• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

Eerste keer truffels

Henzel

Newbie
Hallo,

Ik ging gisteravond met 2 tripgenoten genieten van een fijne portie truffels. Het was voor mij de eerste keer, mijn 2 vrienden hadden het al een keer gedaan.
Het waren volgens mij SpaceShuttles, die je een kosmische trip beloofde. We hadden alledrie één portie van ca. 15 gram.

Ten eerste was het erg onplezierig dat die truffels zo'n ontzettend gore, penetrante en bittere smaak hadden. Ik, en mijn 2 tripcompagnons hadden de grootste moeite om ze naar binnen te werken. De nasmaak was gewoon zo ongeloofelijk vies, echt buitenaards ranzig. Toen we de portie allemaal op hadden was het wachten op de eerste tekenen...

Na ongeveer 3 kwartier begonnen de eerste leipe gevoelens op te komen. Mijn hoofd was erg onrustig, kon me niet op éen ding concentreren. Ik kon mijn lichaam ontzettend goed aanvoelen, ik voelde elke ademhaling van mijn longen stap voor stap naar het uiteinde van mijn tenen tintelen. Dit was erg aangenaam. Maar helaas was dit van korte duur, want snel daarna voelde ik me erg misselijk worden. Ik zat op een stoel en kon me alleen nog maar ergeren aan het misselijke gevoel dat ik had. Eén van mijn vrienden, ervaarde exact hetzelfde als ik en had ongeveer na 50 minuten na inname alles in de wc uitgekotst. Hij vertelde een lastige ervaring te hebben gehad op de wc, héél begrijpelijk. Terwijl mijn andere vriend lekker aan het spacen was, voelde ik me nog steeds pittig beroerd. Ongeveer een uur na inname heb ook ik alles in de wc gekotst. Nadat ik had gekotst voelde ik me wel enorm opgelucht, maar het effect van de truffels is er natuurlijk uit.

Ik vond het erg jammer dat ik niet echt heb kunnen genieten van deze ervaring, omdat de misselijkheid te lastig was. Wel zou ik het nog een keer willen proberen, omdat ik zag dat éen van mijn vrienden een zeer aangename trip beleefde: Lekker veel lachen, nieuwsgierig als een klein kind en een beetje warrig/onrustig. Ook had hij gunstig veel energie.
Heeft iemand misschien tips om de truffels wat soepeler naar binnen te werken, en om ze ook binnen te houden?

Hoop dat jullie me een beetje konden volgen !
 

profound

Experimenterende gebruiker
Ik neem altijd men truffels in met wat chocolade, ik proef echt letterlijk niets van de truffel. Van misselijkheid heb ik nog maar 1 keer een beetje last gehad, de anderen keren niets van gemerkt.
 

jaapi

Belezen gebruiker
hai,

toevallig zat ik gister nog aan de truffels. Ik pak ze zelf altijd met chips.. de smaak van chips overheerst de smaak van de truffels, en met wat water wegspoelen.

Wat je ook kan doen, is thee zetten van de truffels. Ik heb dat zelf nooit gedaan, maar het kan wel.

gr.
 

Sideburn

Newbie
Eerste keer dat ik truffels deed, had ik hetzelfde probleem.
De tweede keer at ik ze met overdreven veel appelmoes, dan smaken ze nog niet zo slecht :)
 

edblok2

Bewuste gebruiker
Beetje apart dat je niets van de truffels hebt gevoeld na het overgeven, juist omdat het misselijk worden een teken is dat de truffels beginnen te werken, en de stoffen dus al in je bloedbaan zitten waardoor het niet zou moeten verdwijnen na het kotsen. Ik twijfel dus ten zeerste aan de echtheid van dit report en vermoed dat er getrollt wordt. :)
 
Bovenaan