• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

2e 1p-lsd trip 200ug

voor de tweede keer 1p-LSD gebruikt.

Ik was er al een tijdje naar aan het uitkijken om weer is te gaan trippen. Mijn laatste trip was ongeveer 5 weken geleden, toen had ik 100 ug 1p-LSD gebruikt en ervaarde ik een fijne, niet extreem visuele trip.

Wie? Ik in m'n eentje.

Waar? Thuis in de woonkamer en een mooie afgesloten tuin met veel groen.

Het was een uurtje of half 1 en ik nam 2 zetels 1p-lsd. Ik begon aan een mooie wandeling over het strand. Het was een mooie ontstuimige dag en na ongeveer een halfuurtje voelde ik me wat opgewekter en begonnen de kleuren wat feller te worden.
De wolken partijen zagen er fantastisch uit en ik voelde me geweldig.

Ik liep rustig aan naar huis, dit moet ongeveer een uur later geweest zijn, uurtje of half 2. Eenmaal thuis aangekomen toen ik de deur dicht deed begon ik de eerste trip verschijnselen te voelen, de klok waar ik naar keek begon weg te smelten en m'n omgeving begon te dansen. Het leek alsof de muziek die ik aan het spelen was aan het verdraaien was, en ik besefte me dat ik begon te trippen. Ik ging even rustig zitten en liet me helemaal opgaan in de muziek. Met m'n ogen open lag ik op de grond naar het plafond starend. na nog +- 45 min voelde ik me euforisch, alles klopte in m'n hoofd, het was alsof ik in een tunnel buiten m'n lichaam trad, alsof ik heel het universum snapte, en opeens weer terug kwam bij mezelf. Dit heb ik tijdens de trip heel vaak gehad, alsof ik wakker schoot uit een droom en aan een nieuw avontuur begon. Na een tijdje begon ik een vaag drukkend gevoel op m'n borst te voelen. Het voelde niet heel aangenaam en ik begon me af te vragen of er wat mis met me was. Het leek alsof ik constant moest snakken naar adem. Ik ben toen naar buiten gelopen om een paar hijsjes van een joint te nemen die ik had voorgedraaid. Tijdens het roken besefte ik dat ik die joint bijna helemaal had opgerookt en legde ik em aan de kant.
Hierna escaleerde m'n trip zo extreem, Ik zal het proberen uit te leggen, maar herinner me het alleen nog maar in vlagen.

Ik zat in het begin nog heerlijk buiten te trippen en na te denken over van alles en nog wat, relaties met vrienden, een meisje dat ik leuk vind en waarmee ik aan het daten was en familie. Maar na een tijdje begon ik wat meer paranoia na te denken, alsof alles niks uitmaakte en ik begon aan alles in mezelf te twijfelen. Ik meen me nog te herinneren dat heel m'n leven een grote grap was. Dit werkte niet heel prettig uit in m'n trip en toen kwam ik op het idee om setting te verwisselen. Ik ging binnen zitten. Op de woonkamer tafel stonden een paar prachte roze orchideeën. Ik tripte em enorm op dat moment en de orchideeën waren heerlijk aan het vervormen en namen de gekste vormen aan. Ik heb denk ik wel een half uur in een droom gezeten hier.

Hierna liep ik weer naar buiten, eenmaal buiten aangekomen stond ik in het midden van m'n tuin en ik voelde een soort rust over me heen komen die ik nog nooit had gevoeld. Het leek alsof ik een reus was in het midden van het universum en ik voelde me oppermachtig.

