Uiteraard 1ml wel. Echter verschilt de dosis wel per persoon toch?. Bij GHB heb ik bijvoorbeeld vaak slechts 3 ml nodig en bij herdoseren vaak nog minder. Het lijkt me dat dit voor GBL ook geldt?
In dat geval kom je, als de dosering tenminste zo vergeleken kan worden, in mijn geval uit op 0.75ml en bij herdoseren op 0.5 tot 0.625. Dat is heel lastig precies te doen. Dit is puur mijn beredenering dus misschien kan iemand met ervaring met GBL zeggen of dat inderdaad zo werkt? Lijkt me logisch ivm tolerantie, lichaamsgewicht en de hoeveelheid die reeds in je bloed zit..
EDIT
ik lees nu dat het grofweg twee keer zo sterk is dus mijn berekening klopt niet helemaal. Het punt is gewoon dat hoe kleiner het volume van de drugs, te lastiger is precies doseren