Advies over situatie

De Zandman

DF-koning
Als je jouw blaas goed wil houden, dan moet je acuut stoppen met die ketamine!
Anders gaat het echt helemaal mis, en krijg je heel veel narigheid.
Als dat uit jezelf niet meer lukt, dan moet je via de huisarts daarvoor hulp zoeken.
Dit moeten vertellen is niet leuk nee, maar het is niet anders.
Stoppen met die troep is echt heel belangrijk!
Daarna gaan we verder.
Veel succes!
 

_shikantaza

Badass junkie
Ja dat is dus t ding. Mn eerste plan was: 21+ toets doen en dan volgensmij was t toetsmoment in januari of begin februari. Ik dacht toen later; wat als ik dit niet haal. Dan heb ik niks en ben ik weer een jaar verder. Maarja kijk waar ik nu sta ook nog steeds niks. Geen bbl want je moet dus bij een bedrijf werken. Ik snap dr allemaal niks van. Ik moet morgen maar scholen benaderen bij mij in de buurt en vragen of zij dus doen aan dit: aanmelden en dan met de leerling kijken welk erkend leerbedrijf er toegewezen gaat worden aan deze persoon.
Hou het klein. De weg naar je doel bestaat uit heel veel stappen. Zet de eerste, dan de tweede. Probeer het niet van te voren tot in detail te bedenken, dank blijf je wendbaar. Zie iedere stap als een mini-overwinning. Kun je ergens niet aan beginnen omdat er iets ontbreekt? Ga dat dan voor elkaar zien te krijgen en probeer het daarna opnieuw. Je kunt meer dan je denkt. Je hebt meer dan je denkt. Ga de grijstinten zien in je zwart-witte wereld van "alles" "niets" en "moeten". Lief voor jezelf = lief voor je omgeving.
 

Neo-Shulginist

Badass junkie
Als je jouw blaas goed wil houden, dan moet je acuut stoppen met die ketamine!
Anders gaat het echt helemaal mis, en krijg je heel veel narigheid.
Als dat uit jezelf niet meer lukt, dan moet je via de huisarts daarvoor hulp zoeken.
Dit moeten vertellen is niet leuk nee, maar het is niet anders.
Stoppen met die troep is echt heel belangrijk!
Daarna gaan we verder.
Veel succes!
Het stresshormoon cortisol zorgt ervoor dat het brein kiest voor aangeleerd gedrag. Het hormoon blokkeert creatief nadenken en het leren van nieuw gedrag. Dat is logisch, want als je vlucht voor een tijger dan heeft het niet zoveel zin om eerst even goed na te denken wat nou eigenlijk de slimste vluchtroute zou zijn. Je moet gewoon snel weg op een manier waarvan je hebt geleerd dat het werkt.

Wat ik hiermee wil zeggen is dat heel alarmistische waarschuwingen bij drugs niet werken. Dat weten we, want anders zou drugspreventie beter werken. Maar het probleem is dus dat mensen hun ingesleten gedrag niet aanpassen als je hard roept wat er zo gevaarlijk is aan alles wat ze doen.

Wat er nodig is voor gedragsverandering is ontspanning, een sociaal vangnet, en zingeving. Laten zien dus hoe je gezondere keuzes kunt maken.
Vandaar dus ook mijn focus op dingen als een vervolgopleiding, in gesprek gaan met je moeder en dat leuke meisje, en goed voor jezelf zorgen.

Paniek heeft geen zin.
Ongeveer een uur geleden voor t laatst ketamine genomen en krijg sinds een halfuur geleden dus dat rare gevoel in mn blaas. Fingers crossed hoe t morgen is en als ik safe ben zal ik de heer bedanken ondanks ik atheistisch ben.
Bovendien meen ik oprecht als ik zeg: het komt wel goed @ReggaeBlaster
Je bent er nog op tijd bij. Schade aan de blaas is iets wat op lange termijn ontstaat. Het komt vooral voor bij mensen die vroege tekenen over blaasproblemen negeren en doorgaan met gebruiken. Na gebruik van ketamine komen problemen met plassen vaker voor (vanwege moeite met het controleren van de bekkenbodemspier die je nodig hebt om te plassen). Dus het gevoel wat je had sinds een half uur is niet meteen een teken dat je je blaas onherstelbaar hebt beschadigd.

Wel ben ik met @De Zandman eens dat het tijd wordt om dit soort signalen serieus te gaan nemen. Je kunt nu gewoon gezondere keuzes gaan maken. Als je dat doet dan weet ik zeker dat je verder niks hebt om je zorgen over te maken. Echter, als je nu denkt van 'ooh, het valt nog mee! Nou, dan kan ik nog wel één keertje (..)'

Tja, dan bewandel je weer een onheilzaam pad :wink:
 
Laatst bewerkt:

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Als je jouw blaas goed wil houden, dan moet je acuut stoppen met die ketamine!
Anders gaat het echt helemaal mis, en krijg je heel veel narigheid.
Als dat uit jezelf niet meer lukt, dan moet je via de huisarts daarvoor hulp zoeken.
Dit moeten vertellen is niet leuk nee, maar het is niet anders.
Stoppen met die troep is echt heel belangrijk!
Daarna gaan we verder.
Veel succes!
Ik ben zo enorm geschrokken vannacht en heb uiteindelijk echt nog 2uur er door wakker gelegen dat ik 100% niet ga gebruiken vanavond. Ik kan niet eens met een "lekker" gevoel weer een punt keta door mn neus jagen vanavond omdat ik weet dat mijn blaas weer pijn gaat doen. Het is voor mij nu echt klaar voor aankomende tijd thuis gebruiken. Ik heb op koningsdag mijn eerste feest weer staan, en heel misschien dat ik daarna nog met wat mensen ga afteren. Wellicht dat daar een paar puntjes gebruikt worden, maar ik denk dat ik t gwn sowieso op safe ga spelen en een lekker jointje ga roken dan. Even iig 2-3 maanden geen keta meer en dan moet ik het maar aankijken of ik t daarna weer aanraak.
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Als dat het belangrijkste is dat je uit mijn bericht haalde, dan neem ik het terug.

Excuses voor de toon in mijn eerste reactie. Hij was als schop onder je kont bedoelt, maar dan op een luchtige manier. Niet sarcastisch.
Geen stres alleen ik neem dat soort dingen snel op me. Ik merk dat ik snel verdrietig word als ik dit lees dat ik denk van: maar zo bedoelde ik t helemaal niet eens maargoed. Ligt ook aan mij hoor dat er iets niet helemaal goed gaat in mn bovenkamer wat betreft emoties.
Ook al ben ik nogsteeds overtuigd dat ik denk dat je normaler bent dan je denkt als het gaat over “geen gespreksonderwerpen”, klinkt wat je verder schrijft echt heel naar. Ik snap dat je daar sociaal onzeker van bent geworden
Tja weetje t zit gewoon tussen m'n oren want wie de fuck kan er nou niet een gesprek voeren met z'n familie. Ik heb straks de verjaardag van m'n oma en ik heb nu al de zenuwen vanwege t "geforceerde" praten. T is niet dat ik t niet wil want ik vind t leuk om m'n familie te zien, echter ervaar ik altijd in meer of mindere mate een angst om te praten.
Dat klinkt geweldig en inderdaad precies wat ik bedoelde! Ik hoop dat je daar vindt wat je zoekt. Plak jezelf vooral niet vast aan je maat en daag jezelf uit om op nieuwe mensen af te stappen. It will be worth it😍
Nee ik denk dat wij echt goed op elkaar afgestemd zijn wat betreft elkaar met rust laten als we allebei gewoon willen chillen of totaal wat anders willen doen. We gaan op 23juli weg en komen 19aug weer terug. Bangkok -> Chiang Mai -> Phuket -> PhiPhi -> Koh Toa -> Koh Samui -> Pattaya/Bangkok
Heb je deze avond nog gebruikt toen je thuis was? Heb je het idee dat de gebeurtenis van gisteren je gaat helpen om enkel nog op feestjes te gebruiken?
Nou je kan beter vragen: Heb je vandaag nog gebruikt? Ik werd wakker met zo'n naar gevoel wat er de dag daarvoor gebeurd was, dat ik halverwege de middag zonder na te denken en zonder gedachte gewoon naar mijn zakje 3cmc toeging en 2 flinke punten nam. Ik heb alles altijd in ps4 cd hoesjes zitten dus daar vind m'n moeder t never-nooit echter dat zakje ketamine had ik nog onder m'n kussen liggen omdat ik zegmaar de woensdagochtend (zegmaar woensdag 00:00) natuurlijk gebruikt had. Ik heb vanaf de middag ketamine en 3cmc gebruikt tot aan een halfuur voordat ik dat rare blaasgevoel kreeg.
 

