• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

Eerste en tweede keer XTC

Nort

Newbie
Ik lees af en toe wat op het forum en dacht ik ga me even registeren omdat ik onlangs voor het eerst XTC heb gedaan.

Ik ben 22 jaar, 1,95m en rond de 100kg.

Ongeveer 3 weken geleden ging ik met een maat naar een feestje en mijn huisgenoten hadden nog wat pilletjes over van een vorige keer. Ik dacht samen met die vriend het eens te gaan proberen aangezien hij het ook nog nooit had gedaan.


Ik en mn maat gingen naar het feestje(Rond 11-12 uur) en eenmaal binnen namen we beiden een half pilletje en begonnen gewoon rustig te feesten, we waren een beetje onrustig maar dat was meer het placebo effect want na een uur voelde we nog niks en het feest was ook niet heel erg geweldig qua sfeer dus dachten we, we nemen gewoon de andere helft erbij en als we nog niks voelen of het feestje word niet echt dope dan gaan we gewoon wat anders doen of ergens anders heen.

Na nog een uur verder (we waren ongeveer 2 uur verder en 1 pilletje op) voelde we nog niks en zijn we naar huisgegaan want we zaten er gewoon niet echt lekker in.

Hij naar huis, ik naar huis en ik lag nog geen 10 minuten in bed of die pil kickte erin net zoals bij die maat van me want ik kreeg een smsje van hem.

We hadden ongeveer de zelfde ervaringen dus ik vertel het nu even verder uit mijn ervaring.

Ik lag in bed en begon me een beetje onrustig te voelen, een beetje raar omdat ik niet echt wist wat ik moest doen. Ik kon niet slapen (wat heel logisch was natuurlijk) en begon een beetje te woelen in bed. Ik heb de tijden niet echt bij gehouden, maar op een gegeven moment zat ik zo op een hoogte punt dat was niet normaal, ik had een ontzettende feestje in mn eentje. Ondertussen had ik de computer aangezet om wat chille muziek te draaien. Ik ging helemaal op in de muziek, en zat super veel aan mn haren en gezicht te voelen, het voelde echt geweldig. Mn hoofd kon ik niet stil houden en zat helemaal heen en weer te bewegen in mn kussen, echt geweldig.

Ik zat er zo lekker in en er lag nog een halfje op tafel en ik dacht nu het ik toch gedaan heb kan ik net zogoed het er lekker van nemen ook al was ik in mn eentje, dus nam ik die halve pil ook. Deze knalde zo lekker in en ik ging gewoon lekker verder waar ik was gebleven. In eens was het half 8 's ochtends en ik was redelijk fit dus ging ik douchen en rond een uur of 11 ging ik gewoon naar school, net zoals die maat van me. Gelukkig had ik alleen hoorcollege dus kon ik gewoon lekker zitten en luisteren en mn ervaring delen met mn klasgenoten die het vaker gedaan hebben.

Deze ervaring was echt geweldig ookal was ik in mn eentje, ookal kan dat raar klinken maar ik vond het echt heel vet. Zo in jezelf opgaan en genieten van alles om je heen.


Dus gister had ik ineens een kaartje voor Awakenings(totaal niet mijn muziek, ben meer een old skool hiphop luisteraar) gekregen en ben ik met een grote groep daar heen gegaan en ik had 2 roze diamantjes en nog een halve Red Cherry.


Eenmaal binnen bij Awakenings nam ik een heel diamantje, en rookte daarna een jointje. Half uurtje later hadden we nog een jointje en toen kwam ie lekker in, ik werd helemaal gevoelloos en licht in armen en benen, gewoon lekker losjes en alles was nice. Ondertussen nog wat jointes gerookt en 2 uur later nog een heel diamantje. Op een gegeven moment was er echt een euforie sfeer in de zaal en ik ging er lekker in mee. Veel knuffelen met meisjes, lachen en ouwehoeren en lekker veel drinken(wat overigens echt heel zout smaakte). Toen het pilletje een beetje uitwerkte nam ik die halve red cherry nog en begon weer lekker te spacen en lekker dansen en met mensen om me heen te ouwehoeren en super veel te genieten van de muziek.

Later had ik en een vriend nog een soort van blauwe mitsu gekregen(Dit was rond een uur of 5), de euforie was er vanaf en stonden dus echt super strak de rest van de tijd(Ik ben meer van de euforie dan van het strak staan, maar het was gewoon chill). Rond een uur of 9 in de ochtend was ik weer thuis en ging ik slapen en werd rond een uur of 4 wakker en post nu dit report.

Ik heb dit echt heel goed ervaren en vind dit echt de leukste drug die ik tot nu toe heb genomen. Nu ga ik even rustig aan doen en pas ergens volgend jaar weer een pilletje nemen op een gelijk soort event want het moet wel leuk blijven.

Hebben jullie ook dit soort ervaringen?
 

Nort

Newbie
Ik heb een paar biertjes gedronken en voor de rest alleen water. verder nog wat fruit gehad en ijsjes.

heb al mn drinken zelf gekocht bij de bar en er goed opgelet.
 

Einstein

Badass junkie
Aparte eerste ervaring, niet heel handig misschien om al naar huis te gaan maar gelukkig heb je het leuk gehad :grin:
Nort zei:
Hebben jullie ook dit soort ervaringen?
Behalve jouw vreemde setting dan (mijn eerste keer was op een rustige middag met lekkere muziek), zeker weten :hearteyes:
 

Sublimo

Badass junkie
Tripreporter
Nort zei:
Ik heb een paar biertjes gedronken en voor de rest alleen water. verder nog wat fruit gehad en ijsjes.

heb al mn drinken zelf gekocht bij de bar en er goed opgelet.

Maar smaakte alles nu zout of alleen een drankje ?
 

Nort

Newbie
ijsjes en water vooral. cola vond ik gewoon niet zo lekker. Roken daar integen super chill terwijl ik normaal geen sigartten rook.
Fruit smaakte gewoon zoals normaal.
 
Bovenaan