pammetje82
Bewuste gebruiker
Hallo,
sinds ik ben gestopt met ghb en over ben gegaan op benzos en benzoachtigen, en nu ook met deze drugs aan het minderen ben heb ik last van griepachtige verschijnselen zonder koorts.
Is dit een normaal afkickverschijnsel van benzo's/ghb? Ik wil hier liever niet mee naar de dokter omdat ik al zovaak voor dit soort problemen ben geweest en hij ziet me alweer aankomen...
Ik gebruik nu dus geen ghb meer maar sinds 1 maand dagelijks 5 mg etizolam, 40 mg temazepam en 80 mg dipiperon.. Nu ben ik dus in 2 dagen geminderd naar 1 mg etizolam, 10 mg temazepam en geen dipiperon meer. Dit doe ik helemaal zelf dus zonder afbouwschema van de psych. Maar nu heb ik dus last van deze verschijnselen.. Zijn er meer mensen mee bekend? Is dit gevaarlijk? Moet ik toch contact opnemen met de arts? (wat ik liever niet doe)
sinds ik ben gestopt met ghb en over ben gegaan op benzos en benzoachtigen, en nu ook met deze drugs aan het minderen ben heb ik last van griepachtige verschijnselen zonder koorts.
Is dit een normaal afkickverschijnsel van benzo's/ghb? Ik wil hier liever niet mee naar de dokter omdat ik al zovaak voor dit soort problemen ben geweest en hij ziet me alweer aankomen...
Ik gebruik nu dus geen ghb meer maar sinds 1 maand dagelijks 5 mg etizolam, 40 mg temazepam en 80 mg dipiperon.. Nu ben ik dus in 2 dagen geminderd naar 1 mg etizolam, 10 mg temazepam en geen dipiperon meer. Dit doe ik helemaal zelf dus zonder afbouwschema van de psych. Maar nu heb ik dus last van deze verschijnselen.. Zijn er meer mensen mee bekend? Is dit gevaarlijk? Moet ik toch contact opnemen met de arts? (wat ik liever niet doe)