Pfff...2 dagen kunnen volhouden bijna maar het ging echt niet meer

Ik heb echt afgezien. Pijn,steeds vanbinnen opgloeien dat ik precies overhit ga geraken en toch steeds koude rillingen. Naar de wc gaan,last van darmen en terwijl ook

. zweten en er naar stinken steeds. Gooor. Kreeg voor het minste volle tranen in mijn ogen + 7x niezen achter elkaar. Savonds rond 19u de 2de dag werd ik zooo gek dat ik bij een kennis in de auto stapte, op de achterbank mij neerlegde en als een gek richting Dealer in Antwerpen.
Hij zei zoiets van "Wola Hasabé is niet goed héé, is dat van materiaal???" Kzeg : "jah, geef materiaal en stap aub uit dat ik kan mijzelf genezen". 2min verder rijden gestopt op afgelegen parking en daarzeker een dikke steen op folie gegooit van 0.4gr + 0.1gr mix (versnijmiddel om beter te laten lopen omdat het anders te straf is). Mijn god dat gevoel dat je beter wordt en er doorkomt en hoe de warmte terugkeert...ZAAAAAAAAAAALLLLLLLIIIIIGGGG (spijtig om dat te zeggen maar was toen zo)