopamine rushes. Dat houd je gewoon nooit lang vol is een gedachtegang.
dan is het toch nog lang niet uit je lichaamBen nu net weer 2dagen gestopt
Zal nu toch moeten stoppen, ik zit straks ook 7dagen in turkije dan moet ik ook zonder. Kan me alleen niet voorstellen dat cannabis zoveel met je doet. Dit is sowieso het moment want ja ik heb wel gewoon continu een stem in me hoofd die zegt zullen we naar de shop gaan en elke keer klinkt het als een goed idee maar ben niet gegaan thuis straks ook even de olie weggooien.dan is het toch nog lang niet uit je lichaam
Ik kan wel zeggen dat cannabis meer invloed heeft dan ikzelf ook denk. Ik rook bijna niet meer gelukkig maar als ik het doe merk ik veel verschillen. Zowel positieve als negatieve, maar ik kan het echt niet vaak roken meer.Zal nu toch moeten stoppen, ik zit straks ook 7dagen in turkije dan moet ik ook zonder. Kan me alleen niet voorstellen dat cannabis zoveel met je doet. Dit is sowieso het moment want ja ik heb wel gewoon continu een stem in me hoofd die zegt zullen we naar de shop gaan en elke keer klinkt het als een goed idee maar ben niet gegaan thuis straks ook even de olie weggooien.
Ja kijk dat kan ik niet bij mij gaat het van weekend na elke dag na het werk savonds. Ik merk alleen de cravings savonds als ik het rook ben ik gelijk chill en kan ik weer met humor nadenken. Alleen me vader zei wel van de week dat ik dikke wallen heb terwijl ik goed slaap. Dusja het heeft idd meer invloed dan je denkt. Alleen ik vind het moeilijk om te zeggen dat ik nooit meer cannabis zou gebruiken. Ik vind cannabis zo lekker en chill. Alleen de geur al (Dat is ook het probleem)Ik kan wel zeggen dat cannabis meer invloed heeft dan ikzelf ook denk. Ik rook bijna niet meer gelukkig maar als ik het doe merk ik veel verschillen. Zowel positieve als negatieve, maar ik kan het echt niet vaak roken meer.
Heeft te veel invloed op structuur, denken en doen.
Dit heb ik ook erg lang onderschat en vind het vanuit m'n verleden jammer dat het meer is gaan tegenwerken dan voordelen heeft. Ik houd het nu op t weekend, als ik m'n zaterdag baantje erop heb zitten.
Kijk hoe je nu al met de wiet bezig bent. Zoveel invloed heeft het dus op je leven. 😉Zal nu toch moeten stoppen, ik zit straks ook 7dagen in turkije dan moet ik ook zonder. Kan me alleen niet voorstellen dat cannabis zoveel met je doet. Dit is sowieso het moment want ja ik heb wel gewoon continu een stem in me hoofd die zegt zullen we naar de shop gaan en elke keer klinkt het als een goed idee maar ben niet gegaan thuis straks ook even de olie weggooien.
Zolang jij jezelf zielig blijft vinden, ben je ook zielig.Waar ik ook veel moeite mee heb en onzeker over ben is dat ik bijna 23 ben. En dat sommige mensen mij gewoon niet zien staan omdat ze denken dat ik een jochie ben van 15. Ik vind dit echt verschrikkelijk, ik heb 0 baardgroei 0 snorgroei en gewoon een heel kinderlijk gezicht. Ik voel mij gewoon een volwassen man maar ik zie eruit als een kind van 15. En vandaag was er een jongen mee met mijn stiefbroertje die is 15 jaar en die ziet er ouder uit dan mij. Ik vraag me echt af of die een genetische afwijking is. Ik word gewoon niet ouder qua uiterlijk.