eerste keer : doen of niet?

Hallo,

Ik heb ervaring met cannabis en heb een keer truffels (Atlantis) gedaan.
Ik zoek naar een nieuwe uitdaging en ik en een paar vrienden besloten om een keer MDMA te proberen. Ik kan ze krijgen voor 6 euro, met 110mg. is dit op het eerste zicht te verttrouwen?

Ik weeg 55 kilo dus ik zal het waarschijnlijk heftig voelen.
Maar is dit misschien gevaarlijk voor hartkloppingen enzo?
Zou ik beter eerst een halve pil nemen en dan kijken hoe het gaat en de andere helft bijslikken?

Graag wat tips voor de eerste keer
(tips van gebruikers, mensen met ervaring, niet van waarschuwingssites van de politie etc)

Peace
 
ik heb zelf nu ook niet zo superveel ervaring maar ik heb ook wel truffels en mdma gedaan al en ik weet dat truffels bij mij veel meer paniekgedachten en dergelijke opriepen. Eerste keer mdma was ook wel ff schrikken maar zorg dat je bij mensen bent die je kunnen kalmeren en waar je je echt goed mee voelt. Genoeg, maar niet teveel cola of water drinken.

En als ik jou was zou ik zeker starten met een halfje, als je dan na een uur nog niets voelt kan je altijd nog bijnemen.

Veel plezier dermee :D
 
Ik ga even wat dingen noemen die je makkelijk zelf snel had kunnen vinden.

-Je weet alleen wat er precies in een pil zit als je deze laat testen
- 1 a 2 mg per kg lichaamsgewicht nemen op 1 avond
- 1 a 2 glazen water per uur
- Niet vaker dan 1x in de 2 maanden gebruiken
- Zorg dat anderen weten wat je neemt

Voor jou is een begindosis van 55 mg voldoende, bij redelijke goede pillen is dat meestal een halfje, maar dat kun je alleen weten als je de pil laat testen. Die dosis kun je nog een keer herhalen. En daarna ook nog, maar dat effect is nog weleens beperkt.
Maak je niet druk om hardkloppingen dan komt het vast goed.
 
Even terug denkend naar mijn eerste keer xtc. Is allemaal super spannend natuurlijk. De spanning die je dan gaat voelen is goede spanning en kan zeker geen kwaad. Ik weet niet waar je het gaat doen?? Thuis of op een feesje?? Als je het op een feesje doet zou ik het niet gelijk bij binnen komst doen. Eerst de omgeving even verkennen en even in de stemming komen. Voor de eerste keer zou ik beginnen met een halfje. Grijp niet te snel naar de andere helft, laat hem eerst rustig opkomen. Kan misschien wel anderhalf uur duren. Omdat het de eerste keer is en waarschijnlijk zo spannend is kun je misschien wel last krijgen van het placebo effect. Oftewiel je denkt dat je na 10 a 15 minuten al wat voelt. Dat zal wel adrenaline zijn! maar geniet er gewoon van, neem je rust als je hem op voelt komen en laat je daarna gewoon lekker gaan!!

have fun!!! :rock:
 
Het word niet op een feest, waarschijnlijk gaan we gewoon een namiddagje naar het bos op een mooie dag, of we doen het bij me thuis als mijn ouder de hele dag weg zijn.

Dat word dus 2 keer een halfje nemen, bedankt voor de tips en antwoorden!

(heerlijk dit forum, de eerste keer dat ik een topic maak :D )
 
Waar je het ook doet, het gaat leuk worden! Ik neem wel aan dat je ouders niet terugkomen voordat je helemaal klaar bent en kunt gaan slapen. bedenk je dat het naspacen ook een ding is wat erbij hoort en dat wil je ook niet verstoort hebben door ouders die ineens in je ruimte komen.
 
