willem1984 zei:Tegenwoordig kun je het toch ook via internet bestellen, zie maar de talloze spammails over bv Viagra.
matthijs zei:Ik raad je aan ze gewoon te bewaren voor als je een keertje nite kan slapen na XTC of LSD ofzoiets. Er is, weinig leuks aan en het is wel redelijk verslavend... erg raar goedje.
Qocaïne zei:matthijs zei:Ik raad je aan ze gewoon te bewaren voor als je een keertje nite kan slapen na XTC of LSD ofzoiets. Er is, weinig leuks aan en het is wel redelijk verslavend... erg raar goedje.
Bedankt voor de tip.
Heb zelf nog nooit slaapproblemen gehad.. ook niet na gebruik van oppeppende middelen. Maar je weet het natuurlijk nooit![]()
matthijs zei:Qocaïne zei:matthijs zei:Ik raad je aan ze gewoon te bewaren voor als je een keertje nite kan slapen na XTC of LSD ofzoiets. Er is, weinig leuks aan en het is wel redelijk verslavend... erg raar goedje.
Bedankt voor de tip.
Heb zelf nog nooit slaapproblemen gehad.. ook niet na gebruik van oppeppende middelen. Maar je weet het natuurlijk nooit![]()
Ja je moet het zelf weten hoor maar ik moet zeggen dat ik benzo's nooit bijster interessant vind maar ze op de een of andere rare manier toch graag gebruik, als ik ze in huis heb.
)Sven Boersma zei:Rohypnol diazepam en alprazolam
rohypnol kan ik alleen nergens meer krijgen jammer genoeg
Cannabis is goed te combineren, alcohol is altijd een twijfelgeval, tsja, en voor de rest geen stimulerende middelen erbij, dat is niet relaxed.westergas zei:Iemand enig idee welke drugs (positief) reageren met diazepam?
Ik las bijvoorbeels iets over caffeine, dat ben ik nu aan het proberen maar ben er niet echt lyrisch over. Ik word er hoogstens iets minder suf van en iets warriger.
Jadi zei:oh, ik dacht dat rohypnol maar met pillen van 1mg werden gemaakt, tenminste als je kijkt bij http://www.roche.nl
of is dit alleen in Nederland?
Jadi zei:Heb weleens een amerikaanse site gevonden waar ze die dus verkochten maar die kun je niet via nederland bestellen omdat dan je IP wordt geblokkeerd.
http://216.239.59.104/search?q=cache:jP ... cd=3&gl=nl
Heb hem in cache gezet want als je er direct naar toegaat word dus je IP-adres geblokkeerd
ik zou er niet op rekenen...westergas zei:Jadi zei:Heb weleens een amerikaanse site gevonden waar ze die dus verkochten maar die kun je niet via nederland bestellen omdat dan je IP wordt geblokkeerd.
http://216.239.59.104/search?q=cache:jP ... cd=3&gl=nl
Heb hem in cache gezet want als je er direct naar toegaat word dus je IP-adres geblokkeerd
En als je via een proxy of een verborgen IP surft...sturen ze dan wel naar Nederland?
Grappig en leerzaam om dit allemaal te lezen...vele jaren geleden heb ik een ernstige temazepam verslaving gehad. De dingen die ik hier nu over lees op dit forum zijn o.a. amnesie...stukken van de dag kwijt zijn...dromerig gevoel...alsof dt positief is. Ik heb dat destijds als zeer grote nadelen ervaren, ik ging dingen doen waarvan ik me later niets meer herinnerde. Zeer genant! Nu zou ik het echt nooit meer nemen en zit voor een heel andere reden op dit forum...maar toch, wilde dit even kwijt.
Hoeveel pammetje nam je dan? zeker meer dan 100mg?
Ben het wel met je eens dat ze verslavend werken.Qua relaxedheid scoorttemazepam nog altijd als hoogste, aangezien die er lekker in schiet.
Uiteraard moet je er wel 4 of 5 van 20mg nemen
sjaaktrekhaak zei:http://www.nu.nl/news/954330/57/Internetdokter_twaalf_maanden_geschorst.html
Als dit maar niet ook het einde van mijn internetdokter betekent :P

freak1 zei:Alprazolam is niet slecht maar ook lorazepam is ok.
K'heb diazepam besteld, k'ga dat eens proberen.
.... Probeer ook eens na te denken wat er met dat gevallen/kwijtgeraakte pilletje/bolletje/ you name it, kan gebeuren ... en bij wie dat in de handen of zelfs mond terecht kan komen
