angst paniek uitwerking speed

hebben jullie dat ook als de speed is uitgewerkt of als het nog steeds werkt
dat je echt zo angstig en paniekerig bent en dat alles niks aan is wat je ook doet als het is uit gewerkt
 

Carlitos

Badass junkie
 

Wacky

Badass junkie
Wel gehad, volgens mij kwam dat vooral door teveel speed te nemen, mogelijk slechte kwaliteit speed, en veel blowen erbij. Weet niet hoe zwaar die factoren meetellen. Tegenwoordig gebruik ik zeer gematigd pep (2 sleutelpuntjes op een nacht) en heb ik er geen last meer van.
 

Carlitos

Badass junkie
Ben sowieso al chaos en paniekerig snel.
Na 2/3 dagen alleen wat para maar nog steeds goed te handelen.

Voor de rest is dat gewoon een normale uitwerking van je pep dat je nergens zin in hebt of moeilijker dingen onderneemt.
Dat hoor je ook te weten dus waarom om bevestiging vragen ?
Ben je in paniek nu ?
Peppara ?
Word je gevolgd ?

:wave:
 
heej
nee ik wou gewoon weten of er jullie of anderen het ook hebben want niemand die ik ken die gebruikt heeft dat als die nuchter word van de pep is die gewoon weer normaal maar gelukkig ben ik niet de enigste
 

Miss Kittin

Badass junkie
Emeritus Mod
Tripreporter
De welbekende peppara, de een is er gevoelig voor, de ander niet...

Heb je dit nou altijd nadat je speed hebt gebruikt, dan is het misschien goed om het wat rustiger aan te doen. Zou kunnen dat je dan ook wat gevoeliger bent voor psychose e.d.
 
Bovenaan