We hadden ook gedacht te gaan kamperen in het bos, maken we savonds een vuurtje en blowen we tot we erbij in slaap vallen!
Het enige wat dan kan tegenzitten is dat het ijskoud is snachts.. En dat kan het zeker worden
 
experimental zei:
We hadden ook gedacht te gaan kamperen in het bos, maken we savonds een vuurtje en blowen we tot we erbij in slaap vallen!
Het enige wat dan kan tegenzitten is dat het ijskoud is snachts.. En dat kan het zeker worden
Klinkt wel gezellig, maar dan moet je wel flink hout op het vuur pleuren wil je het lekker warm houden. :D
 
Gewoon lekker rondjes gaan lopen door het bos. is gewoon kei vet. Owjah tip: neem genoeg sapjes mee en een voetbal om een beetje te shotten. Je gaat iets nodig hebben om je energie in kwijt te kunnen! :wink:
 
je zegt op een namiddag..........tip: neem een zonnebril mee 8) :D Die zon doet ontiegelijk veel pijn door je nogal vergrote pupillen :lol:
 
Kenobi zei:
Gewoon lekker rondjes gaan lopen door het bos. is gewoon kei vet. Owjah tip: neem genoeg sapjes mee en een voetbal om een beetje te shotten. Je gaat iets nodig hebben om je energie in kwijt te kunnen! :wink:

bewegen zullen we zeker doen, we nemen wat boxen mee op batterij en gaan keihard dansen op dubstep ofzo :D
 
mijn eerste keer was op een groot hous party, had meteen een hele gedaan, had achteraf better een halvje kunnen doen hahaha, en een keer die stoot vn energy woow lekker gevoel toen de eerste keer :love: :love:

en zoals hier boven al gezegt word, als de zon schijnt zonebril op doen:P haha

veel plezier we horen het nog wel??:D
 
Jullie zullen er zeker nog van horen (:
Pfft examens vandaag begonnen, weekje geen wiet roken, word moeilijk x)

Tussen de 7 en de 14 dagen zal de mdma achter de rug zijn en het eerste wat ik doe als ik terug ben van het kamperen is hier beneden een kleine tripreport zetten :)

Peace
 
Dat is wel wat lastiger ja, maar mss ken je iemand in NL die je om hulp kunt vragen?
Anders zul je via Pillreports.com info moeten zoeken en dit moeten matchen met ervaringen van bekenden en info op andere sites zoals partyflock.nl. Verder kun je middels zelftesten iets meer info krijgen; die zijn te koop op internet en bij smartshops.
Neem je toch de gok met ongeteste pillen, wat ik dus niet aanraad, dan de eerste keer dat je ze gebruikt met kleine dosissen moeten werken. iets groter inkopen nadat je weet dat het goede zijn is dus een goed idee voor jullie Belgen.
 
Even tussendoor, vandaag ben ik met een vriend gaan spacen.
we hadden tijdens het liedje ''wolken'' nagedacht over hoe ver de ruimte zou gaan.
op een bepaald moment kwamen we bij de gedachte; er is evenveel kans dat wij ontdekt worden dan dat wij iets ontdekken - een bewoonde planeet ofzo ;)
 
We hebben de dag uitgekozen om te gaan kamperen... het wordt....
MORGEN!
En dinsdag plaats ik in tripreport! Ik kijk er echt naar uit!

Peace
 
Naar mijn mening om een 'eerste keer was het leukste' ervaring te krijgen , is een hele pil nemen het best, zonder er andere middelen bij te gebruiken zodat je het effect optimaal kan ervaren.

Veel plezier!
 
Hmm Skip... niet zo een heel verstandig advies. De TS weegt 55kg. Er gaan (iig in NL) pillen rond van 180-200mg. Als hij er zo een in een keer pakt spaced hij zich kapot. Aangezien hij niet weet wat voor pillen hij heeft is voorzichtigheid geboden.
 
Tufnut zei:
Hmm Skip... niet zo een heel verstandig advies. De TS weegt 55kg. Er gaan (iig in NL) pillen rond van 180-200mg. Als hij er zo een in een keer pakt spaced hij zich kapot. Aangezien hij niet weet wat voor pillen hij heeft is voorzichtigheid geboden.

