Kiezer komt met sabel stemmen in Gent

endor

Badass junkie
Het Gentse parket heeft vanmiddag de kiezer gecolloceerd die met een sabel voor tumult zorgde in een kieslokaal in de wijk Brugse Poort. Het gaat om een Gentenaar van 47, gekend voor zijn psychische problemen.

De man werd deze voormiddag na zijn arrestatie onderzocht door een psychiater van het Gentse UZ. Die stelde een verslag op en het parket oordeelde dat er voldoende redenen zijn om de man gedwongen op te nemen.

De man reed rond 9 uur vanmorgen met zijn auto en caravan de parking van een kiesbureau in de Reinaertstraat op. Hij ramde een deel van het hekken en raakte enkele geparkeerde wagens. Uiteindelijk stopte hij het voertuig tegen een muur. De Gentenaar stapte uit en ging met zijn sabel een kieslokaal binnen. Hij veroorzaakte wat tumult maar bedreigde geen kiezers fysiek.

De Gentse lokale politie heeft reeds in de voormiddag op de parking pv's opgesteld van de schade die aangericht werd aan de afsluiting en geparkeerde wagens. De sabel zelf is op vraag van het parket in beslag genomen.
 
En voor welke partij was hij dan ? :)

Is inderdaad een complete zot, het zal je maar gebeuren. Ik denk dat ik me rot zou schrikken als ik rustig aan het stemmen ben en zo een zot binnen komt gerennen met een sabel in zijn hand :lol:

Dankjewel Endor ! :love:
 
Haha , ik vraag me echt af : waarom in godsnaam een sabel? :lol:
Wat was de aanleiding tot een sabel mee te nemen?
En voor welke partij hij ging stemmen stond er niet bij. :P

En graag gedaan !
 
Tuurlijk niet, ik zei het maar omdat alle anti-NVA'ers lijken te denken dat we morgen gaan splitsen nu Bart op zijn monsteroverwinning afstevent.
Ze hebben zelfs een persconferentie moeten geven aan de internationale pers omdat de beurs eronder begon te leiden :P

Ik vind België goed zoals het nu is. Ligt Dour tenminste nog in men eige land hé endor :D
 
Terug
Bovenaan