drugstesten betrouwbaar

amina19

Newbie
Hallo mensen,

Ik vroeg me af als ik een drugstest op internet koop zijn deze dan even betrouwbaar dan waneer ik het in het lab laat testen? Dus zou er negatief getest worden zouden ze in het zieknhuis ook negatief testen? Of positief? Zou dit graag willen weten ik hoor het graag van jullie xx
 

SkittlesAndMe

Badass junkie
Emeritus Mod
Ik begrijp je vraag niet helemaal, wil je drugs testen of mensen testen op drugs? Je hebt het namelijk over het lab en over het ziekenhuis maar ik zie de link ertussen niet helemaal :wink:

Als je drugs wilt testen op kwaliteit, dan moet je dat altijd in het lab laten doen via de testservice. Testen op internet zijn lang niet zo uitgebreid als het onderzoek in het lab en kunnen je nooit een betrouwbaar resultaat geven.

Je kunt bijvoorbeeld met een EZ-test (marquis) aantonen of de werkzame stof erin zit, bijvoorbeeld een pilletje kleurt donkerpaars/zwart als er MDMA in zit. Dit betekent niet dat er geen andere rommel bij zit, er kunnen hele vervelende stoffen in je pil of poeder zitten waar de EZ test niet op reageert.

Als je de bloed of urine tests bedoelt, ik denk zo maar dat ze in het ziekenhuis ook meer kunnen zien dan met een thuistest aangezien ze daar kunnen testen op veel meer metabolieten en veel nauwkeuriger kunnen testen, maar dit weet ik niet 100% zeker.
 

amina19

Newbie
Ja ik moet een urinetest in het lab doen maar ik wil zeker weten of ze wat kunnen vinden in het lab. dus ikdacht als ik een drugstest via internet koop deze even betrouwbaar zijn als in het lab? Dus zou ik negatief testen dat ze dan ook negatief testen in het lab . maar volgens jou kunnen ze meer zien in het lab dan zo een zelfthuistest? dus dat geeft geen garantie?
 

SkittlesAndMe

Badass junkie
Emeritus Mod
Ik zou er niet vanuit gaan. Nogmaals, ik weet het niet 100% zeker.

Voor zover ik weet worden er veel geavanceerdere testmethodes gebruikt dan wanneer je het thuis test. Anders zouden ze in het ziekenhuis ook net zo goed zo'n thuistest kunnen gebruiken :wink:
 
Bovenaan