De week na een feest, absoluut geen zin meer in feestjes!

Cooper

Bewuste gebruiker
Hebben jullie ook dat wanneer jullie een goed feest hebben gehad, bij voorkeur met flink wat middelen, dat je al walgt bij het idee om binnenkort weer een feest te hebben?

Ik heb dat wel, ook al zijn de feesten waar ik heen ga altijd extreem leuk geweest.
De dagen na het feest vraag ik mij altijd af, waarom ik in godsnaam naar die feesten ga.
Waarschijnlijk maken die party's zo'n geweldige indruk op mij dat ik het niet
te veel moet doen. Een week na zo'n space-feest begint de feestdrang terug te komen, en kijk
ik weer vol verwachting uit naar het volgende feest, waar ik het dan ontiegelijk naar mijn zin heb, maar na dat feest weer het gevoel te heb dat het op de een of andere manier te veel is geweest.


herkennen jullie dit?
hoe ervaren jullie de zin in feest na een...feest?
 
SperSIZEboon zei:
ooit van de dinsdag-dip gehoord? :rolleyes:
suïcide tuesday, ookal is het bij mij nooit suïcidaal geweest.
Maar daar zal het ongetwijfeld aan liggen.

Ik zie alleen bij enorm veel mensen dat ze de volgende week/twee weken weer een feest hebben, en daar ook nog eens enorm veel zin in hebben. Terwijl ik altijd het gevoel heb dat dit mijn laatste feest is geweest :P
 
SperSIZEboon zei:
de 1 heeft het heftiger als de ander :wink:

misschien eens wat l-tryptofaan regelen voor na een feest?
Ik heb eigenlijk niet eens zo'n last van een depressief gevoel, alleen een beetje uit het lood geslagen en moe, wat natuurlijk hoort bij een nacht feesten.

Ik denk ook dat het echt ligt aan de heftigheid van zo'n feest, alle indrukken die je dan krijgt,
dat ik er echt even van moet herstellen.
 
Ik heb dit zeker niet, ik heb eigenlijk meer zoiets van, jezus wat was dit vet, doe mij nog maar zo eentje :D
 
Ik heb het precies andersom!

Als ik de volgende dag wakker word heb ik altijd meteen zin in het volgende feest, ook al ben ik zo braindead als wat. Júist het gevoel dat het té vet was geeft mij direct energie om weer naar de volgende te gaan.
 
Ik herken het verhaal van de topic starter wel, de dagen na een feestje heb ik meestal zoiets van pfff ik moet eens wat rustiger aan doen. Maar als het volgende weekend weer voor de deur staat heb ik altijd weer zin om te feesten.
 
Ik ben zeker bekend met suicide tuesday. En suicide wednesday en suicide thursday. Die dagen doen mij zweren nooit meer naar 'n feestje te gaan, maar zodra ik vrijdag weer bij zinnen ben ga ik weer. De zondag en maandag zijn nog wel het fijnst, dan komt alles vanaf een afstandje, alsof je in 'n grote luchtbel zit, en emoties gaan volledig langs je heen.

Gelukkig heb ik nu m'n drie maanden pauze, en hierna ga ik wat verantwoordelijker te werk.

Olle
 
Code:
Wacky mood:
                            _                                 
                          /  \                              
                         /    \
                        /      \
                 __ --          \  
          __ --                  \
__ __ ---                         --_ 
ma        Wo       Vr    Za    Zo
De meeste weken gaan ongeveer zo
 
Oke, even een update, ik heb weer zin in een knallend feest! :D
Zoals voorspeld...maar even een maand rustig aan doen; Ik heb
januari-tentamens. Drank voor het gemoed!
 
Ollemann zei:
Ik ben zeker bekend met suicide tuesday. En suicide wednesday en suicide thursday. Die dagen doen mij zweren nooit meer naar 'n feestje te gaan, maar zodra ik vrijdag weer bij zinnen ben ga ik weer. De zondag en maandag zijn nog wel het fijnst, dan komt alles vanaf een afstandje, alsof je in 'n grote luchtbel zit, en emoties gaan volledig langs je heen.

Gelukkig heb ik nu m'n drie maanden pauze, en hierna ga ik wat verantwoordelijker te werk.

Olle
heb jij er serieus zo lang last van?
 
Nee, dat is methylone dacht ik. Maar het is vergelijkbaar, alleen verslavender en gevaarlijker voorzover ik weet. Zowiezo boeien die RC's mij niet echt :D
 
wel lekker spul dat mephedrone, alleen je moet niet teveel nemen.

gewoon onder de 300mg houden
 
Terug
Bovenaan