Je hebt eerlijk gezegd volkomen gelijk....
De bier die ik nu op heb laten mijn laatste 'remmen' gaan en dan gedraag ik me als een klootzak, je hebt hebt echt met elk punt gelijk... M'n ouders waren op vakantie en had zo lang geen speed gebruikt... en wou mezelf pushen tot pro level op een game.. zie er ook nog is bleek uit, maar ja wat verwacht je als je zoveel speed gebruikt.
Over de psychose heb je ook gelijk, en ben eigenlijk al maanden in behandeling aangezien ik maanden geleden erg psychostisch was, vreemd genoeg heb ik tijdens deze binge niks qua psychotisch gevoeld.
Ik weet ook wel dat ik dom bezig ben, maar geef eerlijk gezegd geen fuck.... Ik kan gewoon nergens iets om geven zelfs als het gaat om mijn eigen gezondheid.
Ik moet altijd onder de invloed zijn van iets, wiet, alcohol of speed etc. Nuchter zijn is gewoon ondragelijk saai...
Best kut eerlijk gezegdt....
Thanks voor je reactie, waardeer het echt heel erg