Ik moet zeggen dat ik na die joint niet meer echt kon stil zitten. Het voelde alsof ik aan het vechten was om m'n bad trip te voorkomen, ik liep van binnen naar buiten, van buiten naar de wc. Het was een soort achtbaan waar ik in zat, het eene moment zag ik de mooiste visuals en voelde ik me heerlijk, waarna ik weer kon afdwalen en merkte ik dat het de verkeerde kant op ging. Ik voelde me enorm onrustig en gespannen. Toen ik op een duur de wc in liep kregen ik de meest vage kleuren spectrums, de ruimte verwisselde van een rode naar een groene naar een gele tint. alsof heel m'n omgeving een soort gekleurd tintje had. Hierna ben ik naar buiten gelopen, het was toen een uurtje of 4 denk ik. Ik ben onrustig in een stoel gaan zitten en begon naar de wolken formaties te kijken. Het was het mooiste wat ik ooit gezien had, de visuals die ik had ging over in de wolken, en af en toe kwam de zon door die me een enorm euforisch gevoel gaf, Ook al voelde ik nog steeds een enorme bodyload en druk op m'n borst. Toen ik weer binnen kwam heb ik nog een tijdje gekeken naar een aantal schilderijen, het gaf me de meest belachelijke vage visuals, ik weet echt niet hoe ik het moet omschrijven haha.

rond een uurtje of 5 werd het me allemaal te veel, door de druk op m'n borst was ik constant op zoek naar zekerheid, ik wilde m'n ervaring met iemand delen, ik zocht naar houvast. Ik was totaal de weg kwijt en wist niet meer wat echt of nep was. Ik werd bang en was voortdurend aan het snakken naar adem. Ik keek op de klok en zag dat het nog maar half 5 was, en de trip nog lang niet afgelopen was. Dit was het moment dat ik een 1mg alprozolam nam. Hierna kwam ik tot rust en heb ik me van een uurtje of 6 tot 10 nog licht trippend en euforisch gevoeld. Ik merkte gelijk dat de visuals een stuk minder werden en ik me wat meer op m'n gemak voelde.

Het was een heftige maar zeer boeiende leerzame ervaring. Ik denk dat door die joint die ik rookte, m'n trip de verkeerde kant op ging. Ik heb namelijk wat problemen gehad met blowen in het verleden, paranoia en negatieve zelfovertuigingen als ik stoned was. En nadat ik die joint had opgestoken kwamen al die nare emoties weer terug in m'n gedachtengang.

Een wijze les voor mij: Pas gaan blowen bij de comedown..

Verder ga ik de 1p-LSD ook serieuzer nemen, het is echt een enorm spirituele ervaring.. Niet zomaar iets om je even lekker te voelen.

Dit is mijn eerste trip report, en ben een redelijk onervaren tripper, heb nog nooit truffels of paddo's genomen.

Vraag me wel echt af of ik het vaker ga doen, m'n koppie kon het af en toe echt even niet meer aan.

hoop dat jullie nog tips hebben om de ervaring wat smoother te laten verlopen, zoals ik me de eerste 3/4 uur voelde..
 
Laatst bewerkt:

Mindless

DF-koning
Zweefkees
Emeritus Mod
Top Tripreporter
Pas ermee op dat wiet tijdens de comedown geen garantie is dat het dan wel goed gaat. (1p-)lsd is nog langere tijd werkzaam op de achtergrond en wiet kan het gemakkelijk weer activeren. Steeds tegen bad gaan aanzitten is niet leuk, over die grens gaan wil je niet meemaken, trust me. Ik zou het gewoon lekker bij alleen 1P laten als je gevoelig bent voor paranoia bij wiet.

Verder mooi verhaal. Het is inderdaad een zeer spirituele ervaring. :)
 

Roosje

Newbie
Mooi verhaal! Heel interessant
Wil het ook super graag een keer proberen maar voor mij gevoel er nog niet klaar voor. Eerst maar eens goed inlezen. Hebben jullie nog tips? Ik bedoel wanneer weet je of je er echt klaar voor bent en of je dit allemaal aan kan?
 

Mindless

DF-koning
Zweefkees
Emeritus Mod
Top Tripreporter
Naar je gevoel luisteren. :) Goed in je vel zitten voordat je het doet. En er dan voor zorgen dat de omstandigheden ook goed zijn (eventueel gezelschap, geschikte locatie, dagen erna geen verplichtingen, etc.).