Levensgenieter🌈

Badass junkie
Hey, ik vroeg me af of je thuis drugs op voorraad hebt? Want dat kan ik je afraden. Het is ontzettend moeilijk om je te houden aan goede voornemens, met drugs binnen handbereik.
Geef of gooi het weg. Haal het alleen als je naar een feestje gaat, en wat aan het einde van de nacht over is, geef je weg.

Voor een goede dagbesteding in deze fase van je leven:
Doe iedere dag 3 dingen: iets nuttigs, iets leuks en iets leerzaams. Bijvoorbeeld:

1. Bellen met een opleiding
2. Buiten wandelen of sporten
3. Lees of kijk iets over een van je favoriete onderwerpen, psychologie?

Ga iedere avond op dezelfde tijd naar bed en sta iedere ochtend op dezelfde tijd op.

En wees niet zo streng voor jezelf!! Niet zo kritisch op jezelf zijn!
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Je hebt niet 100% zelf in de hand dat je morgen een nieuwe baan hebt. Wel dat je morgen gaat sporten. Waarom draai je die dingen niet om? Als je weer lekker in je sportritme zit zal dat je vast ook helpen in het vinden van een nieuwe baan. Alleen al door de regelmaat en door alle gelukshormoontjes die je van sporten krijgt.
Ik ga straks voor dat ik naar m'n oma toe ga ff een rondje op de racefiets. Geen zorgen: Ik ben niet zo'n oetlul die denkt dat weg van hem is haha. Ik ga gewoon een gemiddeld tempo'tje rijden want m'n conditie zal wel echt helemaal weg zijn. Ik denk dat ik hier een lekkere "runnershigh" van ga krijgen. Daar doen we t dan maar voor + bewegen is nu wat ik nodig heb. Vanochtend om half 9 eruit gegaan want dat had ik afgesproken met mn pa. Vrij moe maar goed ben er wel vroeg uit. Hij had al een shake met veel gember gemaakt. Da's goed want dan spoel ik mn blaas goed door. Straks dus ff rondje fietsen ook weer gezond en geen drugs meer vanaf nu. Het is tot aan koningsdag afgelopen met de drugs. Op koningsdag ga ik naar verknipt toe de hardtechno dus, en hier weet ik nu al dat ik geen ruggengraat heb en gewoon wat ga gebruiken. Prima alleen moet ik wel een aantal dingen voor elkaar hebben gekregen: regelmaat dus optijd en naar bed en optijd eruit et 7-8 uur slaap. Gewoon weer 4-5 keer per week naar de gym met hier en daar wat cardio erbij. Werk gefixt en studie gefixt.
 

ljuv

DF-koningin
Tja weetje t zit gewoon tussen m'n oren want wie de fuck kan er nou niet een gesprek voeren met z'n familie.
Omg schat familie is THE WORST is het ooit bij je opgekomen dat zij de saaie zijn en niet jij?😂😜 Offeh laat ik de vraag anders stellen… met dat meisje: sta je dan vaak met je bek vol tanden of wil je alles van dr weten en het liefst nog met dr delen?


Nou je kan beter vragen: Heb je vandaag nog gebruikt? Ik werd wakker met zo'n naar gevoel wat er de dag daarvoor gebeurd was, dat ik halverwege de middag zonder na te denken en zonder gedachte gewoon naar mijn zakje 3cmc toeging en 2 flinke punten nam. Ik heb alles altijd in ps4 cd hoesjes zitten dus daar vind m'n moeder t never-nooit echter dat zakje ketamine had ik nog onder m'n kussen liggen omdat ik zegmaar de woensdagochtend (zegmaar woensdag 00:00) natuurlijk gebruikt had. Ik heb vanaf de middag ketamine en 3cmc gebruikt tot aan een halfuur voordat ik dat rare blaasgevoel kreeg.
Oei…
Ik denk dat dit wel een goede reden is om wat je nu nog hebt liggen weg te gooien of bij een vriend te dumpen met wie je naar feesten gaat enzo.

En ga beginnen met die kleine dingen waar je vrolijk van wordt waar neo het over had. Maak elke dag een klein stapje hierin. Niet te veel mekkeren over je situatie, maar langzaam de situatie buigen.
Ik kan je ook erg aanraden een groot vel papier te pakken, te beginnen met opschrijven wat je wil bereiken en doen tot aan juli, en vervolgens alle stapjes ernaar toe op te schrijven. Dan is het voor je hersenen ook makkelijker om een van die stapjes op te pakken en niet op je bed te belanden en naar zooi te grijpen.

Een ding is zeker. Dagelijks 3cmc en keta gebruiken is NIET een van die tussenstappen. Op deze manier drugs gebruiken zorgt echt alleen maar dat je niet bereikt wat je wil en geen stapjes haalt. Daardoor ga je je alleen maar slechter voelen en meer gebruiken…

Je kan het vandaag veranderen… Ga een uurtje sporten of wandelen in de zon en zeg sorry tegen je moeduuuuuurrrr.
 

ljuv

DF-koningin
toe ga ff een rondje op de racefiets.
O wat heerlijk!

En gefeliciteerd met je oma!

Op koningsdag ga ik naar verknipt toe de hardtechno dus, en hier weet ik nu al dat ik geen ruggengraat heb en gewoon wat ga gebruiken. Prima alleen moet ik wel een aantal dingen voor elkaar hebben gekregen: regelmaat dus optijd en naar bed en optijd eruit et 7-8 uur slaap. Gewoon weer 4-5 keer per week naar de gym met hier en daar wat cardio erbij. Werk gefixt en studie gefixt.
Hey, dit klinkt als een super concreet plan!!! Lekker maat.
Zorg dat je tot aan Koningsdag geen drugs in huis hebt.
En ik zou “werk gefixt studie gefixt” nog concreter maken, want dat is een heel groot doel. Best moeilijk te halen. Maak er bijvoorbeeld van “Ik moet elke week 2 sollicitaties hebben verstuurd” en “Ik moet me opnieuw hebben ingeschreven en heb boek x/y/z gehaald om te lezen”

Als je tevreden bent over je regelmaat, je gebruik en hoe je aan je doelen hebt gewerkt: lekker genieten op verknipt!!! Zo niet: laat de drugs en het feest nog ff aan je voorbij gaan.
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Hey, ik vroeg me af of je thuis drugs op voorraad hebt? Want dat kan ik je afraden. Het is ontzettend moeilijk om je te houden aan goede voornemens, met drugs binnen handbereik.
Geef of gooi het weg. Haal het alleen als je naar een feestje gaat, en wat aan het einde van de nacht over is, geef je weg.

