ik zoek er

Deranged

Badass junkie
 

Snuifdoos

Belezen gebruiker
Kutbelgen ook. Ge moet nie vragen hoe kut het is, ik moet de hele dag met van die eikels omgaan, én ik ben er zelf één.
 

angie123

Bewuste gebruiker
Ben een tijdje weggeweest........................maar veel gezelliger is het er ook niet op geworden helaas. Waar zitten de "oudjes "van vroeger allemaal??? :confused:
 

Talec

Bewuste gebruiker
geen pep in belgie???? :confused:
en dan ng van gent ! komaan zo hard to find is het ook niet he :)
gewoon zoeken en vragen,kijk naar mensen die in jouw ogen wel
pep zoude kunnen gebruiken of verkopen en vraag eens rond. In de overpoort vindt je wel gemakkelijk pep, maar pas op ! je bent rap int zak gezet he. Achja als ik kon zou ik je helpen maar hou me niet (meer) bezig met die troep.

:stoned: :wave:
 

Snuifdoos

Belezen gebruiker
't was maar om te lachen hoor, maar serieus. Altijd als er hier ene om drugs ligt te vragen is het een Belg. En er is echt geen schaarste in België. Voor geen enkele drug. nuja meth misschien. iemand? xD

disregard. met al dat serieusgeneem wordt ik hier straks nog geband
 

MindTraveler

Belezen gebruiker
IMO is er in belgië niet veel schaarste, met als uitzondering psychedelica als 2cb, dob, dmt enzovoort... als je daar achter vraagt kijken ze je meestal aan alsof het allemaal dikke zever is dat je aan het vertellen bent
 
Bovenaan