afkickverschijnselen???

yungk

Newbie
Hoi! Ik ben nieuw op deze site en snap nog niet helemaal hoe dit werkt... maar ik heb een vraag.

Ik ben 17 en blow nou al zo'n 3 jaar, ik begin nou te merken waarom blowen toch wel slecht voor je is, ik denk dat ik er een sociale fobie erdoor heb gekregen (veel minder social, minder zelfverzekerd en negatief) en als ik 2 of 3 dagen niet geblowd heb kom ik moeilijk in slaap en als ik eindelijk in slaap val krijg ik een slaapparalyse/slaapverlamming ik weet zeker dat het een slaapparalyse/slaapverlamming is omdat mijn vader en zus er ook last van hebben, is dit een afkickverachijnsel of iets? Kan ik er wat tegen doen? (Ook tegen sociale fobie)

Alvast bedankt! :P
 

Susanne

Bewuste gebruiker
Misschien is de slaapverlamming geen ontwenningsverschijnsel omdat het blijkbaar in je familie voorkomt. Wel heeft wiet invloed op je slaap dus het kan dat het je slaapverlamming onderdrukt of vermindert (ik ken de precieze termen niet :P). Als je lichaam te erg gewend is geraakt aan de wiet heeft je lichaam zich erop ingesteld en zonder wiet komt de slaapverlamming misschien erger terug. In dat geval is het ook een soort van ontwenningsverschijnsel omdat het tijdelijk erger terugkomt. Als je langer stopt met blowen ontwent je lichaam de wiet vanzelf en slaap je 'normaler'. Ik weet alleen niet in hoeverre de slaapverlamming echt weggaat. Dat familieleden er last van hebben betekent niet dat je het zelf per sé altijd hebt, maar er bestaat een redelijke kans dat je er wel last van blijft houden. Ik hoop wel voor je dat het vermindert. Ik denk eigenlijk van wel maar de tijd zal het leren. Veel succes in ieder geval!
 

Psychedelibee

Badass junkie
Oppersjamaan
Emeritus Mod
Tripreporter
Vervelend! Wat Susanne zegt klinkt best aannemelijk. Een andere optie zou nog kunnen zijn dat je door wiet zo diep sliep dat je de slaap verlamming gewoon simpelweg nooit merkte. Net zoals je dromen niet merkt als je geblowd hebt. Omdat het ook nog eens in de familie voor komt zou ik me er niet te druk om maken eerlijk gezegd, maar als het aan blijft houden kan het geen kwaad om even langs de huisarts te gaan natuurlijk.
 
Bovenaan