Hoe zien/zagen jullie 'jointjes' eruit?!

Als m'n vrienden zitten te zeiken over m'n lelijke joint, zeg ik altijd, ach, tis rookbaar, niemand verplicht u om aan deze joint te sucken, maar toch doen ze het meestal :P
 
Juist gerold ... 3 filters ,2 gram wiet en wat tabak

ga hem zometeen opsteken als men broer thuis is van zijn werk :D wat gaat ie blij zijn :p op dit moment steekt die achter mijn oor

pict2376gj9.jpg
[/url][/img]
 
als ik een joint rol is het meesal met die zilveren rizla blaadjes en deftige filtertips.
en ik heb graag mijn joint strak. zonder kreuken dus.

als ik een vaatdoek in mijn handen krijg, met als filtertip een afgescheurd karton, die door moet gaan als een joint laat ik graag mijn beurt over, vind da echt niet te roken :wave:
 
wwaazzaapp zei:
en roke jullie wel es regelmatig blundjes. Lekker puur^^ heerlijk :D

:wave:
Nah niet echt, onzen vriendenkring is nie echt voorstander van bluntjes, wel van dikke vette lange joints (en die zijn moeilijk te rollen zonder kreuken ffs..)
 
wat een knoert hempy...

vroeger vond ik het ook echt belangrijk of een joint mooi is of niet, de laatste tijd dat ik smoorde trok ik mij daar geen zak van aan, als het maar rechtbrand en goed zit aan de filter is het in orde

mijn joints waren natuurlijk nog altijd even mooi, maar t intereseerde mij echt niet meer..
zo van die grote joints rollen is wel leuk, maar eigenlijk onnodig.. rol gewoon meer joints met dezelfde hoeveelheid weed.. minder verspilling ne zo kunnne er meerdere mensen tegelijk trekken

zo'n lange joint is meestal toch redelijk vuil naar het einde toe..

een bluntje das wat anders natuurlijk
 
Freezing zei:
Mijn allereerste Joint :

Slecht en onrookbaar.

Mijn Allertweede Joint :

Rookbaar nog niet echt strak.
Verklein je fotos eventjes :) en gebruik filtertipjes is veel handiger dan stukjes van je lange vloei, zo verneuk je u pakje lange vloeitjes :) en maak je tip wat groter rolt al een stuk beter, voor de rest nice!
 
Vroeger draaide ik gwn dunne rechte joints, meestal een beetje slap. nu draai ik redelijk dikke, van dun naar dik, veel wiet, gemiddeld tabak, vind toch dat er beetje tabak in moet zitten, brand beter en hijst beter binnen vind ik persoonlijk. hier voorbeeld van mij laatst gedraaide joint ;) (woe 11 okt 2006)
DSC04427.jpg

DSC04438.jpg


Grtz.. Kevn.. XxxxX
 
Terug
Bovenaan