Ik heb nu alles bij m'n vader liggen thuis. Ik ben daar maar 3 dagen van de 14 maar geen zorgen na wat er afgelopen dagen is gebeurd ben ik er wel ff klaar mee. Ketamine ga ik sowieso aankomende tijd niet meer aanraken. M'n blaas is nog steeds niet helemaal goed namelijk. Raar gevoel en doet pijn maar ook weer niet pijn. Iig het is gewoon goed mis ermee. Ik hoop dat t aankomende dagen minder word want ik maak me zorgen.
Voor een goede dagbesteding in deze fase van je leven:
Doe iedere dag 3 dingen: iets nuttigs, iets leuks en iets leerzaams. Bijvoorbeeld:

1. Bellen met een opleiding
2. Buiten wandelen of sporten
3. Lees of kijk iets over een van je favoriete onderwerpen, psychologie?
Psychologie vind ik enorm interessant maar ook wil ik graag een nieuwe taal leren en m'n gitaar spelen weer oppakken. Ik was vroeger redelijk goed maar heb nu niet echt meer de vingervlugheid. Een nieuwe taal leren is ook ontzettend leuk want je leert te denken en te begrijpen hoe mensen uit andere landen zijn. Ik was bezig met Zweeds te leren want ik heb online al bijna 6 jaar contact met een ontzettend leuke meid. Echt heel knap en gewoon alles aan d'r persoonlijkheid is leuk. Facetimen vaak met elkaar.

mooi gezegd trouwens. iets nuttigs, iets leuks en iets leerzaams.

En wees niet zo streng voor jezelf!! Niet zo kritisch op jezelf zijn!
Ja dat waardeer ik maar toch echt dat gaat r niet uit bij mij. Ik ben gewoon vaak kansloos bezig en enorm uitstelgedrag. Vroeger ook helaas zwaar gokverslaafd geweest. In korte tijd op mn 18e online er een goeie 3-4k doorheen gejast. Na een halfjaar gestopt van de 1 op de andere dag en had toen in 1 keer geen cravings meer. Blij mee maar wel gek om te zien dat ik ineens aan iets waar ik elke seconde aan dacht, de dag erna niet meer aan dacht.
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Omg schat familie is THE WORST is het ooit bij je opgekomen dat zij de saaie zijn en niet jij?😂😜 Offeh laat ik de vraag anders stellen… met dat meisje: sta je dan vaak met je bek vol tanden of wil je alles van dr weten en het liefst nog met dr delen?
Mooie meisjes word ik zenuwachtig van. Ik wil alles zeggen en vragen maar er komt niks uit. Bek vol met tanden dus.
En ga beginnen met die kleine dingen waar je vrolijk van wordt waar neo het over had. Maak elke dag een klein stapje hierin. Niet te veel mekkeren over je situatie, maar langzaam de situatie buigen.
Ja vandaar ben ik ook blij mee dat ik weer wat goeie moed heb. T heeft alleen wel zo lang geduurd tot t weer menens is maar goed. Ik denk dat dat rondje vanmiddag op de fiets me goed gaat doen. Ik ben op dit moment ook bezig met een aantal psychologen praktijken een mail te sturen. Ik had er al eentje een mail gestuurd met waar ik tegen aanloop alleen die zat helaas helemaal vol. Ik kan die opzet wel gewoon gebruiken om te sturen naar andere praktijken. Hopelijk dat iemand een plek heeft en dat t met diegene ook klikt. Ik denk dat een wat jonger iemand iets beter werkt bij mij.
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Weet niet of je het van ons moet horen: maar je klinkt helemaal niet saai🫶🏻

All I have is politics NOU PROBEER DAAR NOG MAAR EENS EEN GEZELLIG GESPREK OVER TE VOEREN
Ja 50/50. De juiste persoon en je zit op 1 lijn. Niet de juiste persoon en je bent vijanden van elkaar. Politiek tegenwoordig kan je maar beter bescheiden houden want iedereen heeft een sterke mening tegenwoordig.
 
  • Haha
Waarderingen: ljuv

ljuv

DF-koningin
Mooie meisjes word ik zenuwachtig van. Ik wil alles zeggen en vragen maar er komt niks uit. Bek vol met tanden dus.
En toch heb je je hart gelucht en een waardevol gesprek met dr gevoerd vannacht!
Hoe reageerde ze?

Ja vandaar ben ik ook blij mee dat ik weer wat goeie moed heb. T heeft alleen wel zo lang geduurd tot t weer menens is maar goed. Ik denk dat dat rondje vanmiddag op de fiets me goed gaat doen. Ik ben op dit moment ook bezig met een aantal psychologen praktijken een mail te sturen. Ik had er al eentje een mail gestuurd met waar ik tegen aanloop alleen die zat helaas helemaal vol. Ik kan die opzet wel gewoon gebruiken om te sturen naar andere praktijken. Hopelijk dat iemand een plek heeft en dat t met diegene ook klikt. Ik denk dat een wat jonger iemand iets beter werkt bij mij.
Trot op je!!! Volhouden man. Is dit topic niet iets voor je? https://drugsforum.nl/threads/het-pronk-met-of-klaag-over-uw-sportprestaties-topic.74968/page-83
Kun je lekker inspo uit anderen halen.
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
En toch heb je je hart gelucht en een waardevol gesprek met dr gevoerd vannacht!
Hoe reageerde ze?
Nou ik heb alles verteld wat betreft dat ik mentaal niet zo lekker ga omdat ik thuiszit en geen werk heb. Dat stukje van drugs gebruiken ja dat heb ik niet tegen haar gezegd. Dat gaat 'r niks aan want zo goed ken ik haar nou ook niet op een persoonlijk niveau dat ze dat nu al weet van me. Ik wil mijn kans niet nu al verpesten want als ik dit vertel dan heeft ze 99% zeker een slecht of iig ander beeld van me. Ik weet dat ik dus niet helemaal eerlijk ben maar het gaat haar (nu nog) helemaal niks aan. Ze heeft nu de ramadan dus ik laat het nu nog even rusten maar als ik weer wat stabieler mentaal ben dan wil ik r mee uitvragen. Happie eten of op het strand relaxen. Doodeng (als ik r nu al over nadenk) maar goed als ik t niet doe wordt t nooit wat. Mocht het toch wel iets worden tussen ons of we worden echt close met elkaar, en mocht t een keer ter spraken komen ben ik gewoon eerlijk over het feit dat ik wel is terugvallen heb. Zij gaat tenslotte ook naar feesten en doet ook wel eens in de zoveel tijd iets waar ze niet helemaal trots op is zie een pilletje of wat anders.
Trot op je!!! Volhouden man. Is dit topic niet iets voor je? https://drugsforum.nl/threads/het-pronk-met-of-klaag-over-uw-sportprestaties-topic.74968/page-83
Kun je lekker inspo uit anderen halen.
Ik ga 'm checken. dankjewel.
 
  • Like
Waarderingen: ljuv

Damius

Bewuste gebruiker
Er is een groot tekort aan reservisten bij defensie. Is het geen optie daar een proefjaar te draaien? Als er ergens een plek is om structuur te krijgen, leiderschapskills te ontwikkelen en jezelf tegen te komen dan is het wel bij defensie. Oh en nog eens reuze nuttig in deze tijd ook!
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Even een update: blaasgevoel was na 1 dag zo goed als weg en na 2 dagen helemaal. Sinds donderdagnacht op vrijdagochtend voor t laatst keta gebruikt. Wel nog hierna wat 3cmc de afgelopen dagen maar dat is nu op sinds gister en geen cravings. Keta ook helemaal geen cravings afgelopen dagen van gehad.

Verder ben ik sinds 3 dagen geleden weer lekker aan t sporten. Op de zondag begonnen en toen gelijk een ronde gaan wielrennen. 40km in anderhalfuur tijd dus de conditie was verbazingwekkend goed. De dag erna naar de gym gegaan. Flinke spierpijn nu natuurlijk maar da's logisch als je voor t eerst weer gaat sporten.

