Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
In bijna alle gevallen vat de as op mijn pijp vlam als ik een pijp rook. Ik gebruik alleen schone as, maar desondanks is de flash nadat de as vlam heeft gevat vaak ver te zoeken. Hoe kan ik dit euvel voorkomen?
Wat voor pijp gebruik je? Niet evident om het via deze weg te bepalen maar iig verlies je aangezien ge telkens met een vlam zit. Gebruik je briket? Geprobeerd om anders te verdelen?
Ik gebruik een pijpje met korte steel. Verder gebruik ik zeefjes. Iedere week maak ik de pijp schoon. Dat wil zeggen: ik krab de viade eruit, en kook het kopje, steel en buikje kort in een pannetje met een beetje zout. Droog vervolgens de onderdelen grondig.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.