Je hebt gelijk als hij niet weet wat voor pillen het zijn.
Ik zelf weeg ook 55 kilo en ik ben een vrouw, mij is niks overkomen toen ik een blauwe mitsubishi had van 180 mg.
Is bij iedereen verschillend natuurlijk, het was ook maar een mening. :cry:
 
Wow!
Het was echt geweldig!
Ik ga nu proberen een kleine trip rapport maken, een paar minuten geleden hebben we een grote gemaakt maar die is weg omdat ik niet was ingelogd… dus ik heb niet echt meer veel zin.
Btw, we zijn nu echt moe en kunnen bijna niet nadenken

Om 11uur was ik naar men vriend 1 gegaan om alle spullen te pakken. Daarna zijn we naar de kampeer plek gegaan. Wachtend op vriend 2 en 3 hebben wij de tent opgezet en een kampvuurtje gemaakt voor ’s avonds. Vriend 3 mocht uiteindelijk niet blijven dus kon niet mee trippen 

Het was nu 3uur en we rookten wiet, sprokkelden hout en praatten veel.
We besloten de pil te nemen om 6uur zodat we nog konden genieten van het kampvuur in de avond. We hadden nog niks gegeten dus om half 5 hadden we nog een broodje gehaald. We namen de pil een kwartier later om het eten nog wat te laten zakken. Om 18.15 namen we allemaal tegelijk de pillen. Ik begon met een halfje en had later de 2e helft genomen. We hoopte na een half uur dat we hem zouden voelen maar dat was helaas niet zo. Vriend 2 dacht dat hij hem voelde maar dat was gewoon door de spanning. Om de tijd te doden sprokkelde we wat hout. 50 minuten later voelde ik hem als eerst opkomen. Vriend 2 voelde hem ook , hij begon gelijk als een mongool rond te rennen terwijl die z’n armen gespreid hield alsof die aan het vliegen was >.<
Ondertussen begon ik me echt goed te voelen en begon ik te beseffen dat dit wel degelijk dé shit is!
Ik voelde me heel goed in men vel en wou dat delen met de anderen.
Vriend 1 en vriend 3 zaten gezellig op de stoeltjes te praten en vermaakten zich door naar ons te kijken. Vriend 1 voelde nog steeds niets. Ik die al effe aan het trippen was vroeg hem om mee hout te gaan halen. Hij stond op en ging eerst effe pissen, en hij besefte dat hij niet meer 100% nuchter was :D
Daarna gingen we het hout halen en ik vroeg of ik zijn pupillen mocht zien, die waren al vet groot geworden. Hij ging daarna effe zitten en sprong na een paar minuten terug recht omdat hij overdreve opgewekt was. Ik zag meteen dat hij in mijn wereld zat. Daarna moesten we wat energie kwijt en zijn we 3x hout gaan halen (terwijl ik met niets terugkwam omdat ik het te druk had met vertellen hoe mooi alles was)
Ineens wou ik heel graag mensen knuffelen, dat heb ik wel die avond een stuk of 50 keer met vriend 1 gedaan… vriend 2 vond het maar gay.
Trippend vertelde goeie vriend 3 ons dat hij bijna moest vertrekken,dit vonden wij helemaal niet fijn :( we wandelden met hem mee tot aan de straat, waarna een groepsknuffel volgde ( terwijl er een auto passeerde ). Langzaam wandelde we terug naar het kampvuur. hier praatten we nog uren over hoe mooi het leven is.
De trip begon bij mij als eerste uit te werken.Ik werd er stiller van en dat merkten de anderen wel. Een tijdje daarna werden vriend 2 en vriend 1 respectievelijk stiller. Vriend 1 werd heel droevig net als ik een half uurtje daarvoor was, ik sprak hem moed in om te accepteren dat de trip uitwerkte en we genoten nog lekker na van een geweldige ervaring. Een halfuurtje later rolden we nog een joint voor ons alle en nog ieder eentje voor ‘wake n baken’. daarna ging lekker slapen, toen we in ons bed lagen konden we niet slapen, we dacht nog teveel ons aan onze geweldige ervaringen van die nacht.
Kortom: bedankt voor alle tips en de goede raad. Het was echt geweldig.

Peace



:xtc:
 
Terug
Bovenaan