Morgen een sollicitatiegesprek bij picnic. Die bezorgboodschappen service met die karretjes. Ik ga er wel vanuit dat ik aangenomen word want je hebt daar 2 linkerhanden voor nodig mochten ze denken oke prima kom maar. Is vaker met bezorgdiensten zoals pakketten, boodschappen of voor restaurants leveren. Heb ik al meer ervaring meegehad. Je krijgt hier week op week uitbetaald dus wat ik volgende week zou werken, krijg ik de week daarna op donderdag uitbetaald. Super chill want ik heb zowat geen geld meer dus ik heb t hard nodig.
 

ljuv

DF-koningin
Even een update: blaasgevoel was na 1 dag zo goed als weg en na 2 dagen helemaal. Sinds donderdagnacht op vrijdagochtend voor t laatst keta gebruikt. Wel nog hierna wat 3cmc de afgelopen dagen maar dat is nu op sinds gister en geen cravings. Keta ook helemaal geen cravings afgelopen dagen van gehad.

Verder ben ik sinds 3 dagen geleden weer lekker aan t sporten. Op de zondag begonnen en toen gelijk een ronde gaan wielrennen. 40km in anderhalfuur tijd dus de conditie was verbazingwekkend goed. De dag erna naar de gym gegaan. Flinke spierpijn nu natuurlijk maar da's logisch als je voor t eerst weer gaat sporten.

Morgen een sollicitatiegesprek bij picnic. Die bezorgboodschappen service met die karretjes. Ik ga er wel vanuit dat ik aangenomen word want je hebt daar 2 linkerhanden voor nodig mochten ze denken oke prima kom maar. Is vaker met bezorgdiensten zoals pakketten, boodschappen of voor restaurants leveren. Heb ik al meer ervaring meegehad. Je krijgt hier week op week uitbetaald dus wat ik volgende week zou werken, krijg ik de week daarna op donderdag uitbetaald. Super chill want ik heb zowat geen geld meer dus ik heb t hard nodig.
Trots op je!
 

LucidLucy

Verslaafde in herstel
Even een update: blaasgevoel was na 1 dag zo goed als weg en na 2 dagen helemaal. Sinds donderdagnacht op vrijdagochtend voor t laatst keta gebruikt. Wel nog hierna wat 3cmc de afgelopen dagen maar dat is nu op sinds gister en geen cravings. Keta ook helemaal geen cravings afgelopen dagen van gehad.

Verder ben ik sinds 3 dagen geleden weer lekker aan t sporten. Op de zondag begonnen en toen gelijk een ronde gaan wielrennen. 40km in anderhalfuur tijd dus de conditie was verbazingwekkend goed. De dag erna naar de gym gegaan. Flinke spierpijn nu natuurlijk maar da's logisch als je voor t eerst weer gaat sporten.

Morgen een sollicitatiegesprek bij picnic. Die bezorgboodschappen service met die karretjes. Ik ga er wel vanuit dat ik aangenomen word want je hebt daar 2 linkerhanden voor nodig mochten ze denken oke prima kom maar. Is vaker met bezorgdiensten zoals pakketten, boodschappen of voor restaurants leveren. Heb ik al meer ervaring meegehad. Je krijgt hier week op week uitbetaald dus wat ik volgende week zou werken, krijg ik de week daarna op donderdag uitbetaald. Super chill want ik heb zowat geen geld meer dus ik heb t hard nodig.


Klinkt als mooie gezonde stappen!

Geef jezelf ook rust tussen het sporten door hè 🤣
Ik ken de verleiding, maar zeker als je lang niet gesport hebt, zal je lichaam wel een dagje rust nodig hebben tussen het sporten door.

Lekker bezig in elk geval!
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Nou helaas het is hem niet geworden helaas bij picnic :(. Ik ben voor mijn gevoel kei en keihard genaaid. Op je proefdag wordt je met iemand samen gezet die er al "een tijd" werkt. Deze persoon kijkt of je het werk aankan, de werkzaamheden snapt en normaal in het karretje rijdt. Ik werd gister samen gezet met iemand die er (kwam ik pas een beetje op het einde achter) pas 4 maanden werkt. Deze gast was echt een zware ADHD'er. Niks negatiefs naar mensen met adhd maar hij was extreem druk en aanwezig. Dat werkt gewoon niet voor mij. Het begon al met hoe hij zich voorstelde en de eerste dingetjes aan het uitleggen was. Duizend woorden per minuut. Ik werd er al zwaar gestrest van. Vervolgens 2 shifts gereden. De eerste liet hij zien hoe het werkt en halverwege die shift moest ik het dan zelf gaan doen. Hij zei de hele tijd dat ik hem exact moest nadoen. Vervolgens daarna zei hij dat zijn manier niet "een gouden manier was". Het adres daarna deed ik niet exact wat hij zei dat de beste manier was, en werd ie weer boos. De 2e shift wilde ik het graag op mijn manier doen maar dat mocht gewoon niet. Dit soort mensen en ik zijn totaal geen match. Tijdens de evaluatie zei hij: ik moest je telkens helpen terwijl ik wilde het zelf doen maar hij bleef me maar helpen. Ik had geen keuze want hij ging t toch wel doen.

Ik moest tijdens de shift ook ontzettend naar de wc maar dat mocht niet van hem want tijdsdruk!!! Achterlijk maar goed. Ik heb dus anderhalfuur met een enorm opgeblazen en pijnlijke blaas gezeten en terug op de zaak denk wel intotaal 40 seconden non stop geplast.

Verder vanwege verkeer kwamen een kwartier te laat aan op de zaak, om op schema te lopen met shift 2. Vervolgens was het plan dat ik tijdens shift 2 alles zelf moest doen maar dat wilde hij niet want we waren te laat. Vervolgens tijdens het evaluatie gesprek was het vervolgens mijn schuld dat veel klanten hun boodschappen niet optijd kregen en dat ik niet genoeg zelf kon doen dat hij me telkens moest helpen. 'Dit gaat hem denk ik niet voor jou worden'. Bedweterige praat voor iemand die er zelf pas 4 maanden werkt.

Ik kan nog wel even doorgaan zo kortom ik heb gewoon de verkeerde persoon gekregen naast me naar mijn idee. Ik ben wel een dag aanwezig geweest dus ik ga ze nog wel benaderen over deze gast en dat ik wel gewoon salaris wil krijgen voor het aantal uur dat ik aanwezig ben geweest. Ik heb nog maar amper geld en ik zit zwaar in de stres. Ik ben met mn domme hoofd ook gisteravond nadat ik bij een vriend vandaan kwam om wat dingen voor Thailand te boeken (hij zit al een aantal dingen voor te schieten qua accomodatie aangezien ik t nu oprecht niet kan betalen maar gelukkig is hij de meest empathische jongen die ik ken dus hij zegt geen stres neem je tijd ik kan t missen) naar de coffeeshop gegaan en daar een voorgedraaide joint gaan roken terwijl ik elke euro niet echt kan missen nu. Puur om mezelf gewoon een beetje te verdoven (boven op de 5 biertjes die ik al had gedronken bij hem) na deze tegenslag weer.

Ik zit r weer een beetje doorheen merk ik.
 

