grootste xtc-lab van Nederland,misschien wel Europa opgerolt

proton

Belezen gebruiker
HAARLEM - De fiscale opsporingsdienst FIOD/ECD heeft aan de Nijverheidsweg in Haarlem een enorm xtc-laboratorium ontdekt. Zoals het er nu naar uitziet, gaat het om de grootste productielocatie die ooit in Nederland is aangetroffen, zegt een woordvoerster van het landelijk parket van het Openbaar Ministerie (OM) woensdag.

Bij de inval van dinsdagavond werden er vier verdachten aangehouden. Twee van hen bevonden zich in de loods waar het laboratorium werd gevonden.


Het landelijk parket verwacht dat de ontmanteling zeker nog tot donderdag gaat duren. De omgeving is inmiddels uit veiligheidsoverwegingen afgezet. Bij het ontmantelen van een productielijn van synthetische drugs bestaat namelijk explosiegevaar.

Het OM zegt dat er zich enorm veel chemicaliën in de loods bevinden. Daarom is een speciaal landelijk ontmantelingsteam ingeschakeld om de xtc-fabriek veilig op te ruimen.

Volgens de woordvoerster van justitie lijkt het er sterk op dat het laboratoruim in Haarlem nog groter is als het laboratorium dat in november 2005 in Nederweert-Eind werd ontdekt. Dat werd toen bestempeld als het grootste ooit ontdekt in Nederland en waarschijnlijk ook in Europa.
 
Ik hoorde het nét inderdaad!... het is ongelofelijk.
Ik zat zó dicht bij de bron!! >.<

Het móést daar ook gewoon zitten, kan niet anders! :D

Kan nu wel zwaaien naar me pillekes!
Anyone? :beer: nee maar serieus.. das kut :)
 
Tja misschien wel coke...

nou ja... dr komt uiteindelijk altijd wel weer nieuwe supplies ;) hehe

Maar goed misschien komen de schildpadjes idd niet meer terug :(

We shall see!
 
Pffft boeie, ze zijn de hele xtc handel toch naar oostblok landen aant verschuiven.
Weet er iemand welke jappe da ze daar maakten?
 
Haha op het nieuws ook echt een intervieuwer tegenover de baas van het bedrijf er naast :P

Wat dácht u dat dit bedrijf verkocht dan?

Ja dacht zonnebanken, blijkbaar iets heel anders hehe :D

nou ja...
 
Dat is wel dichtbij. Ik dacht dat dat soort fabrieken (om het zo maar te noemen) niet in de randstad zaten. veel te grote pakkans. Goh, volgende keer beter nadenken :)
 
JewCookie zei:
pff, alleen al voor +- 8 mln Xjes aan grondstoffen weg..
dat is dus : 8 000 000 * pak 100mg mdma per pil = 800 000 gram md da die manne daar zowiezo gefixt hebbe, of nen auto gemaakt uit kristal :beer: lek lek :eek: :beer: :wave:
 
flashkop zei:
JewCookie zei:
pff, alleen al voor +- 8 mln Xjes aan grondstoffen weg..
dat is dus : 8 000 000 * pak 100mg mdma per pil = 800 000 gram md da die manne daar zowiezo gefixt hebbe, of nen auto gemaakt uit kristal :beer: lek lek :eek: :beer: :wave:

Hehe, al gaven ze me 1 van de 8mil, mijn avond zou een stuk vrolijker wezen. :mrgreen:

Maargoed, ik weet niet hoeveel de politie rekend per pilleke hé..
 
Ha, ben ik even blij dat ik net voor de komende ijstijd heb ingekocht. Gaan de prijzen lekker omhoog :mrgreen:
 
Jammer dat de nederlandse regering zo'n beleid voert....
het lijkt het bekrompen buitenland wel......!

De mensheid (en dus nederlandse regering) begrijpt nog steeds niet dat bewustzijnveranderende middelen een individuele keus is.

Al mijn belastingcentjes die nu naar opsporing en dergelijke gaat moet wat mij betreft gebruikt worden voor de preventie en behandeling van mensen die niet om kunnen gaan met drugs.

Het grootste lab van europa oprollen....en dan.....??? dan is het opgelost?
Morgen start iemand een nieuw lab.....

Zonde van mijn belastinggeld.
 
meth666 zei:
Ha, ben ik even blij dat ik net voor de komende ijstijd heb ingekocht. Gaan de prijzen lekker omhoog :mrgreen:

Denk dat je er neit zo veel van zult merken, het overgrote deel zal voor de export zijn. En als de prijzen stijgen zijn er altijd mensen die het gevormde gat in de markt weer willen vullen.. :P :wave:
 
Ellesdee zei:
Jeller zei:
goede zaak, weg met xtc :P

:lol:

niks mis met xtc

zoek de 5 verschillen:
zombies.jpg


11hq3ix7.jpg
 
paupie zei:
lol, dat is een paar honderd meter van me werk vandaan....

paar 100 meter van mijn huis vandaan!!!!!!!!!!!!! Kom ik nu achter :rolleyes:

Maar er zullen echt wel weer ergens anders pillen vandaan komen, zo gaat het altijd. Had wel liever eerder geweten dat ik een paar keer per week langs een pillenfabriek fietste op weg naar mijn werk. Had ik niet zoveel moeite hoeven doen om aan mijn supplies te komen, en een mooi zakcentje bij kunnen verdienen :lol:
 
Terug
Bovenaan