Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik vind het ook niet veel schokkender dan iemand die een fles wijn cadeau doet aan een vriend(in) voor zijn/haar verjaardag. Behalve dan dat versnijden. Die fles wijn ga je ook geen water in lopen flikkeren voordat je 'm weggeeft.
Ook haar vader haalde zijn schouders erover op. “Hij heeft mij er niet op aangesproken, nee. Hij vindt het wel grappig allemaal. Toen hij in de gevangenis bij mij op bezoek kwam, moest hij lachen. Hij heeft daar ook gezeten. Ik krijg niet zo steun van een ouder. Op mijn elfde kreeg ik mijn eerste jointje van m’n vader.”
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.