Casrus

DF-koning
Nou helaas het is hem niet geworden helaas bij picnic :(. Ik ben voor mijn gevoel kei en keihard genaaid. Op je proefdag wordt je met iemand samen gezet die er al "een tijd" werkt. Deze persoon kijkt of je het werk aankan, de werkzaamheden snapt en normaal in het karretje rijdt. Ik werd gister samen gezet met iemand die er (kwam ik pas een beetje op het einde achter) pas 4 maanden werkt. Deze gast was echt een zware ADHD'er. Niks negatiefs naar mensen met adhd maar hij was extreem druk en aanwezig. Dat werkt gewoon niet voor mij. Het begon al met hoe hij zich voorstelde en de eerste dingetjes aan het uitleggen was. Duizend woorden per minuut. Ik werd er al zwaar gestrest van. Vervolgens 2 shifts gereden. De eerste liet hij zien hoe het werkt en halverwege die shift moest ik het dan zelf gaan doen. Hij zei de hele tijd dat ik hem exact moest nadoen. Vervolgens daarna zei hij dat zijn manier niet "een gouden manier was". Het adres daarna deed ik niet exact wat hij zei dat de beste manier was, en werd ie weer boos. De 2e shift wilde ik het graag op mijn manier doen maar dat mocht gewoon niet. Dit soort mensen en ik zijn totaal geen match. Tijdens de evaluatie zei hij: ik moest je telkens helpen terwijl ik wilde het zelf doen maar hij bleef me maar helpen. Ik had geen keuze want hij ging t toch wel doen.

Ik moest tijdens de shift ook ontzettend naar de wc maar dat mocht niet van hem want tijdsdruk!!! Achterlijk maar goed. Ik heb dus anderhalfuur met een enorm opgeblazen en pijnlijke blaas gezeten en terug op de zaak denk wel intotaal 40 seconden non stop geplast.

Verder vanwege verkeer kwamen een kwartier te laat aan op de zaak, om op schema te lopen met shift 2. Vervolgens was het plan dat ik tijdens shift 2 alles zelf moest doen maar dat wilde hij niet want we waren te laat. Vervolgens tijdens het evaluatie gesprek was het vervolgens mijn schuld dat veel klanten hun boodschappen niet optijd kregen en dat ik niet genoeg zelf kon doen dat hij me telkens moest helpen. 'Dit gaat hem denk ik niet voor jou worden'. Bedweterige praat voor iemand die er zelf pas 4 maanden werkt.

Ik kan nog wel even doorgaan zo kortom ik heb gewoon de verkeerde persoon gekregen naast me naar mijn idee. Ik ben wel een dag aanwezig geweest dus ik ga ze nog wel benaderen over deze gast en dat ik wel gewoon salaris wil krijgen voor het aantal uur dat ik aanwezig ben geweest. Ik heb nog maar amper geld en ik zit zwaar in de stres. Ik ben met mn domme hoofd ook gisteravond nadat ik bij een vriend vandaan kwam om wat dingen voor Thailand te boeken (hij zit al een aantal dingen voor te schieten qua accomodatie aangezien ik t nu oprecht niet kan betalen maar gelukkig is hij de meest empathische jongen die ik ken dus hij zegt geen stres neem je tijd ik kan t missen) naar de coffeeshop gegaan en daar een voorgedraaide joint gaan roken terwijl ik elke euro niet echt kan missen nu. Puur om mezelf gewoon een beetje te verdoven (boven op de 5 biertjes die ik al had gedronken bij hem) na deze tegenslag weer.

Ik zit r weer een beetje doorheen merk ik.

Zou het kunnen of ze gewoon keken of jullie elkaar lagen?
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Zou het kunnen of ze gewoon keken of jullie elkaar lagen?
Bedoel je dat ze kijken naar hoe hij en ik al persoon zijn? Ik denk t niet want ze wijzen gewoon iemand aan als "trainer". En mochten ze dat wel hebben gedaan hebben ze, nogmaals vind ik zelf, een extreem slechte job gedaan.
 

Casrus

DF-koning
Bedoel je dat ze kijken naar hoe hij en ik al persoon zijn? Ik denk t niet want ze wijzen gewoon iemand aan als "trainer". En mochten ze dat wel hebben gedaan hebben ze, nogmaals vind ik zelf, een extreem slechte job gedaan.

Ze zochten waarschijnlijk iemand erbij die die ander al lag... of er zijn andere dingen aan de hand waar je waarschijnlijk geen kijk op hebt/ die je niet kunt weten omdat je er nog niet werkt

Zij zoeken door, doe jij hetzelfde.
 

Neo-Shulginist

Badass junkie
Nou helaas het is hem niet geworden helaas bij picnic :(. Ik ben voor mijn gevoel kei en keihard genaaid. Op je proefdag wordt je met iemand samen gezet die er al "een tijd" werkt. Deze persoon kijkt of je het werk aankan, de werkzaamheden snapt en normaal in het karretje rijdt. Ik werd gister samen gezet met iemand die er (kwam ik pas een beetje op het einde achter) pas 4 maanden werkt. Deze gast was echt een zware ADHD'er. Niks negatiefs naar mensen met adhd maar hij was extreem druk en aanwezig. Dat werkt gewoon niet voor mij. Het begon al met hoe hij zich voorstelde en de eerste dingetjes aan het uitleggen was. Duizend woorden per minuut. Ik werd er al zwaar gestrest van. Vervolgens 2 shifts gereden. De eerste liet hij zien hoe het werkt en halverwege die shift moest ik het dan zelf gaan doen. Hij zei de hele tijd dat ik hem exact moest nadoen. Vervolgens daarna zei hij dat zijn manier niet "een gouden manier was". Het adres daarna deed ik niet exact wat hij zei dat de beste manier was, en werd ie weer boos. De 2e shift wilde ik het graag op mijn manier doen maar dat mocht gewoon niet. Dit soort mensen en ik zijn totaal geen match. Tijdens de evaluatie zei hij: ik moest je telkens helpen terwijl ik wilde het zelf doen maar hij bleef me maar helpen. Ik had geen keuze want hij ging t toch wel doen.

Ik moest tijdens de shift ook ontzettend naar de wc maar dat mocht niet van hem want tijdsdruk!!! Achterlijk maar goed. Ik heb dus anderhalfuur met een enorm opgeblazen en pijnlijke blaas gezeten en terug op de zaak denk wel intotaal 40 seconden non stop geplast.

Verder vanwege verkeer kwamen een kwartier te laat aan op de zaak, om op schema te lopen met shift 2. Vervolgens was het plan dat ik tijdens shift 2 alles zelf moest doen maar dat wilde hij niet want we waren te laat. Vervolgens tijdens het evaluatie gesprek was het vervolgens mijn schuld dat veel klanten hun boodschappen niet optijd kregen en dat ik niet genoeg zelf kon doen dat hij me telkens moest helpen. 'Dit gaat hem denk ik niet voor jou worden'. Bedweterige praat voor iemand die er zelf pas 4 maanden werkt.

Ik kan nog wel even doorgaan zo kortom ik heb gewoon de verkeerde persoon gekregen naast me naar mijn idee. Ik ben wel een dag aanwezig geweest dus ik ga ze nog wel benaderen over deze gast en dat ik wel gewoon salaris wil krijgen voor het aantal uur dat ik aanwezig ben geweest. Ik heb nog maar amper geld en ik zit zwaar in de stres. Ik ben met mn domme hoofd ook gisteravond nadat ik bij een vriend vandaan kwam om wat dingen voor Thailand te boeken (hij zit al een aantal dingen voor te schieten qua accomodatie aangezien ik t nu oprecht niet kan betalen maar gelukkig is hij de meest empathische jongen die ik ken dus hij zegt geen stres neem je tijd ik kan t missen) naar de coffeeshop gegaan en daar een voorgedraaide joint gaan roken terwijl ik elke euro niet echt kan missen nu. Puur om mezelf gewoon een beetje te verdoven (boven op de 5 biertjes die ik al had gedronken bij hem) na deze tegenslag weer.

Ik zit r weer een beetje doorheen merk ik.
Klinkt als een kutbedrijf. Next.
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Beste lezer voordat je begint te lezen: ik wilde even een "korte" update doen want ik wilde het gewoon kwijt en wellicht is r nog iemand die een keer dacht na m'n laatste bericht, hey hoe zou t nu zijn met reggaeblaster. Misschien een rare gedachte misschien niet. Dat is tenminste wat er in me op kwam. Excuses ik heb t ontzettend lang gemaakt maar er kwam maar geen end aan aan de informatie die ik jullie wil geven. Alvast bedankt voor t lezen.

