kleinduimpje?

kapitein-x

Wijs gebruiker
Tripreporter
-Deze niet al te snuggere jongens kregen blijkbaar een vreetkick:)


Snoepspoor leidt naar inbrekers

Uitgegeven: 6 mei 2006 16:44

AMSTERDAM - Een snoepspoor van enkele honderden meters heeft de politie geleid naar de verdachten van een inbraak in een café in het Brabantse Oirschot. De verdachten, drie jongens van 16 en 17 jaar, zijn vrijdagnacht aangehouden. Ze zitten zaterdag nog vast voor verhoor, meldt de politie.

De inbrekers hadden een raam opengebroken om de horecagelegenheid aan de Kempenweg binnen te komen. Een voorbijganger zag de jongeren buitgemaakt snoep opeten. Daarna merkte hij een spoor van aangebroken en onaangebroken ijsjes en snoepgoed op, meldt de politie. Gewaarschuwde agenten wisten de jongens daarop eenvoudig te traceren. :wave:
 

kapitein-x

Wijs gebruiker
Tripreporter
Ach, dit verhaal heeft ook wel iets aandoenlijks.
En ik stel me zo voor dat die gasten een taakstraf krijgen, en dat hun 'medetaakstraffers' dan vragen wat ze uitgespookt hebben. En dat ze dan moeten uitleggen dat ze veroordeeld zijn op het pikken van snoep.
niet erg cool natuurlijk :rolleyes:
 

Dags

Bewuste gebruiker
Soms is verleiding idd moeilijk te weerstaan als er een bankerbakker naast de shop zit :mrgreen:
 
Bovenaan