2c-b

  • Onderwerp starter Onderwerp starter mr.23
  • Startdatum Startdatum

mr.23

Newbie
ik las de trip report over 2c-b en die man had het op gedronken maar ik wou even vermelden dat je het ook kan snuiven (werkt beter) neem ongeveer een halve capsule, de precieze hoeveel weet ik niet en je bent een uur of 4 goed aan het trippe
 
snuiven werkt waarschijnlijk niet perse beter.
Omdat het sneller wordt opgenomen werkt het waarschijnlijk heftiger, maar dan ook korter dan als je het oraal inneemt. Dus sommige mensen zullen gewoon orale inname van de stof prefereren. Zoals ik, omdat ik poeder in mijn neus niet fijn vind.
 
De 2C's zijn trouwens heel pijnlijk om te snuiven...

Sommige mensen beweren ook dat de minder aangename effecten van de 2C verbindingen meer uitgesproken zijn bij snuiven.
 
Snuiven van 2c-b is gruwelijk pijnlijk. Ik denk niet echt dat het je trip ten goede gaat komen, het duurt korter, maar wel heftiger.
 
Dzy zei:
Snuiven van 2c-b is gruwelijk pijnlijk. Ik denk niet echt dat het je trip ten goede gaat komen, het duurt korter, maar wel heftiger.
idd echt gruwelijk veel pijn
ik heb in het begin echt afgezien.
was wel 2c-i maar neem aan dat het ongeveer hetzelfde is
 
Terug
Bovenaan