Update: misschien vragen sommige van jullie hier niet om maar ik vind het fijn om in iedergeval even te typen en het op papier te zetten. Zodat ik fysiek kan zien hoe ik me voel en nu mentaal in het leven sta. Klinkt raar dat weet ik maar iets in mij zegt dat dit is wat ik wil. Ik ben volledig eerlijk hierin zowel over het positieve als negatieve. Ik heb gemerkt dat ik het op dit forum op 1 of andere manier heel relaxed vind dat ik het met mensen ergens over kan hebben, de wat persoonlijkere dingen wat soms nogal taboe kan zijn voor mensen, zonder dat mensen weten wie ik nou echt ben. Gewoon je ongezouten en eerlijke mening zowel als kritiek en advies. Ik zit ook een beetje in een bui dat ik veel woorden tegelijk nu wil typen om t perfect te verwoorden wat ik nou eigenlijk wil zeggen. Ik kom hier later in het bericht op terug. Ik ben dus soms een beetje langdradig. Ik heb dan 10 zinnen getypt terwijl ik met minder zinnen ook de informatie over had kunnen brengen. Ik typ deze zin nu veel later als de rest van dit kopje tekst, maar ik weet nu al dat dit een flink lang bericht gaat worden. Alvast sorry. Het is de lengte van een tripreport i.p.v een korte update. Ik kan er gelukkig zelf om lachen.

Werk: ik ben sinds 1 mei weer heerlijk (en dat is niet sarcastisch. Echt waar ik kan het niet blij genoeg zeggen) aan het werk. Het is een verzorgingstehuis geworden. Ik werk op de gesloten afdeling met mensen met zware dementie. Enorm triest hoe deze mensen soms zo uitzichtloos een beetje voor zich uitstaren. Ik weet niet wat t is maar ik merk dat ik nu al (vandaag mn 4e werkdag gehad) meer medeleven/empathie/respect voor de oudere generatie krijg. Ik weet niet wat t is maar iets in mij maakt dat ik wat positiever in mn algemene dag sta. In de ochtend ben ik blij want ik ga straks lekker naar werk naar "die oudjes" toe. Tijdens werk lekker slap ouwehoeren met de bewoners en met de leuke collega's en als ik klaar ben een voldaan en gevoel van waardering hebben. Ik heb wat goeds gedaan vandaag voor mijn medemens.
Ik werk shifts van 08:00 - 14:00 (ochtend) of van 14:00 - 20:00 (avond). Ik werk in de voeding zogezegd. Ochtendshift: bij binnenkomst in de woonkamer de bewoners die er al zitten (meestal 3 van de :sunglasses: groeten en vragen of ze een lekker bakkie pleur of wat anders willen drinken. Dan tafel dekken en ontbijt klaarzetten. Tussendoor zo nu en dan ff een leuk praatje maken met de bewoners. Ondertussen lekker met de bewoners genieten van de golden oldies 60's. Echt waar ik luister afgelopen dagen helemaal geen reggae of techno meer. Het is alleen maar 60's muziek. Ik heb ook een nieuwe band ontdekt pff wat een nummers maken ze. Voor de "boomers" is dit denk ik wel een bekende. Shocking blue heten ze. Het nummer van ze is: Venus. Ik heb ze net opgezocht, ze zijn dus blijkbaar Nederlands. Leuk extra weetje. Nou goed verder met waar ik was gebleven haha. Dan als het ontbijt op tafel staat is er meestal wel in de tussentijd een enkeling bijgekomen op de standaard 3 dames die er zijn. Ze worden langzaam allemaal gewekt door het zorgpersoneel. Mensen mogen aan tafel en ik vraag wat ze willen eten en drinken. Ik help ze hun broodje beleggen en snijden. Ik geef sommige hun broodje per stukje aan. Iedereen eet langzaam een beetje uit. Dan ga ik ondertussen naar een man die aan bed vast gekluisterd zit door zn doorligwond op zn heup. Extreem zielig. Zo'n enorm lieve man is het. Hij kan niet echt praten maar hij lacht leuk. Ik geef hem zn bakje yoghurt met een half banaantje in stukje erin. En daarna de chocomelk met speciaal eiwitpoeder erin om aan te sterken. Echt waar deze man is verslaafd aan chocomelk. Gaan pakken doorheen haha. Als dat klaar is terug naar de woonkamer, afruimen en vaatwasser aan. Ondertussen is het dan zo rond 10:00 uur en dan is het gewoon ff chillen met de mensen tot iets voor 12en. Tafel weer dekken en lunchen met ze. Dan is het na de lunch ongeveer half 2 en dan afruimen. Chillen tot 2 met ze en de shift is over.

Avond:
Is helaas wel in t begin wat saaier. Tenminste minder te doen. Vanaf 14:00 zo nu en dan een drankje aanbieden voor ze en ff een snackie maken. Dan iets voor 17:00 tafels dekken. Dan om 17:00/17:30 de kar met eten uit het restaurant beneden halen en de borden opscheppen. Dan uurtje later is iedereen wel klaar met eten inclusief toetje. Tafel afruimen en gewoon weer chillen met de mensen tot 20:00. Dan gaat iedereen langzaam naar bed gebracht worden door de zorg.

Kortom:
ben erg blij met het werk. Alleen ik baal een beetje van het salaris en de 6 uur die ik maar kan maken op een dag. Maar goed dat is nu even geen prioriteit. Het ging erom: werk hebben en regelmaat. Ik merk dat ik hierdoor weer een stuk positiever mentaal ben op dit gebied.