Maar je weet het wel als je gevoel erbij goed is (gezonde spanning mag er zijn).
 

Roosje

Newbie
Mijn gevoel twijfelt nog, dus denk dat het beter is om nog even te wachten. Ik ben sinds een jaar erg geintereseerd geworden in Lsd en lees er ook heel veel over. Andere drugs (partydrugs) ben ik wel een beetje klaar mee en hebben geen toegevoegde waarde meer voor mij.

Ik heb het gevoel dat ik een keer een trip moet ervaren om mezelf beter te leren kennen en gebeurtenissen uit het verleden te begrijpen en te verwerken.Ik voel me prima op dit moment maar heb het gevoel dat ik de confrontatie nog niet aan kan.

@Mindless wat leuk dat je reageert! Ik zie dat je erg actief bent. Je lijkt er wel wat verstand van te hebben.
 

Mindless

DF-koning
Zweefkees
Emeritus Mod
Top Tripreporter
Goed dat je naar jezelf luistert. :) In het verleden deed ik dat vaak niet en dat werd altijd op de een of andere manier "bestraft". Aan de andere kant waren al mijn trips waarbij ik eerst wel naar mezelf luisterde een succes.

Is er een reden dat je met lsd wilt beginnen en niet eerst truffels of zo? Dat werkt een stuk korter en is daardoor misschien handiger om eerst te doen, als kennismaking.

Ik heb niet veel verstand van veel verschillende drugs, maar wel veel ervaring met een paar specifieke waaronder lsd en zo. Ik heb ook vrijwel alleen interesse in psychedelica.

Hehe ja ik ben vrij actief hier de laatste tijd. Gaat in golven, soms post ik hier vrij weinig.
 
Mooi verhaal! Heel interessant
Wil het ook super graag een keer proberen maar voor mij gevoel er nog niet klaar voor. Eerst maar eens goed inlezen. Hebben jullie nog tips? Ik bedoel wanneer weet je of je er echt klaar voor bent en of je dit allemaal aan kan?

Dat goed in je vel zitten van Mindless is inderdaad wel aan te raden. tijdens m'n trip waar ik bad ging leek het af en toe alsof er een enorme druk op me stond, alsof ik elk moment kon instorten en door de grond kon zakken, heel apart. Als ik naar m'n handen keek leek het alsof ik dwars door m'n huid kon kijken, ik zag de botten van m'n hand met een vurige soort vlam eromheen.

Ook trad ik op sommige momenten buiten m'n lichaam en zag ik mezelf achteruit lopen terwijl ik gewoon vooruit liep, leek wel een beetje alsof ik in een ander universem zat af en toe.. Deze ervaringen wegen dan wel weer op tegen het stuk dat ik bad ging..
 

Roosje

Newbie
@Mindless ja om eerst met truffels of paddo's te beginnen is denk ik wel beter. Heb daar ook wel eens over nagedacht maar toch trok lsd mij meer.
Waarom lsd mij zo trekt is omdat ik een aantal jaar terug een festival ben tegengekomen op het internet waar ze veel psy trance draaien en die muziek vind ik geweldig(ook in een nuchtere toestand). Dus toen ik erachter kwam dat veel mensen onder invloed van lsd naar psy en goa luisteren wou ik het ook een keer proberen en ben ik mij hierin gaan verdiepen.

@Wietjevanpietje ja dat is idd wel heel heftig! maar heb je er achteraf wel wat aan gehad? Uit jouw verhaal begrijp ik dat je gisteren lsd hebt gehad of begrijp ik dat verkeerd? En wat betreft wiet, ik ben er helemaal geen fan van. Ik wordt er ook paranoïde van en heb het wel eens gehad na een avondje xtc en dat bracht me een heel ander en vaag gevoel met erg veel hallucinaties(met xtc hallucineer ik ook maar dan op een leuke manier). Ook het was ook onmogelijk om in slaap te vallen daarna.
 
Bovenaan