Bestelling komt niet aan

Maaike90

Newbie
Ik heb twee keer in een korte periodeeen kleine bestelling gedaan bij een Nederlandse RC vendor, waar ik in het verleden goede ervaringen mee had. Na een werkdag werd het al bezorgd.

Maar nu is het dus al twee keer niet bezorgd. Contact gezocht, 'het is wel op de post gegaan'. Het lijkt me sterk als het dan twee keer zoekraakt ofzo. Andere optie is Track and Trace, kan ik dat beter doen? Of op zoek naar een andere leverancier..?
 

Auraz

Belezen gebruiker
Ik denk dat je je eigen vraag hebt beantwoord Maaike, vind het wel oprecht vervelend voor je. Je hebt al contact gezocht, dan blijven er niet zoveel opties meer over :wink: Succes! :)
 

jam

Bewuste gebruiker
Ik heb toen ik nog op kot (kamers voor de nederlanders hier) eens gehad dat het wel was toegekomen, maar iemand anders (ik vermoed een wantrouwige huisbaas) het reeds geopend had. Gelukkig leken de pellets die ik toen besteld had in een soort tussencompartiment in de brief te zitten en heb ik alsnog in de vuilbak terug gevonden :)
 

Psychedelibee

Badass junkie
Oppersjamaan
Emeritus Mod
Tripreporter
Track and trace zou ik zelf nog proberen en anders een andere vendor zoeken.

Neem aan dat ze je wel tegemoet komen voor het feit dat het niet is aangekomen?
 

Maaike90

Newbie
Bedankt voor jullie reacties.
Ze zeggen dat het aan PostNL ligt, omdat die een nieuw sorteersysteem heeft. Vind ik zelf wat ongeloofwaardig, want mijn andere post komt wel aan.
 

8️⃣6️⃣

Badass junkie
damn!

klote voor je, en ik baal er zelf ook van. ik wil zelf ook binnenkort eens wat RC's bestellen, maar ik weet bij god niet welke RC's een beetje betrouwbaar zijn. en dankzij de een of andere stomme wet uit een land waar ik geeneens inwoner van ben mogen ervaringen met bepaalde RC's dus niet gedeeld worden.
 
Bovenaan