Feesten en drugsgebruik:
Ik heb afgelopen week koningsdag gehad. Verknipt kingsday in Zaandam. Daar heb ik eerst 2cb gedaan en daarna 3cmc. Dat was weer de eerste keer sinds dat ik toen rond 21 maart gestopt was vanwege m'n blaas. Tripreport van festival heb ik nog staan maar is eigenlijk vrij klein dus moet maar ff kijken of ik die ga posten. Op een festival/feest een tripreport is een beetje lastig. Je vergeet vaak ff 'm bij te werken. Maargoed elk tripreport is er 1 op zn eigen manier dus t kan wel. Ik heb daar wel intotaal +/- 400-450 mg 3cmc gesnoven. Denk in iets van 6-7X wat door de neus met beide neusgaten. Was een leuk festival tot op zekere hoogte. Alleen t begin met de 2cb was alles behalve top. Zeer weinig energie en hele zware benen. De bekende bodyload van 2cb die veel mensen ervaren (waar ik trouwens nooit echt last van heb) ervaarde ik enorm. Toen ik 1maal in de afterglow zat en de eerste 3cmc begon te werken toen ging ik heerlijk alleen toen was net mn maatje waar ik mee was weg. Met zn exvriendin "even naar de wc". Kijk wat hij doet, prima moet ie zelf weten maar hij is echt 3 kwartier weg geweest. Dat was meer wat me beetje irriteerde. Maar goed de laatste 3-4 uur nog een heel leuk feest gehad. Echt heerlijk die beukers. Afgezien van de achterlijke prijzen voor drinken en ijsjes. 7eu voor een flesje water. 4.50 voor een biertje of colatje. 4hele euros voor een ijsje. Echt niet normaal. Maar goed. Tussen 21 maart dat ik het bericht postte van dat m'n blaas raar voelde en 26 april koningsdag toch nog een nacht ketamine gebruikt :(. Denk zo'n 2 weken erna. Toch geen ruggengraat. Daarna niet meer. Ook geen cravings gelukkig. Zelfs tijdens het chillen met die maat bij hem thuis na het feest (bleef bij hem slapen) niks genomen. Heb ook eerlijk gezegd dat ik gewoon echt niet wilde want dat ik extreem verslavingsgevoelig ben voor keta. Hij respecteerde het en begreep me volledig. Wel heb ik sinds donderdag dat ik in de avond weer aan de 3cmc zit. Do, vr en za niet achterlijk veel puntjes. Alle 3 de dagen 3cmc genomen in een tijdsbestek van ongeveer 3 uur in de avonduren zo nu en dan een puntje bijnemen. Ik kan ook gewoon slapen een uur na mn laatste punt. Dat is ook dat het de drempel enorm vermindert. Het is nu zondag en ben morgen vrij. Ik zit nu ook aan de 3cmc maar het is gelukkig bijna op. Ik zit wel heerlijk even wat techno te luisteren (toch maar even overgeswitched naar een wat harder tempo en ik zit lekker te luisteren) maar het is eigenlijk te gek voor woorden wat er vanaf donderdag weer is gebeurd. Nog enkele puntjes en dan is het zakkie leeg. Dan ga ik zeker niet nieuwe kopen. Ik had dit zakje nog over van koningsdag. Gelukkig ken ik mezelf al te goed en weet dat ik niet zomaar radicaal de dealer ga contacten voor de 3cmc. Tegelijkertijd ken ik mezelf ook vreselijk goed en weet ik dat ik heel erg moet uitkijken als ik 3cmc of keta binnen handbereik heb. Gelukkig geen keta ergens meer. Ik moet tevens ook elke euro opsparen nu aangezien ik naar Thailand ga over 2.5 maand. Ik krijg maar 2 salarissen van werk en dan ga ik weg dus ik moet het daarmee doen. M'n spaar is zegmaar zowat op. 3 maanden geen inkomsten en wel veel boeken voor vakantie + gewoon doorleven alsof je toch wel binnenkort weer salaris gestort krijgt. Ja dan raakt t op. Moet nu zelf op de blaren zitten. Krijg pas 23 juni uitbetaald en heb amper geld nog. Ik neem expres m'n portemonnee niet mee naar werk zodat ik niet nog ff tussendoor of na werk naar de supermarkt ga of naar de snackbar. Dit deed ik heel vaak en dan elke keer die paar euros maar soms ook gwn 7.5 tot 10eu is gewoon zonde. Nergens voor nodig. Sowieso voor werk gewoon goed eten. Als ik in de ochtend werk kan ik met de lunch gwn een broodje mee eten. Als ik een avond dienst werk is er altijd eten over wat er voor de bewoners wordt gemaakt. Niet het beste kwaliteit eten maar ik heb wel genoeg te eten om mijn maag voor lang te vullen. Wat ik overigens heel zielig vind voor ze aangezien ze elke dag niet heel lekker eten. Maar goed ik heb een vol bord eten gratis terwijl ik geld verdien. Daar moet ik dankbaar voor zijn. terwijl ik dit typ (met moet ik dankbaar voor zijn) denk ik ook jeetje ik merk al na 4 dagen gewerkt te hebben in de zorg dat ik dankbaar ben dat ik eten heb. Ik heb werkelijkwaar nog nooit echt gedacht dankbaar dat ik eten heb. Ik ben van mening dat deze job me veranderd hoe ik over dingen ga denken op een positieve manier. Ben er blij om en ik krijg oprecht nu een kleine glimlach terwijl ik dit typ. Trots op mezelf en trots op dat ik weer qua werk en regelmaat de goeie kant op ga. Gelijk een belangrijk puntje voor ieder persoon. Je moet kritisch op jezelf zijn om je keuzes en je moet zeker de goeie keuzes maken. Als je wat fout doet mag je zeker boos en telleurgesteld in jezelf zijn maar wanneer we wat goeds doen zijn we toch nog vaak te streng voor onszelf of durven we onszelf niet te complimenteren. Juist de positieve dingen moeten gevierd worden. Daarentegen zijn de negatieve dingen fouten waar we van moeten leren. In die zin is het negatief maar gaan we het ombuigen naar iets positief. Het klinkt raar maar de 3cmc zorgt er echt voor dat de woorden op mijn scherm in een razendtempo tot zinnen worden gevormd. Dit bericht wordt echt veels te lang maar goed ik hoop toch dat mensen de tijd nemen om het te lezen en anders heb ik het altijd nog voor mijzelf neergezet. Ik heb afgelopen 4 dagen helemaal geen ene rooie cent uitgegeven. Ben ik trots op aangezien ik nogal een gat in mijn hand kan hebben. Goed om dit kopje tekst maar snel zo af te ronden aangezien ik nog zometeen iets belangrijks wil typen wat mij al enkele jaren zeer negatief beïnvloedt en het eigenlijk simpelweg mij volledig in z'n greep heeft. Nog even als laatste om terug te komen op feesten aankomende tijd. Aangezien ik slecht zit met mn geld en mij even wil focussen op Thailand dat ik daarheen ga zonder geldzorgen en met een positieve mindset, heb ik geen feesten meer gepland staan. Tenminste ik ga op 19 Juli naar de johan cruijf arena naar verknipt. 23Juli ga ik vliegen naar fucking Thailand. Kan t niet geloven. Zoveel zin in. Ik krijg echt helemaal onderbuikkriebels als ik dit zo type. Het reizen zelf naar het oosten. Weg van het westen. Weg van hoge werkdruk, altijd maar gestrest zijn, weg van Nederland maar naar het Oosten. Naar mooie tradities die al eeuwenoud zijn, naar die overheerlijke thaise massages voor maar gemiddeld 8eu voor een uur en nee geen "extra" met een happy ending haha. Naar waar de mensen in het nu leven en naar mijn idee wat dankbaarder zijn voor het leven. Naar de prachtige natuur. Naar olifanten reservaat (uiteraard hebben we zeer zorgvuldig gezocht naar welke goed is in de zin van olifanten die geresqued zijn en goed behandeld worden. Ook daarin is er in de wereld een hele hoop narigheid van dierenleed). Kortom Thailand gaat mij mentaal resetten en goed doen. Maar voornamelijk het samen reizen met mijn beste vriend. Ik heb geen vriendengroep maar losse mensen die ik spreek die elkaar allemaal ook eigenlijk niet kennen. Ik spreek een aantal mensen maar 2 daarvan zou ik wel echt "mijn beste vrienden" noemen. Deze 2 kennen elkaar dan toevallig wel die hebben bij elkaar op de middelbare school een jaartje bij elkaar in de klas gezeten. Deze vriend ben ik absoluut dankbaar voor wat hij betekent heeft in mijn leven. Hij heeft me kennis laten maken met veel nieuwe mensen. Veel mooie zielen. Hij heeft zelf een hart van goud en als ik daar ben voel ik me ook altijd thuis. Zijn ouders en zusje zijn ook gewoon toppers. Kortom dankbaar voor deze vriendschap (trouwens dezelfde jongen als waar ik mee naar verknipt kingsday was afgelopen weekend. Nou hoor ik je denken hij liet je achter terwijl je niet zo lekker ging maar ik had er zelf even voor gekozen om die buitententuit te lopen dus hij dacht ik ga nu wel even weg met haar. No hard feelings dus) is me zoveel waard. Echt van onschatbare waarde al zeg ik t zelf. Ik durf met de volle 1000% te zeggen dat hij er exact t zelfde over denkt. Tijdens dat ik t begin van deze "korte" update aan het typen was(ik zat een beetje te niksen dus ik dacht waarom ook gewoon niet een update voor de mensen die al eerder op mn post hebben gereageerd) had ik nog ff gebeld met m voor een kwartiertje. Hij had een date gister dus even polshoogte nemen. Gelijk daarna hebben we nog best een goed en diepgaand gesprek gehad. Ik hoop deze vriendschap dan ook nooit te verliezen. Even terug naar 19 juli. Ik weet het, ik zit net heel negatief te praten over verknipt hoe commercieel ze wel niet zijn maar los van hun achterlijke prijzen vind ik de muziek die op hun feesten gedraaid wordt, de Dj's die ze op de lineup zetten, zeker niet te vergeten het visuele (de lampen, rook, vuur, led-panelen maar vooral die prachtige magische lasers) en gewoon hoe de sfeer is op die feesten (enige waar ik echt ontzettend slecht op ga zijn sommige van die typetjes die echt alleen maar zichzelf filmen en de main-character willen zijn. Dan sta ik te dansen en vragen er wel is mensen of ik dan kan verplaatsen aangezien ze gefilmd gaan worden/gaan filmen hoe 1 of enkele van hun groep dan zo tegenover elkaar face to face gaan dansen. Nou goed als zij dat leuk vinden, doe t vooral maar ik ga r zelf altijd best wel van cringen. Maar goed dat is ook weer een dingetje, dat heb ik wel sowieso altijd al een beetje gehad maar nu door mn nieuwe werk nog meer, iedereen is anders. Iedereen heeft andere interesses, hobby's een andere smaak in kleding en muziek, een andere cultuur oftewel het verplaatsen en medeleven in mensen en KUNNEN begrijpen dat iemand zo denkt en doet ondanks ik het er niet mee eens ben. Natuurlijk niet in 100% van de gevallen. Mensen die misdrijven plegen en dan helemaal op t gebied van seksueel, aanranding, verkrachting en helemaal pedofilie. Pff dat deze mensen bestaan.) Maar goed ik dwaal echt te veel af. Ik merk dat dit typen me echt een soort ontlading geeft. Ik ga dus alleen op 19 Juli naar de johan cruijff arena. Ben daar vorig jaar ook geweest, de eerste editie van hun toen en het was grandioos dus ik kon m niet skippen. Kaartje was echter wel 90eu. Echt achterlijk maargoed. Dit is wel een speciale. Ik had eigenlijk nog 28mei en 14juni ook wat staan. Allebei afgezegd. Jammer maar tis niet anders. Krijg ik teven ook weer 100-110 eu terug dus ook weer even een mini buffer aan geld als de tickets verkocht zijn. Des te meer uitkijken naar 19 Juli.

Iets negatiefs:
Ik heb sinds enkele jaren een medisch iets waar ik gewoon niet vanaf kom. Ik zou graag willen zeggen wat t is maar ik ga dat niet doen. Ondanks dat het anoniem forum is, heb ik toch nog een soort gevoel dat ik mezelf moet "beschermen/niet volledig blootgeven" Dit maakt t ook lastig uit te leggen wat me dan zo belemmert. Het grootste negatieve eraan is de mentale impact die t op me heeft en de stres die t elke meebrengt. Mijn zelfverzekerdheid wordt flink aangetast door mn aandoening. Ik heb zo nu en dan periodes van ups en downs. Soms speelt het meer op en heb ik er ontzettend last van. Soms is het wat meer op de achtergrond. Het is never nooit weg. Tenminste ik heb enkele keren gehad dat ik dacht ik ben er vanaf en vanuit t niets is t gwn weer full blown back. Dit maakt me dan ook erg verdrietig aangezien je lange tijd bezig bent om iets voor elkaar te krijgen, het lijkt dan zo maar het is slechts een illusie die van korte duur is. Ik ben meerdere keren naar ziekenhuizen, klinieken, huisartsen geweest maar niemand heeft de remedie. Online uren en dan ook uren lopen zoeken naar oplossingen. Alles geprobeerd, niks helpt. Ik kan je vertellen dat je je daar ontzettend hopeloos en eenzaam van gaat voelen. Ik heb zelfs onze goede vriend chat GPT helemaal lopen uithoren. Het probleem uitleggen in ik denk wel 20-30 verschillende zinnen en dus elke zin in een nieuwe chat. Hopen op een antwoord. Niks. Tenminste ik kende alles al en de enkele dingen die er tussen stonden werken niet. Ik kan hier eerlijkgezegd wel om janken. Ik trek t niet echt meer maar ik kan moeilijk stil blijven staan. Hopelijk gaat t nog veranderen in de toekomst. Vooral dat laatste. Ik weet gwn niet meer wat ik ermee aan moet. Stilstaan is geen optie maar doorgaan ga ik steeds minder trekken en uiteindelijk gaat t z'n tol eisen. Maargoed ik blijf positief met de gedachte dat er ergens maar dan ook ergens heel sneaky DE remedie ertegen oppopt van zn verstopplek.

Goed ik ga m hierbij laten. Ik ben blij dit allemaal gezegd te kunnen hebben en ik heb er wat rust van. Het doet me goed. Ik krijg een soort high (tenminste ik ben natuurlijk high van de 3cmc maar een extra gevoel in mijn hoofd idk kan t niet uitleggen) van dit allemaal typen. Misschien omdat ik dit al lange tijd kwijt wilde. Misschien gewoon een boek gaan schrijven over wat dan ook. Wellicht ooit nog een leuk project.

Liefde naar alle mensen die me advies en tips hebben gegeven eerder in dit topic xxx

Het ga jullie goed.
 

ljuv

DF-koningin
@ljuv

Hai ik wil je een prive bericht sturen echter popt je naam niet op in de balk van ontvangers. Kan dit kloppen?
Dat is heel vreemd, geen idee waaraan dat kan liggen sorry. Volgens mij kan dat alleen als een van ons een ban heeft namelijk… @Mevrouw Pløp @Roze Olifant @Eik ???

Verder: goed om te lezen dat je zoveel positieve stappen aan het zetten bent, ondanks dat je je gebruik nog niet volledig onder controle hebt. Zet m op!
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
@ljuv

Hai ik wil je een prive bericht sturen echter popt je naam niet op in de balk van ontvangers. Kan dit kloppen?

Dat is heel vreemd, geen idee waaraan dat kan liggen sorry. Volgens mij kan dat alleen als een van ons een ban heeft namelijk… @Mevrouw Pløp @Roze Olifant @Eik ???

Verder: goed om te lezen dat je zoveel positieve stappen aan het zetten bent, ondanks dat je je gebruik nog niet volledig onder controle hebt. Zet m op!

Dat is inderdaad apart. Kan ik zo 123 niet verklaren. Kan jij (@ljuv) andersom wel een PB naar @ReggaeBlaster sturen?
 

ReggaeBlaster

Bewuste gebruiker
Nieuwe update: we gaan over enkele weken beginnen met een nieuwe job bij mn pa. Als zzp'er. Werken op de kade in de haven van Rotterdam o.a. Een baan die verantwoording draagt met vroeg opstaan en er echt optijd zijn. 1 keer te laat komen zit daar al niet erin. Dan laat je een heel team in de steek en kunnen ze niet van start. 7 uur 's ochtends beginnen. Je werkt lange dagen maar je krijgt daarentegen een startloon wat je per uur kan gaan factureren wat zeker echt niet mis is. Helemaal op mijn leeftijd. Na een aantal maanden ga je weer 8euro omhoog. Als je dan weer een jaar werkzaam bent ga je weer flink omhoog. Dit is een gouden kans en ik ga hem met beiden handen aanpakken.

Daarnaast toch besloten om een 21+ toets te gaan doen voor mijn echte passie: (toegepaste) psychologie. Dit jaar keihard werken, zuinig leven en sparen (en een deel investeren natuurlijk). En 2026 september beginnen op het HBO met weer studeren. Aankomend jaar is er een duidelijk plan en ook wat ik het jaar daarop ga doen. Dit geeft me rust.
 

Brakka Mang

Badass junkie
Goed bezig je hebt een plan voor de toekomst.💪🙏

Heb je je gebruik nu wel onder controle dan? Daar waar je eerder nog een marge had is die nu natuurlijk een stuk minder omdat je nu wel verantwoordelijkheden hebt.
 
Bovenaan